سیستم مطمئن و امتحان شده ای که می تواند در سریعترین زمان ممکن

درآمد شما را به بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه برساند

بلاخره بعد از کلی تحقیق و آزمایش روش های موجود توانستم تمامی تکنیک ها و مهارت هایی که تا به حال برای من و شاگردانم در جلسات خصوصی اجرا کردم و به نتایج وحشتناک چند ده میلیون الی چند صد میلیون تومانی دست یافتیم را در قالب یک دوره غیر حضوری برایت آماده کردم

تا بدون نیاز به آمدن به تهران در این شرایط وخیم کرونایی بتوانی از داخل خانه ات دقیقا به همان نتایجی که من و شاگردانم بهش رسیدیم تو هم برسی.

می توانی به راحتی درآمد خودت را افزایش بدی بدون اینکه بخواهی ۲۴ ساعت مانند کامپیوتر کار کنی در این صورت دیگر نگرانی از بابت ابتلا به بیماری کرونا در بیرون از خانه ات را نخواهی داشت.

دیگر مانند ۹۷ درصد مردم در حسرت نیاز هایی مانند ماشین ، خانه و همسری که دیوانه وار عاشقت باشد نباشی(ماشین خوب،خانه خوب و همسر خوب آروز نیستند بلکه نیاز های اولیه برای رسیدن به خواسته های بزرگتر هستند)

همین الان می توانی دوره نابغه میلیونر را تهیه کنی اما اول اجازه بده

به طور دقیق نشان بدهم قراره چه چیزهایی را دریافت کنی

. تکنیک فوق سری حفاظت از پیجت در مقابل هکر ها دریافت خواهی کرد(مهمترین موضوع در ساخت یک پیج امنیت آن در مقابل هکر ها است بهت یاد خواهم داد تا به یک متخصص امنیت تبدیل بشوی)

 

. تکنیک رشته استوری های فروشنده را یاد خواهی گرفت(با این تکنیک می توانی در هر زمانی یک کمپین فروش از طریق استوری درست کنی که مشتریان عاشق خرید کردن ازت بشوند)

 

. فرمول سری نوشتن متن بایو را یاد خواهی گرفت(با این فرمول می توانی با نوشتن چند جمله مخاطب ها را علاقه مند کنی تا تو را دنبال کنند و درنهایت به آن ها محصول یا خدماتت را بفروشی)

 

. قوانین و الگوریتم های اینستاگرام را یاد خواهی گرفت( با دانستن این قوانین می توانی محتوایی تولید کنی که خود اینستاگرام در دیده شدن آن بهت کمک کنه)

 

. قانون ۷ تلنگر در شروع ویدیو ها را یاد خواهی گرفت( با اجرای این ۷ قانون مخاطب ها عاشق دیدن ویدیو هایت خواهند شد و تا آخرین ثانیه ویدیو تو را خواهند دید)

 

. آموزش ساخت ویدیو های با کیفیت توسط دوربین گوشی همراهت را یاد خواهی گرفت(با این آموزش می توانی بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت ویدیو های با کیفیت تولید کنی)

 

. یکی از بهترین راه ها برای فروش بیشتر از طریق برگزاری لایو هست(تکنیک پیدا کردن بهترین ایده ها برای تولید لایو ها را دریافت خواهی کرد)

 

. تکنیک تولید ویدیو های ویروسی را بهت آموزش خواهم داد تا ویدیو هایی تولید کنی که به مانند ویروس کرونا به رایگان پخش بشود و بیشترین حجم از فالوور را برایت به ارمغان بیاورد

 

. تکنیک ساخت بهترین کاور های ابتدای ویدیو توسط فتوشاپ در کامپیوتر و همچنین ساخت کاور با کیفیت در تلفن هوشمند را برایت آموزش خواهم داد تا دغدغه ساخت کاور های با کیفیت را نداشته باشی.

 

. تکنیک عکاسی از محصولات و کالا های فیزیکی فقط با استفاده از دوربین موبایل را یاد خواهی گرفت(با این تکنیک می توانی بدون نیاز به آتلیه و دوربین های حرفه ای عکس هایی ثبت کنی که باعث افزایش فروشت بشود)

 

. راز رفتن محتوای پیج به اکسپلور را دریافت خواهی کرد(این راز را یاد بگیر تا مجبور نباشی به مانند دیگران از فالوور هایت درخواستی کنی که لایک و کامنت بزارند تا پست تو به اکسپلور بره)

 

. چطور با برگزاری مسابقات اینستاگرامی فالوور هایمان به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک افزایش بدیم

 

. تکنیک نوشتن بهترین هشتگ ها را یاد خواهی گرفت(با این تکنیک می توانی کاری کنی تا همیشه پست هایت در قسمت پربازدید ترین هشتگ حضور داشته باشد)

 

. چطور بدون تولید و انتشار روزانه محتوا فالوور هایمان را افزایش بدیم(با این تکنیک توانستم با تولید محتوایی ویروسی خودم را از تله تولید محتوای روزانه اینستاگرام آزاد کنم)

 

. چطور تبلیغاتی طراحی کنیم که دیوانه وار برایمان فالوور بیاورد(امروز وقتی در این دوره شرکت کنی بهت نشان خواهم داد چطور می توانی چنین تبلیغاتی را طراحی کنی)

 

. چطور اثرگذاری تبلیغاتمان را ۱۰ برابر کنیم(با انجام این تکنیک دیگر نگران بودجه ای که در تبلیغات میگذاری نخوهی بود چون می توانی ۱۰برابر پولی که برای تبلیغات سرمایه گذاری کرده ای را به دست بیاوری)

 

. تکنیک فروش محصولات و خدمات به فالوور هایت را دریافت خواهی کرد( با این تکنیک هر زمان که اراده کنی می توانی برای خودت مشتریان دست به نقد پیدا کنی)

 

. چطور به مشتریان قبلی خود دوباره محصول یا خدماتمان را بفروشیم(در هر کسب و کاری بیشترین سود فقط از طریق مشتریانی هست که بار دوم از ما خرید می کنند)

 

. چطور کاری کنیم تا فالوورهایمان فقط از ما خرید کنند و ما را با دیگران مقایسه نکنند(یکی از بدترین اتفاقاتی که برای یک کسب و کار می تواند اتفاق بیافتد این است که توسط مشتری با دیگر کسب و کار ها مقایسه می شود)

 

. تکنیک جلب اعتماد به روش اینفلوئنسر ها را دریافت خواهی کرد( با این تکنیک قادر خواهی بود تا اعتماد فالوور هایت را نسبت به خودت بالا ببری و میزان فروش خود را افزایش دهی)

 

. اگر کسب و کاری نداری و تمایل هم نداری تا به عنوان ادمین برای دیگران کار کنی اصلا نگران نباش ( چون دو ایده عالی متناسب با شرایطی که داری برایت خواهم داد تا بتوانی به راحتی کسب و کار شخصی خودت را شروع کنی و به درآمد بالای ۱۰میلیون تومان برسی)

 

. چطور به عنوان یک ادمین حرفه خودمان را معرفی کنیم تا پیج ها برای همکاری با ما صف بکشند به جای اینکه ما منتظر پاسخ آنها باشیم(رازی که هیچ مدرسی حاضر به گفتنش نیست)

 

. آموزش کار کردن با اپلیکیشن متن نگار دریافت خواهی کرد(با این آموزش دیگر نیازی به برنامه فتوشاپ برای ساخت عکس نوشته نخواهی داشت)

 

. چطور با برگزاری مسابقات اینستاگرامی هم فالوور هایمان افزایش پیدا کند و هم فروشمان بیشتر شود

 

. مراحل طراحی تبلیغات ویدیوی را بهت آموزش خواهم داد(با این آموزش بدون نیاز به تیم فیلم برداری و ادیت می توانی برای خودت بهترین ویدیو های تبلیغاتی را درست کنی)

 

. فرمول پیدا کردن تامین کننده های کالا برای فروشگاهت هم به صورت سنتی در بازار و هم به طور آنلاین را آموزش خواهم داد(دیگر مشکلی بابت پیدا کردن کالا برای فروشگاهت را نخواهی داشت)

به همراه دوره آنلاین نابغه میلیونر ۵ هدیه ویژه به همراه دو ایده سری به ارزش ۵٫۰۷۹٫۰۰۰ برایت قرار داده ام تا بتوانی خیلی راحت و سریع به درآمد بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه برسی.

 

هدیه اول: آموزش طراحی وبسایت فروشگاهی به ارزش ۲٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

(حداقل دست مزد طراحی یک وبسایت فروشگاهی ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هست)

 

هدیه دوم: یک جلسه آموزشی درباره سرمایه گذاری با درآمدی که به دست آوردی در بازار طلا و ارز های دیجیتال به ارزش ۱٫۵۰۰٫۰۰۰تومان

 

هدیه سوم: دوره تخصصی ادمین ثروت ساز به ارزش ۶۳۹٫۰۰۰هزار تومان را دریافت خواهی کرد(با آموزش های این دوره می توانی به درآمد بالای ۱۰میلیون تومان در ماه برسی)

 

هدیه چهارم: بانک پیج های پربازدید برای تبلغیات به ارزش ۲۹۵٫۰۰۰هزار تومان را به رایگان دریافت خواهی کرد

 

هدیه پنجم: ایده سری شروع کسب و کار از صفر برای کسانی که تمایل ندارند ادمین اینستاگرام بشوند و می خواهند کسب و کار شخصی خودشان را دریافت کنند

درآمد را توانستم در بلژیک ۷ برابر افزایش بدم

با آموزش ها و راهنمایی دوره نابغه میلیونر آقای مبصرفر توانستم در بلژیک کسب و کار شخصی خودم در زمینه ادمین اینستاگرام را تاسیس کنم و درآمدم حداقل ۷ برابر نسبت به کار کارمندی قبلی که انجام میدادم افزایش یافت

آقای جاوید کریمی

کسب و کارم را به سرعت راه اندازی کردم

با اینکه من وقت بسیار کمی داشتم اما تونستم به کمک راهنمایی های آقای مبصر کسب و کار خودم رو راه اندازی کنم و ازشون تشکر میکنم از اینکه کنار من بودن و بسیار کاربردی مطالب رو دراختیار ما قرار دادند.

 

آقای ابوالفضل کیهانی

بیش از یک سال بود که پیجی در زمینه سخنان بزرگان تاسیس کرده بودم و توانسته بودم بیش از ۶۰٫۰۰۰هزار نفر فالوور جذب کنم اما هیچ درآمدی نداشتم.

با آموزش ها و راهنمایی های آقای مبصرفر بلاخره توانستم دو روز بعد اینکه آموزش ها رو اجرا کردم اولین درآمد پیجم به مبلغ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان را به دست آوردم و موتور درآمدزایی پیجم را استارت بزنم

خانم سهیلا رسولی

ظرف یک ماه به درآمد رسیدم

وقتی میخواستم توی دوره نابغه میلیونر شرکت کنم، شک داشتم که آیا نتیجه میگیریم یا نه و اصلا هیچ تجربه ای درباره تولید محتوا و فروش توی اینستاگرام نداشتم و قصد داشتم از طریق آموزش زبان فرانسوی توی اینستاگرام پول در بیارم و هیچ ذهنیتی هم از این کار نداشتم اما بعد از دیدن آموزش های دوره نابغه میلیونر و راهنمایی های آقای مبصر اتفاق جالبی افتاد، دایرکت های اینستاگرام شروع شد و ازم میخواستن بهشون فرانسوی یاد بدم و اولین درآمد من شروع شد و همچنان ادامه داره

خانم حمیرا عسکری

گارانتی برگشت وجه

با خیال راحت در این دوره شرکت و به تمرین هایی که برایت آماده کردم عمل کن تا بتوانی درآمد خودت را افزایش بدی و اگر پس از اجرای آموزش ها و استفاده از پشتیبانی دوره در پایان دوره نتوانستی با تمریناتی که برایت آماده کردم درآمد خودت را افزایش بدی

فقط کافیه تا به من اطلاع دهی و کل مبلغی برای شرکت در این دوره پرداختی را برایت کارت به کارت کنم

قیمت دوره با ۳ ماه پشتیبانی مستقیم مدرس دوره

قیمت دوره ۹۹۰٫۰۰۰ تومان