ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای مناسب و به نسبت ارزان در بازاریابی اینترنتی می باشد، میتوان گفت یکی از سلاح های پرقدرت در این زمینه محسوب می شود، اما به شرط اینکه به شکل صحیح از آن استفاده شود، در این مقاله ما 3 رازبسیار مهم از محصول رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

1. نام فرستنده در ایمیل مارکتینگ

اولین فاکتوری که شخص تصمیم می گیرد ایمیل شما را بخواند یا خیر نام فرستنده می باشد، کاربر اگر نام فرستنده برایش نا آشنا باشد بلافاصله ایمیل خود را پاک خواهد کرد، بنابراین اگر شخصی در وب سایت شما به هر شکلی عضو شده است نام فرستنده را همان نام وب سایت خود قرار دهید.

 

مدیران وب سایت ها بارها این اشتباه را مرتکب می شوند که هنگام ارسال ایمیل نام فرستنده را به نام شخصی خود تغییر می دهند، اول از همه این کار باعث بی اعتمادی در دل کاربر خواهد شد، دوم از همه ایمیل شما سریعا مورد قضاوت قرار می گیرد و سپس حذف میشود.

 

بنابراین در عملیات ایمیل مارکتینگ خود بیشتر دقت کنید و برای اینکه مخاطب، شما را به راحتی به خاطر بیاورد از نام کسب و کار خود استفاده کنید، این کار دو فایده خواهد داشت، اول از همه کاربر به شما اعتماد می کند و دوم اینکه نام تجاری شما در ذهن مخاطب ماندگار خواهد شد.

 

2. عنوان در ایمیل مارکتینگ

دومین فاکتوری که باعث خواهد شد ایمیل ارسالی شما مورد قضاوت قرار گیرد عنوان آن می باشد، 90% ایمیل ها از روی عنوان قضاوت می شوند و نخوانده پاک خواهند شد، مگر اینکه مخاطب شما مدت زیادی هست که شما را می شناسد که باز هم عنوان در اکثر مواقع روی تصمیم همین افراد نیز تاثیر گذار است

 

باید سعی کنید یک عنوان جذاب بنویسید، عنوان باید به شکلی باشد که شخص ترغیب شود ایمیل شما را باز کند، اگر شما بتوانید کاری کنید مخاطب ایمیل شما را باز کند اولین قدم را در مسیر پولسازی وب سایت خود برداشته اید.

 

یکی از عنوان های جذاب که باعث خواهد شد نرخ باز شدن ایمیل های ارسالی بالا برود، عنوان دانلود می باشد، مخاطبان عنوان دانلود را بسیار دوست دارند، مثلا دانلود ویدئو آموزش …، عنوان دیگر استفاده از اعداد در عنوان ایمیل می باشد، به صورت مثلا 6 اشتباه مهلک در کسب و کار اینترنتی، اعداد می تواند باز شدن نرخ ایمیل های شما را افزایش دهند.

 

البته در محصول آموزش رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ، به صورت کامل درباره نحوه نوشتن عنوان های جذاب توضیح داده شده است، تا بتوانید نرخ باز شدن ایمیل های خود را افزایش دهید.

 

3. پیش هدر در ایمیل مارکتینگ

سومین فاکتور که تاثیر بسیار زیادی در عملیات ایمیل مارکتینگ خواهد داشت، پیش هدر ایمیل شما می باشد، اگر زمانی که لیست ایمیلهای دریافتی خود را نگاه می کنید، متوجه می شوید که چند کلمه اول موجود در متن ایمیل به عنوان سومین فاکتور بعد از عنوان ایمیل به شما نشان داده خواهد شد.

 

سعی کنید در همین چند کلمه اولمخاطب را جذب کنید، زیرا می تواند نرخ باز شدن ایمیل شما را به شدت افزایش دهد، گر چند این موضوع سومین جایگاه را در دید مخاطب دارد، اما شما باید سعی کنید هر سه آیتم را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید

 

کلام آخر

ایمیل مارکتینگ یک علم است که اگر به درستی آن را بشناسید و یاد بگیرید، می توانید کسب و کار خود را پولساز کنید، در اینجا ما تنها به 3 نکته اشاره کردیم که اگر رعایت شود می تواند برایتان بسیار مفید باشد، اما در محصول آموزش رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ نکات بسیار کاربردی تری گفته شده است که با رعایت آنها به سرعت می توانید نتیجه مناسبی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *