فیلم کارگاه زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی

چه کسب و کارهایی زنده خواهند ماند؟

شما در کجای زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی قرار دارید؟

مدت زمان فیلم کارگاه : ۲ ساعت

نوع سفارش: به محض سفارش لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد

۱۲۵,۰۰۰   ۳۹۰۰۰ تومان

با ۷۰% تخفیف فیلم کارگاه را سفارش دهید

کارگاه حضوری زنجیره طلایی کسب و کارها

آیا شما هم می خواهید صاحب یک کسب و کار اینترنتی ضد گلوله باشید؟

شرایط اقتصادی در کشور ایران همیشه به شکلی بوده که هر چند وقت یک بار شوکی را ایجاد میکند و باعث میشود برخی از کسب و کارها دچار مشکل شوند اما یک زنجیره کسب و کارهای اینترنتی وجود دارند که هیچ وقت شرایط اقتصادی نامناسب روی آنها تاثیر منفی ندارد. بلکه باعث می شود روز به روز به درآمد آنها اضافه شود و من به این زنجیره طلایی، کسب و کارهای اینترنتی ضد گلوله میگویم

 

این زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی که در این کارگاه حضوری به شما معرفی خواهم کرد و درباره جزئیات آن با شما صحبت خواهم کرد نتیجه تحقیقات میدانی و بررسی این کسب و کارها از نزدیک می باشد. یعنی با مطالعه و تحقیق به شما اثبات خواهم کرد که این کسب و کارها در هر شرایط اقتصادی پولساز هستند، بنابراین این تنها یک پیش بینی ساده نیست بلکه یک پیشگویی هست که به حقیقت تبدیل خواهد شد.

زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی
کسب و کار اینترنتی

فقط این افراد می توانند در کارگاه شرکت کنند!

. اگر شما می خواهید جزء ۱۰ درصد کسب و کارهای پولساز باشید

. اگر می خواهید در بدترین شرایط اقتصادی کسب و کار شما پولساز باشد

. اگر شما می خواهید با پیش بینی آینده همیشه ده قدم جلوتر حرکت کنید

. اگر شما می خواهید در دسته افراد موفق باشید و هرگز شکست نخورید

. اگر شما میخواهید امنیت کسب و کار خودتان را تضمین کنید و آن را ضد گلوله کنید

اگر هر یک از موارد بالا را تائید می کنید کارگاه زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی دقیقا می تواند برای شما مناسب باشد و به شما زنجیره ای را نشان خواهم داد که به شما کمک خواهد کرد در دسته کسب و کارهای موفق قرار بگیرید، شاید این موضوع در ذهن شما مانند یک ادعا باشد اما با نتیجه تحقیقات به شما اثبات خواهم کرد که این یک حقیقت است.

در کارگاه زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی چه چیزی کشف خواهید کرد؟

در این کارگاه شما کسب و کارهای اینترنتی ۱۳ گانه را کشف خواهید کرد که در هر شرایط اقتصادی مورد توجه مشتریان قرار می گیرند و به راحتی پول خودشان را با کالاها یا خدمات شما معاوضه میکنند، در روزهایی که همگی از خرج کردن پول خودشان می ترسند مشتریان بابت آنچه شما عرضه خواهید کرد به راحتی پول می پردازند و شما هر روز در امنیت کامل درآمدهای بیشتری به دست خواهید آورد.

رازی که باعث موفقیت شما می شود؟

هر کسب و کار اینترنتی که داشته باشید برای موفقیت سریع و آسان به یک فرمول پایه نیاز دارید که البته با توجه به اینکه کدام حلقه از زنجیره ۱۳ گانه را انتخاب میکنید باید آن را طبق نیازهای خودتان و مشتریان تان تغییر دهید، در کارگاه حضوری زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی این فرمول موفقیت را به شما معرفی خواهم کرد. فرمولی که اجرای آن ساده است و اگر آن را اجرا کنید ضمانت خواهم کرد شما بسیار سریع موفق خواهید شد.

پایان عصر کارمندی بدون تعارف شما را حذف خواهد کرد!

شرایط نامناسب اقتصادی همیشه باعث می شود صاحبان کسب و کارها برخی از کارمندان را اخراج کنند و با کمترین نیروی انسانی کار خودشان را ادامه دهند، حتی برخی مواقع به جای استخدام نیروی جدید، کار را به شرکت یا شخصی در خارج از سازمان واگذار میکنند که همان خدمات را با هزینه پایین تر از استخدام یک کارمند انجام می دهند و همچنین مشکلاتی مانند بیمه را هم نخواهند داشت.

 

در حال ورود به عصری هستیم که باید از آن با عنوان پایان عصر کارمندی و ظهور عصر کارآفرینی یاد کرد، چون دیگر شرکت ها و سازمان ها نیروی کمتری استخدام خواهند کرد اما در مقابل به خدمات تخصصی نیاز خواهند داشت و برای دریافت چنین خدمات یا کالاهایی به سراغ افرادی خواهند رفت که این کالا یا خدمات را عرضه میکنند.

 

اما شاید بپرسید که خدمات یا کالاهای یک کارآفرین می تواند بسیار گرانتر از استخدام یک کارمند باشد ولی به این موضوع توجه داشته باشید که اگر دستمزد سالیانه، بیمه، مالیات، پاداش، عیدی و بسیاری از موارد را حساب کنید، خدمات یا کالای یک کارآفرین هر چه قدر هم گران باشد دردسرهای استخدام یک کارمند را نخواهد داشت.

 

به زودی خواهید دید که بسیاری از فرصت های شغلی که تا دیروز به عنوان یک منبع درآمد به آن فکر میکردید در حال نابودی هستند و عملا شرکت ها یا کسب و کارها به کارمندان کمتری نیاز خواهند داشت و این یعنی حرکت به سمت پایان عصر کارمندی، حالا این شما هستید که می خواهید حذف شوید یا اینکه به عصر کارآفرینان آنلاین بپیوندید.

با تهیه فیلم کارگاه زنجیره طلایی کسب و کارهای اینترنتی خواهید دانست:

. چه کسب و کارهایی در بدترین شرایط اقتصادی زنده خواهند ماند

. راهکارهای کسب درآمد دلاری

. راز موفقیت کسب و کار اینترنتی ضد گلوله شما

. ارز دیجیتال چیست و شیوه استفاده از آنها در کسب و کارهای اینترنتی

اصلا دوست ندارم افراد منفی و شکست خورده در این کارگاه شرکت کنند

مبلغی بابت شرکت در این کارگاه حضوری بسیار ارزشمند در نظر گرفتم که شما تنها ۳۰ درصد آن را پرداخت میکنید، تنها به این دلیل که فقط افرادی که واقعا برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و تغییر آینده مالی و رفاهی زندگی خودشان آماده هستند شرکت کنند و به این شکل تنها افرادی شرکت کنند که از لحاظ ذهنی همگی در یک راستا قرار دارند، شما هم می توانید به این جمع افراد در جستجوی موفقیت بپیوندید.