مزیت رقابتی چیست ؟

تاریخ انتشار : 1394/08/02

احتمالا در کاری که شما می خواهید آغاز کنید و یا اینکه در حال فعالیت در آن می باشید، رقبایی نیز وجود دارد و می خواهید بتوانید به شکل اصولی به رقابت بپردازید، همچنین سهم بازار خود را پیدا کنید و فروش مناسب و پایداری داشته باشد، به همین دلیل این ویدئو را آماده کردیم تا به این سوال پاسخ داده باشیم

 

پیشنهاد می کنم این ویدئو را به صورت آنلاین تماشا کنید و یا اگر ممکن نیست، ویدئو را دانلود کنید و سپس تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدئو کافیست اینجا کلیک کنید – 50MB

مدت زمان ویدئو : 12 دقیقه

 

خلاصه ای از ویدئو مزیت رقابتی

اگر شما می خواهید کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید که مشابه آن در حال حاضر وجود دارد، این نکته را در نظر داشته باشید که رقبایی هم دارید و این رقبا بخشی از بازار را در دست خود دارند.

 

بنابراین بهتر است برای ورود به بازار یک مزیت رقابتی برای خود داشته باشید تا نسبت به سایر رقبای خود متمایز باشید و این متمایز بودن باعث می شود که شما هم بتوانید بازار خود را پیدا کنید.

 

در اکثر مواقع این وجه تمایز هزینه خاصی برای شما نخواهد داشت، بلکه کمی توجه به نیازهای مشتریان می تواند برای شما یک مزیت رقابتی بسازد، در این ویدئو به مزیت های رقابتی زیادی اشاره خواهد شد.

 

شما اگر بتوانید مزیت رقابتی خودتان را داشته باشید به راحتی می توانید با سایر رقبای خود رقابت سالمی را داشته باشید و به راحتی بازار خود را پیدا کنید، فقط توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید اصول اخلاقی را زیر پا بگذارید.

 

پیشنهاد می کنم این ویدئو 12 دقیقه ای را حتما مشاهده کنید تا با مزیت های رقابتی مختلفی آشنا شوید و همچنین چندید کسب و کار را در این ویدئو مثال میزنیم که چگونه می توانند برای خودشان مزیت رقابتی ایجاد کنند، حتی درباره بازاریابی چریکی در مزیت رقابتی نیز مواردی را خواهیم گفت