قدم اول افزایش فروش بدون افزایش ترافیک

وبینار قدم اول افزایش فروش بدون افزایش ترافیک

آنچه باید برای افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ بدانید

ارزش این دوره : 57000 تومان رایگان

تاریخ برگزاری :  پنجشنبه 1396/11/12 ساعت 18 تا 19

مخاطبان : صاحبان وب سایت ها، فعالان حوزه همکاری در فروش، فروشگاه های اینترنتی، افرادی که در حوزه آموزش فعالیت دارند.

با یک کلیک فروشتان را افزایش دهید

ظرفیت این وبینار بسیار محدود می باشد

ظرفیت تکمیل شد

بسوزید و بسازید یا از سوخت جت برای افزاش فروش استفاده کنید

میدونم الان میخواهید بنالید که فروشم کم هست و هر چی تبلیغ میکنم فایده زیادی نداره و هنوز نتونستم به درآمدی که توی فکرم هست دست پیدا کنم، اگر واقعا می خواهید فروش سایتتون دگرگون بشه همین حالا توی این وبینار ثبت نام کنید و به ما بپیوندید، در غیر اینصورت میتونید همینجور غر بزنید و با همین وضعی که دارید بسوزید و بسازید.

ظرفیت تکمیل شد

ابزارهای کاملا رایگان به شما معرفی میکنم

شما برای افزایش فروش وب سایتتان نیاز به ابزار خواید داشت، من ابزارهای رایگانی را به شما معرفی خواهم کرد که خودم بارها از آنها استفاده کردم و نتایج بسیار عالی به دست آوردم، بنابراین نیازی نیست برای تهیه ابزارهای مورد نیازتان پولی بپردازید.

ظرفیت تکمیل شد

هرگز پولی بابت تبلیغات یا افزایش ترافیک نپردازید!

توی این وبینار قرار نیست به شما بگم باید برای سایتتون ترافیک ایجاد کنید و بابت آن پول خرج کنید، چون شما سایتی دارید که ترافیک دارد حتی اگر این ترافیک کم باشد اما موضوع اصلی این هست، می خواهم به شما آموزش دهم که با همین ترافیکی که وب سایت شما دارد چه کارهایی انجام دهید تا فروشتان به طرز شگفت انگیزی افزایش یابد.

ظرفیت تکمیل شد

چرا این وبینار رایگان است ؟

شاید افراد زیادی از خودشان بپرسند چرا چنین کارگاه آنلاینی رایگان می باشد و احتمالا به دلیل اینکه چیز خاصی در این وبینار وجود ندارد کاملا رایگان می باشد، اما در پاسخ بگویم آنچه در این آموزش به شما خواهیم گفت کاملا عملی می باشند و شما بلافاصله پس از وبینار می توانید همین تکنیک ها را در سایت خودتان عملی کنید و فروشتان افزایش یابد.

 

ارزش مطالب این دوره 57000 تومان است اما با برگزاری این وبینار قصد دارم تا شما با قدم اول به صورت اصولی آشنا شوید و درگیر مطالب غیر عملی و آسیب رسان که در فضای اینترنت بسیار فراوان است نشوید، چون مطالب غیر عملی فقط به کسب و کار شما ضررهای جبران ناپذیری وارد می کنند.

ظرفیت تکمیل شد

وبینار چی هست ؟

وبینار یک کلاس آنلاین هست که شما می تونید به راحتی با موبایل، تبلت، لب تاپ یا کامپیوتر خودتون و از طریق اینترنت در این کلاس آنلاین شرکت کنید، مهم نیست کجای ایران هستید، به راحتی می توانید در این کلاس آنلاین شرکت کنید.

 

سرعت اینترنت چه قدر باید باشد ؟

تقریبا با هر سرعتی می تونید در این وبینار شرکت کنید، امروزه سرعت اینترنت موبایل شما به قدری بالا هست که برای شرکت کردن در چنین وبیناری کافی می باشد، بنابراین نگران سرعت اینترنت خودتون نباشید.

 

چگونه در وبینار شرکت کنیم ؟

پس از ثبت نام در این وبینار، راهنمای کامل برای شما ارسال خواهد شد.

 

آیا این وبینار دوباره برگزار میشه ؟

خیر، این وبینار تا پایان امسال دوباره برگزار نخواهد شد.

ظرفیت تکمیل شد