۱۰۰ ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 ۳۹۰۰۰ تومان ۲۹۰۰۰ تومان

نوع محصول: ۴ ساعت فیلم آموزشی

در این ویدئو آموزشی ایده های پولسازی را به شما خواهم گفت که بدون سرمایه قابل اجرا هستند، برخی از ایده ها کاملا جدید هستند، برخی از ایده ها توسط افراد کمی اجرا شده اند و به سرعت به درآمدزایی میرسند.

مخاطب: افرادی که میخواهند کسب و کار اینترنتی با ایده ای که بیشترین سود را دارد راه اندازی کنند.

مدرس: محسن مبصرفر

به محض سفارش لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد.

100 ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آیا شما هم هنوز هیچ ایده ای برای پول درآوردن از اینترنت ندارید؟

هزاران نفر مثل شما وقتی می خواهند از اینترنت پول دربیارن خیلی هیجان زده هستند وشروع میکنن به ساخت یک وب سایت اما آخرش نمیدونن چه چیزی باید توی سایتشون بفروشند و در نهایت شکست میخورند و سایت رو برای همیشه رها میکنند، خیلی از کسب و کارها هم هستند که ایده نامناسبی رو انتخاب کردند و ورشکسته شدند، یک نکته جالب هم اینجاست که برخی از سایت ها هم کارشون رو شروع کردن و محتواهای مختلفی تولید کردن اما الان بعد از گذشت مدت ها نمیدونن چه چیزی بفروشند که درآمد داشته باشند و چون درآمدی ندارند به فکر تعطیلی سایت خودشان هستند، دلیل همه این مشکلات این هست که ایده مناسب و پولسازی را انتخاب نکردند.

 

متاسفانه انتخاب ایده های سطح پایین مثل ایجاد سایت هایی که به امید ترافیک بالا به درآمد زایی برسند یا سایت های آگهی مانند ایستگاه هرگز به شما کمک نخواهند نکرد که یک کسب و کار اینترنتی موفق ایجاد کنید که شما را به درآمد زایی واقعی برساند، شما به ایده هایی لازم دارید که در ابتدا اجرایی کردن آن ساده باشد، سرمایه بالایی لازم نداشته باشد و سریع به سود دهی برسید

چرا ۱۰۰ ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ایجاد شد؟

فضای اینترنت پر شده از محصولاتی که همه می خواهند به شما راه اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش بدهند. اما هیچ کدام از محصولات به شما کمک نخواهند کرد که با ایده های پولساز آشنا شوید، مدل های کسب درآمد آن را یاد بگیرید و حتی با نقاط ضعف و قدرت آنها آشنا شوید و اکثر دوستانی که هرگز موفق نمیشوند کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند دلیل اصلی آن نداشتن یک ایده پرسود است و همیشه سوالات زیادی رو دریافت میکردم که سوال اصلی آن این بود: من ایده ای برای پول درآوردن از اینترنت ندارم، چه کار کنم؟

 

حتی سوال جالب دیگه ای که خیلی دریافت میکردم این بود: من یک سایت دارم اما هنوز نمیدونم توی سایتم چی باید بفروشم به نظر شما بهترین ایده برای سایت من چی هست؟

البته من در دوره رایگان کسب و کار اینترنتی در یکی از درس ها درباره ایده صحبت کردم اما متوجه شدم هر کسی با توجه به شرایط و مهارت هایی که ممکنه داشته باشه یا نداشته باشه، نیازمند ایده مخصوص به خودش هست، بنابراین محصول ۱۰۰ ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را ابتدا درقالب یک کلاس غیر حضوری برگزار کردم و چون دوستان زیادی که در این کلاس غیر حضوری شرکت کرده بوند، توسته بودن به راحتی ایده پرسود خودشون رو پیدا کنند، این کلاس غیر حضوری رو به یک محصول آموزشی تدبیل کردم و در سایت منتشر کردم

آنچه در محصول ۱۰۰ ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به دست می آورید

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ۱۰۰ ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که بدون سرمایه قابل اجرا هستند

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که هنوز در ایران اجرا نشدند

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که سریع به درآمد زایی میرسند

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی مدل ها و سیاست های کسب درآمد از هر ایده

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که به تنهایی می توانید آنها را اجرا کنید

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که اجرایی کردن آنها بسیار راحت است

[icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””] معرفی ایده هایی که فقط با تولید محتوا به درآمد زایی میرسند

اجازه دهید کار سخت را من برای شما انجام بدهم

من کار را برای شما راحت کردم، ایده های مختلف برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را بررسی کردم، نقاط ضعف و قدرت آنها را بررسی کردم و در نهایت ۱۰۰ ایده پولساز برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را برا شما گلچین کردم که همگی آنها مطابق نیازهای بازار ایران است. البته این ایده را می توانید در کشورهای دیگر هم پیاده سازی کنید.

100 ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

تا حالا این سوالات برای شما پیش آمده که…

چه ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خیلی پولساز هست ؟

من که ایده ای ندارم چه جوری از اینترنت کسب درآمد کنم ؟

یک ایده به من معرفی کنید تا بتونم خیلی سریع از اینترنت پول دربیارم ؟

من یک سایت دارم اما نمیدونم چه جوری میشه ازش پول درآورد ؟

اگر حتی پاسخ یکی از این سوالات مثبت است،‌ مطمئن باشید محصول « ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز » به شما کمک خواهد کرد ایده پولسازی را پیدا کنید که حتی بدون سرمایه هم بتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

تهیه محصول ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی به چه کسانی پیشنهاد میشود

اگر شما هم ماه هاست رویای ساخت یک کسب و کار اینترنتی و پول درآوردن از آن را دارید اما هنوز به خاطر اینکه هیچ ایده یا محصولی برای فروش ندارید و باعث شده هنوز افسوس بخورید و پول درآوردن از اینترنت براتون در حد یک آرزو باقی بمونه، این محصول را به شما پیشنهاد میکنم

تا حالا حداقل ۷۲ میلیون تومان ضرر کردی!

تا حالا چند تا آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی تهیه کردید اما به نتیجه نرسیدید، لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

هر ماه چه قدر پول اینترنت میدهید اما آخرش به هیچ نتیجه ای نمیرسید، هر نوبت هزینه شارژ اینترنت را در ۱۲ ماه سال ضرب کنید و این مبلغ را هم یادداشت کنید.

اگر تا حالا یک کسب و کار اینترنتی راه انداخته بودید و فقط روزی ۲۰۰ هزار تومان درآمد داشتید، توی یک سال اخیر حداقل چه قدر باید پول به دست می آوردید، این مبلغ را هم یادداشت کنید.

شما چه موارد دیگری را سراغ دارید؟ آنها را هم بنویسید و مبلغشان را هم یادداشت کنید، حالا همه این مبالغی که یادداشت کردید را با هم جمع کنید. چه قدر شد؟

تصور میکردید که تا حالا اینقدر ضرر مالی کرده باشید؟

در دروه ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی به شما کمک خواهم کرد با انتخاب ایده پولساز خودتان برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی جلوی تمام این ضررها را همین حالا بگیرید.

آیا بازار این ایده ها اشباع نمی شوند؟

۸۰ میلیون ایرانی که هر کدام در کوتاه ترین زمان ممکن به اینترنت دسترسی دارند و هزاران نیازی که همیشه وجود دارد.

زمانیکه شما در فضای اینترنت کسب و کار راه اندازی میکنید، وسعت بازار شما تمام ایران است و آنقدر نیاز وجود دارد که اگر به ازای هر کالا، خدمات یا نیازی ۱۰۰ کسب و کار اینترنتی هم راه اندازی شود باز هم کم است، و هیچ کدام به تنهایی نمیتوانند تمام نیاز های این حجم از مشتریان را پاسخگو باشند.

بنابراین اشباع شدن یک کلمه کاملا خیالی است که هرگز به واقعیت نخواهد پیوست و هر روز به تعداد این مشتریان اضافه خواهد شد.

این محصول را برای شما گارانتی میکنم

از آنجایی که در این چند سال هزاران نفر از دوره ها و محصولات فکر آبی استفاده کرده اند و همواره از آموزش ها رضایت داشتند، این ضمانت را به شما میدهم در صورتی که از محتوای این محصول آموزشی رضایت نداشته باشید، تمام مبلغ پرداختی را به شما باز خواهم گرداند.

نظر برخی از شرکت کنندگان در دوره ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی

اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و همه چیز مانند قبل ادامه پیدا خواهد کرد

شما همچنان همان آدم قبلی هستید که فقط آرزوی داشتن یک کسب  کار اینترنتی را دارید و حتی ممکن است یک ایده اشتباه انتخاب کنید و دچار شکست شوید.

62 پاسخ

 1. به بخشید من پولک پرداخت کردم از ۵ تا فیلم ۳ تاشو.دانلود گردم دوتاش موند چیکاذ کنم الان بعدشم فیلمارو که دانلود کردم تصویر باز نمیکنه تو گوشیم سرعت صحبت های شمام خیلی بالاست

  1. درود بر شما
   پس از خرید لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود و میتونید برای ادامه دانلود از لینک هایی که به ایمیل شما ارسال شده است استفاده فرمایید.
   برای پخش مناسب روی گوشی برنامه MXPLAYER را نصب بفرمایید.

 2. سلام آقای استاد. تا الان دو درس رو دریافت کردم و چیزی در اون ندیدم. این دوره که اسمش رو گذاشتید رایگان کجاش رایگانه. آخر درس دو برای آموزش ۱۰۰ روش پول درخواست کردید. شما همه اینا رو گفتید برای اینکه آخرش محصول خودتون رو بفروشید. تجربه من در خرید اینجور لینک ها میگه کار اشتباهی است. به جای داستان سرائی برو سر اصل مطلب. چطوری سایت بزنیم که کار کنه و بتونیم محصول خودمون رو بفروشیم. متشکرم

  1. درود بر شما

   دوست عزیز، شما تا زمانیکه کسب و کار اینترنتی را نشناسید راه اندازی آن چه فایده ای دارد

   همچنین این درس ها برای یک نفر در نظر گرفته نشده است و هر فردی ممکنه ذهنیت خاصی نسبت به کسب و کار اینترنتی داشته باشه که باید این ذهنیت درست شود.

   در درس دوم درباره ایده صحبت شد و حتی ۵ ایده به شما دادیم که اگر شما ایده مناسبی نداشته باشید، عملا کسب و کار اینرنتی بی معنی می باشد.

   در ضمن قبل از اینکه هفت درس تمام شود، قضاوت کردن شما معنایی ندارد، چون در درس های بعدی درباره نحوه ساخت سایت صحبت خواهد شد.

   همچنین برای خرید محصولات شما هیچ اجباری ندارید و هر کسب و کاری باید به غیر از بخش های رایگان محصولاتی برای فروش داشته باشد و آنها را تبلیغ کند.

   نکته بعدی هم این است که ما برای عضویت شما در دوره هیچ اجباری قرار ندادیم و خودتان با میل شخصی وارد این دوره شدید و حتی از طریق گوگل وارد سایت ما شدید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 3. با سلام خدمت شما آقای مبصرفر
  من الان این فیلم رو خریداری کردم. اما تنها موفق به دانلود قسمت اول آن شدم، آن هم به هیچ صدا و توضیح خاصی!!
  لطفا بنده را راهنمایی کنید

  1. درود بر شما
   دوست عزیز، لینک دانلود همه ویدئو ها هنگام خرید به ایمیل شما ارسال شده اند.
   ویدئو ها بررسی شدند و مشکل صدا نداشتند. مشکل صدا شما هم از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 4. سلام اقای مبصر فر من این بسته رو خریداری کردم اما بجای ۱۰۰ ایده فقط ۲۰ تا بود و شما گفته بودی چهار ساعته اما برا من یک ساعت بود لطفا پیگیری کنید

  1. درود بر شما

   دوست عزیز، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال میشود و چندین فایل هست که باید همشون رو دانلود کنید
   شما فقط فایل اول رو دانلود کردید به همین دلیل ۲۰ ایده اولیه رو مشاهده فرمودید
   لطفا ایمیل خودتون رو باز کنید و همه فایل ها را دانلود فرمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 5. سلام وقت بخیر کتاب ۱۰۰ ایده ، ۱۰۰ موضوع برای محصول الکترونیکی یا ۱۰۰ روش برای کسب درامد از طریق اینترنت ؟؟؟

  1. درود بر شما
   دوست عزیز، این محصول به صورت فیلم می باشد
   همچنین ۱۰۰ روش یا ۱۰۰ ایده برای کسب درآمد از اینترنت می باشد، زیرا درباره موضوعات و روش های مختلف صحبت می شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود بر شما
   دوست عزیز، برای یک کسب و کار اینترنتی با درآمد عالی و پایدار شما حتما باید از یک کامپیوتر شخصی یا لپتاپ استفاده بفرمایید اما می توانید بسیاری از کارها را با گوشی خودتان کنترل و یا انجام دهید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 6. من این دوره رو تهیه کردم و واقعا عالی بود . فکر نمی کردم این قدر مفید باشه . ممنون از مدیر سایت

 7. با سلام خدمت آقای مبصر فر عزیز و همه علاقمندان این حوزه
  من این محصول رو تهیه کردم، بسیار جالب و پر محتوا بود و ایده های مطرح شده واقعا هر کدومشون به تنهایی می تونن یه کسب و کار قدرمتند باشن فقط به شرط اینکه انگیزه و علاقه کافی و همینطور پشتکار داشته باشید،
  سپاس از پشتیبانی فوق العاده تون 🙂

 8. با سلام خدمت شما
  این محصول (وبینار ۱۰۰ ایده ) خیلی جالب ، متفاوت ، انگیزش بخش ومفید و خلاقانه بود من رو که ادمی سخت گیر هستم به سر ذوق اورد خدا خیرتان دهد موفق باشید و سلامت

 9. با سلام و عرض خسته نباشید
  همکار بنده در این وبینار شرکت کرده بود و خیلی رضایت داشتند.ضمن اینکه من خودم هم پی دی اف وبینار رو دیدم که اصلا خوب نبود، بلکه عالی بود.
  با تشکر.سید محمد علوی مدیر وب سایت mohrweb.ir

 10. سلام.آقای مبصرفر .وقت شما بخیر
  واقعا محتواهایی که کانال تلگرامتون میزارین خاص و منحصر به فرد هست.
  شما در تولید این محتواها و هچنین پاسخگویی به سوالات کاربران خیلی از خودگذشتگی دارین.
  با آرزوی موفقیت برای شما . سید محمد علوی .مدیر وب سایت mohrweb.ir

  1. درود فراوان
   دوست گرامی هم می تونید از طریق تلگرام ارسال کنید و هم از طریق ایمیل

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 11. با عرض سلام خدمت شما جناب اقای مبصرفر من با اینکه برای وبینار 100 ایده ثبت نام کردم ولی نتونستم روز وبینار شرکت کنم لطفا میشه مشخص کنید این 100 ایده کی به دستم میرسه؟ با تشکر.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی لینک های دانلود فیلم وبینار، یک هفته الی 8 روز پس از وبینار برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 12. با سلام و احترام خدمت شما جناب اقای مبصر فر متاسفانه من نتونستم در وبینار 100 ایده شرکت کنم لطفا میشه بگید محصول دانلودی اون کی رو وب سایت قرار میگیره .
  با تشکر

  1. درود فراوان
   دوست گرامی هنوز تاریخ خاصی برای اینکار مد نظر قرار داده نشده، اما می توانید با زدن کلید “هر وقت فیلم وبینار آماده شد به من خبر بده” ایمیل خودتونو ثبت کنید و هر وقت فیلم این وبینار به یک محصول تبدیل شد به شما خبر خواهیم داد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 13. با سلام خدمت شما دوست عزیز .من پنج مهرماه ثبت نام کردم میخواستم بدونم کی آدرس سایت.نام کاربری و رمز عبور و برامون به چه طریقی میفرستید؟درضمن کمال تشکر و از شما دارم.دوستدار شما ابراهیم سیفی

 14. فقط آقای مبصر فر این ایده هارو میشه بایه سایت وردپرسی ساده بدون وسعه وکد نویسی پیاده کرد مثلا میشه یه درصد بدین که چند درصد از اینا رو میشه اینجوری پیاده کرد

  1. درود فراوان
   دوست عزیز میشه گفت اکثر ایده ها رو میشه با یک سایت وردپرس بدون کد نویسی ایجاد کرد و هر جا هم امکانی نیاز باشه میشه با یک افزونه اون رو حل کرد، بیشتر از 60% نیاز به امکان خاصی ندارند. در صورت نیاز خاصی با یک هزینه کم میشه این نیاز رو رفع کرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 15. سلام
  اگرفرض بگیریم ۵۰نفردراین وبینارشرکت کنن و۲۰نفرشون یه ایده رابخوان وعملی کنن اونوقت چطورمیشه؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی مطمئن باشید که هر کسی یک سلیقه خاص دارد، یک مهارت خاص و یک منبع خاص خودش را دارد و برای همه این گونه افراد ایده های بسیار جالبی در این وبینار وجود دارد، بنابراین 20 نفر یک ایده را اجرا نخواهند کرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی در ابتدای صفحه وبینار تاریخ 30 مهرماه قید شده

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 16. سلام بر شما
  در بین این ایده ها روشهای کسب درآمد از تلگرام ، اینستاگرام و فیس بوک و فروش خدمات و محصولات فیزیکی و دانلودی هم وجود دارد .
  این محصول برای شرکت کنندگان قابلیت بروزرسانی هم دارد .
  جهت دانلود 4 ساعت فیلم حجم دانلود زیاد نخواهد شد .
  با تشکر .

  1. درود فراوان
   دوست گرامی ایده های کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام در دسته کسب و کار های اینترنتی قرار نمیگیرد، زیرا به هیچ عنوان پایدار نیستند و ما فقط ایده های پایدار را خواهیم گفت.
   هر کدام از ایده ها در نهایت به فروش یک محصول، خدمت یا کالا خواهد رسید که می تواند به شکل یا منبعی ارائه شود.
   در ضمن این یک وبینار است و 100 ایده گفته می شود، وبینار پس از برگزاری به روز رسانی ندارد و نیازی هم نخواهد داشت.
   فیلم وبینار پس از برگزاری به ثبت نام کنندگان ارائه خواهد شد و 4 ساعت دانلود فیلم وبینار به هیچ عنوان حجم سنگینی نخواهد بود، زیرا با فرمت مناسبی ارائه خواهد شد که هم کیفیت کافی باشد و هم حجم مناسب.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 17. سلام خدمت شما دوست عزیز من پنج مهر در این وبینار ثبت نام کردم .چطور میتونم بفهمم که ثبت نامم با موفقیت انجام شده ؟

  1. درود فراوان
   جناب آقای سیفی عزیز، زمانیکه شما در وبینار ثبت نام می کنید برای شما یک راهنما شرکت در وبینار نمایش داده می شود و یک نسخه از آن هم به ایمیلتان ارسال میشود، که در راهنما به شما گفته شده ثبت نام شما قطعی شده است، شما هم که ثبت نامتان قطعی شده است.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 18. سلام
  این دوره گارانتی واقعی هم داره
  در صورت جذاب نبودن و مفید نبودن امکان مرجوعی هست و میشه از گارانتی استفاده کرد؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی این اطمینان رو به شما میدهم که این دوره جذابیت کافی را داشته باشد و شما با ایده های جالبی روبرو شوید و موضوعات جالبتری در حوزه همان ایده را دریافت کنید، اما از آنجایی که رضایت شما برای ما بسیار مهم است می توانید از گارانتی دوره استفاده کنید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 19. سلام ببخشید آقای مبصرفر این 100ایده یعنی تو ایران یا اجرا نشدن یا درست اجرا نشدن درسته ؟

 20. سلام بر شما جناب مبصرفر
  ئر طول زمان 4 ساعت آیا امکان پذیر خواهد بود که 100 ایده را معرفی و در مورد آنها صحبت کنید و روشهای دستیابی به این ایده ها را توضیح دهید و در ضمن به سوالات هم پاسخ دهید .
  و آیا همه این ایده ها جدید بوده و در حال حاضر قابلیت اجرایی دارد ؟
  این وبینار برای کسانی که ایده دارند ولی راه دستیابی به آن را نمی دانند مفید می باشد ؟
  با تشکر

  1. درود فراوان
   دوست گرامی در مدت 4 ساعت به آنچه که نیاز هست خواهیم پرداخت، اگر هم زمان کمی بیشتر شد تا اتمام ادامه خواهیم داد که البته مطمئن هستم ظرف مدت 4 ساعت پایان خواهد یافت.
   در ضمن تمام ایده ها صد در صد جدید نیستند، برخی کاملا جدید هستند و برخی ممکن است اجرا شده باشند اما ضعف هایی هم داشته باشند و ما این ضعف ها را پوشش خواهیم داد.
   اگر ایده ای دارید پیشنهاد می کنم به دنبال ایده خودتان بروید و آن را اجرایی نمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 21. سلام آقای مبصرفر مهربان تشکر میکنم به خاطر سایت پرمحتوایی که دارید من چند روزه که باسایت شما آشنا شدم و ای کاش زودتر آشنا میشدم میخواستم بپرسم که شما با چه نرم افزاری وبینار برگزار میکنید از سایتهای آنلاین استفاده میکنین یا نرم افزار میشه معرفی کنن؟ ممنون

  1. درود فراوان
   دوست گرامی از نرم افزار adobe connect استفاده میکنیم که لایسنس دارد و بر روی یک سرور باید نصب شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 22. باسلام شمای عزیز من ثبت نام کردم چندروزپیش مگه شمالیستش رانداری ی نگاهی به اسامی بکن 29000دادم با تشکر

  1. درود فراوان
   جناب آقای مرادی عزیز، ثبت نام شما تائید شده و در لیست قرار دارید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی این محصول به شکل وبینار ارائه می شود، پس از ثبت نام به شما یک راهنما داده می شود که در آن نحوه شرکت در وبینار کاملا توضیح داده شده است.

   برای شرکت در وبینار به شما آدرس یک وب سایت داده می شود، یک نام کاربری و رمز عبور اختصاصی هم به شما داده می شود و به صورت کاملا زنده کلاس برگزار می شود، آموزش ها ارائه می شوند و شما می توانید سوالات خودتان را بپرسید و پاسختان را دریافت کنید، کلاس به صورت ویدئویی هم برگزار می شود. در این حالت دیگر نیازی نیست شما هزینه های مسافرت کردن را بپردازید.

   از وبینار فیلم برداری می شود و یک هفته پس از وبینار فیلم آن در اختیار ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت می توانند دانلود کنند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 23. چه دلیلی میتونه داشته باشه؟؟؟
  —————————
  اگه من تو این وبینار ثبت نام کنم و بعد شرکت نکنم فیلم ها همون روز برای من ارسال میشه؟؟؟
  چون یقین دارم نمیرسم آنلاین بشم اون موقع…

  1. درود فراوان
   دوست گرامی در صفحه وبینار این مورد رو به صورت کامل توضیح دادیم، کسانیکه فرصت نمیکنن آنلاین بشن به هیچ عنوان نگران نباشن، چون از وبینار فیلم برداری خواهد شد و پس از ویرایش برای کیفیت صدا و تصویر یک هفته بعد لینک های دانلود برای همه ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   لینک دانلود فقط برای ثبت نام کنندگان گذاشته می شود و برای آنها ارسال می شود و معلوم نخواهد بود که فیلم وبینار چه زمانی به صورت محصول روی سایت قرار خواهد گرفت، اگر به وبینار بازاریابی انفجاری در وب توجه کنید، متوجه خواهید شد که یک سال طول کشید تا به صورت محصول روی سایت قرار گرفت.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   جناب آقای تهرانی عزیز، این کارگاه به صورت وبینار می باشد و نیازی نیست شما در محل حضور داشته باشید، به راحتی از طریق یک خط اینترنت می توانید در این وبینار شرکت کنید، کسانی هم که در این وبینار ثبت نام می کنند، یک هفته پس از برگزاری وبینار لینک دانلود فیلم وبینار برای آنها ارسال خواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 24. آقای مبصصرفرد من ایده دارم محصول راه اندازی کسب وکار شمارو هم خریداری کردم حالا باید اول سایت رو راه اندازی کنم یا محتوای سایت رو تولید کنم اولویت باکدام است؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی ابتدا سایت را راه اندازی کنید و چند محتوا در سایت قرار دهید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 25. با سلام خدمت استاد مبصر فر.
  آیا این ایده ها برا ی خارج کشور هم کاربرد دارند یا فقط در بازار ایران کاربرد دارند.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی این ایده ها را می توانید در خارج از کشور هم پیاده سازی کنید، زیرا نیاز ها در سراسر دنیا وجود دارد و شما باید بتوانید به بان کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید و نیاز را رفع نمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 26. سلام آقای مبصرفر من ایده دارم ولی نمی دانم این ایده جوابگو هست یا نه؟ البته ایده من خیلی کلیشه ای است ولی بازار هدف فوق العاده ای دارد اما به این ایده علاقه مندم و همین کار را می خواهم انجام دهم. سایتم را هم 6 ماه است که راه اندازی کردم ولی متاسفانه چون نمی دانم باید از کجا شروع کنم و روی چه چیزهایی از ایده ام کار کنم هنوز به نتیجه نرسیدم. حالا سوال من این است که این وبینار برای من سودمند است یا نه؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی در این وبینار ما درباره ایده های مختلف صحبت میکنیم، مدل های کسب درآمد و حتی نکات مهم هر کدام رو خواهیم گفت و میتونه برای هر کسی مفید باشه، اما برای پاسخ دقیقتر به مشکل شما باید از شما یک سری سوال بپرسم، به همین دلیل بهتون پیشنهاد می کنم از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید تا بتونم مشکل شما رو دقیقتر بررسی کنم.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 27. سلام آقا محسن عزیز
  بنده در دوره ثبت نام کردم . فقط یه سوال دارم اینکه مدت دوره 2 ساعت هست یا 4 ساعت ؟
  در قسمت آخر خرید فرموده اید که از ساعت 17 الی 19 عصر جمعه یعنی 2 ساعت.
  با تشکر

 28. با سلام و احترام خدمت استاد عزیز
  قول این وبینار رو توی کارگاه آموزشی جگجویان سرنوشت ساز داده بودین و من منتظر این آموزش بودم.
  آموزش های شما واقعا خاص هست و توی هیچ سایت دیگه ای به این خوبی من ندیدم.
  خیلی متشکرم.
  موفق و پیروز و شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید