بهینه سازی سایت یا سئو ( seo ) چیست ?

بهینه سازی سایت سئو

 

بهترین دوست هر وب سایتی ، موتورهای جستجو مخصوصا گوگل می باشد ، علم بهینه سازی سایت یا سئو ( seo ) به شما کمک می کند که در موتورهای جستجو مورد توجه قرار گیرید. از زمان به وجود آمدن علم بهینه سازی سایت یا سئو ، روش های مختلفی توسط گوگل ارائه شده است، تا با رعایت آن نکات در وب سایت خود بتوانید درصدر نتایج جستجو های کاربران قرار بگیرید. حتما شما هم بارها در گوگل به دنبال مطالب خاص جستجو کرده اید، و وب سایت هایی را در صفحه اول گوگل مشاهده نموده اید، این وب سایت ها از علم بهینه سازی سایت یا سئو ( seo ) آگاه هستند و با استفاده از آن در نتایج گوگل نشان داده می شوند.

هر ساله گوگل هوشمند تر می شود و بهتر می تواند کاربران را به نتایج جستجو مناسب نزدیکتر کند، اگر شما قصد داشتن یک وب سایت را دارید، حتما باید این علم را بشناسید و همچنین از قوانین آن پیروی نمایید. گوگل تا به حال الگوریتم های بسیاری برای شناسایی وب سایت های متقلب یا فعال ارائه داده است، که از جمله آن ها می توان به الگوریتم های گوگل پاندا ، گوگل پنگوئن ، الگوریتم مرغ مگس خوار و الگوریتم کبوتر اشاره کرد.

همچنین تا زمانی که شما به این قوانین توجه نکنید، هیچ گاه ترافیک و بازدید موثر از سایت خود نخواهید داشت، و به نتیجه دلخواه نخواهید رسید، هیچ گاه سعی نکنید موتورهای جستجو را فریب دهید، چون موتورهای جستجو با سرعت بسیار بالا در حال پیشرفت هستند و شما را به عنوان متقلب شناسایی خواهند کرد، همچنین وب سایت شما را از نتایج حذف خواهند کرد، برای خارج شدن از این جرائم هم باید زحمات زیادی متحمل شوید.

کلیه برنامه ها و تصمیمات گوگل Google کاملا کاربر محور می باشد و در جهت رضایت کاربران از نتایج جستجو می باشد، البته همیشه افرادی هستند که با استفاده از تقلب ، دست به روش هایی می زنند تا موقتا در نتایج گوگل دیده شوند، اما این افراد به زودی توسط گوگل شناسایی و حذف خواهند شد. این گام نخست در درک علم بهینه سازی سایت می باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *