کارگاه حضوری ستارگان کسب و کار اینترنتی

کارگاه حضوری ستارگان کسب و کار اینترنتی

ظرفیت محدود هست، فیلم کارگاه ضبط نمیشود

مستقیما سوالات خودتان را بپرسید

۶۹۰۰۰ تومان ۶۹۰۰ تومان

با ۹۰% تخفیف در این کارگاه شرکت کنید

محل برگزاری کارگاه : تهران، پس از ثبت نام آدرس به شما اعلام می شود

زمان برگزاری : ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ روز جمعه ساعت ۱۵ تا ۱۷

ظرفیت کارگاه تکمیل شد

ماهی حداقل ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان درآمد اتوماتیک دارید یا هنوز درجا میزنید ؟

آیا به صورت اتوماتیک حتی زمانیکه دارید این صفحه رو میخونید در کمترین حالت ماهی ۵ میلیون تومان درآمد دارید؟ اگر به این حداقل درآمد نرسیدید حتما هنوز کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع نکردید، اصطلاحا دارید درجا میزنید و فقط رویا پردازی میکنید، بهتره هست همین حالا با شرکت در این کارگاه مسیر خودتان را پیدا کنید و به راحتی شما هم یک کسب و کار اینترنتی بسازید و موتور پولسازی آن را روشن کنید.

ظرفیت کارگاه تکمیل شد

چرا گفتم ماهی ۵ میلیون تومان و نگفتم ماهی ۱۰ میلیون تومان ؟

میدونم که شما توقع درآمد بیشتر از این رو دارید اما من یک هدف اولیه براتون گذاشتم و تا زمانیکه این هدف رو نزنید هیچ وقت به درآمد ۱۰ میلیون تومان یا بالاتر از آن دست پیدا نخواهید کرد، چون شما تا این لحظه فقط در حال رویا پردازی بودید، بنابراین با شرکت در این کارگاه استارت رسیدن به این هدف را به راحتی بزنید و به جمع ما بپیوندید.

 

شما ابتدا بدون دردسر میتونید به هدف ماهی ۱ میلیون تومان برسید، بعد هدف بعدی رو تعین میکنید (۲,۳,۴,۵ میلیون تومان) و به اون هم خواهید رسید و در آخر میتونید به هدف نهایی که در ذهن دارید برسید، این یک قانون هست و من سعی دارم ذهن شما رو برای شروع کردن و رسیدن به این چنین سطح درآمدی برنامه ریزی کنم، بنابراین با شرکت در این کارگاه به راحتی در جمع ما آماده خواهید شد تا به این هدف دست پیدا کنید.

ظرفیت کارگاه تکمیل شد

پایان عصر کارمندی که شما را حذف خواهد کرد

در حال ورود به عصری هستیم که میشه اسمش رو گذاشت پایان عصر کارمندی و به راحتی میتونید در جامعه این موضوع رو حس کنید، به صورت مثال اگر تا چند وقت پیش شما میخواستید یک آگهی فروش لوازم دسته دوم  رو چاپ کنید باید با یکی از دفاتر پیک های تبلیغاتی تماس میگرفتید، یک ویزیتور به صورت حضوری میمومد و با شما قرارداد امضا میکرد.

 

اما با وجود اپلیکیشن و سایت دیوار دیگر نیاز به استخدام چنین ویزیتورهایی نیست و همه چیز به صورت اتوماتیک انجام میشود، حتی به زودی ویزیتورهایی که برای ثبت سفارش مواد غذایی به فروشگاه های سطح شهر مراجعه میکنند به زودی حذف خواهد شد، زیرا به راحتی با طراحی یک اپلیکیشن جامع که در گوشی مغازه داران نصب میشود، میتوان مراجعه فیزیکی را از بین برد و صرفا چند پیام یادآوری و یک تماس میتونه منجر به ثبت سفارش هایی بسیار زیادی شود و به حجم زیادی از این ویزتورها دیگر نیازی نیست.

 

به زودی خواهید دید که بسیاری از فرصت های شغلی که تا دیروز به عنوان یک منبع درآمد به آن فکر میکردید در حال نابودی هستند و عملا شرکت ها یا کسب و کارها به کارمندان کمتری نیاز خواهند داشت و این یعنی حرکت به سمت پایان عصر کارمندی، حالا این شما هستید که می خواهید حذف شوید یا اینکه به عصر کسب و کارهای ثروتمند آنلاین بپیوندید.

ظرفیت کارگاه تکمیل شد

چهار ستون کسب و کار اینترنتی خودتان را ضد زلزله کنید

زمانیکه می خواهید یک خانه بسازید حتما یک لحظه زلزله هایی مثل زلزله منجیل، بم و حتی زلزله اخیر کرمانشاه توجه شما رو به خودش جلب میکنه و حتما شما به این فکر هستید که یک خانه ضد زلزله بسازید تا با خیالی آسوده به همراه خانواده در آن زندگی کنید.

 

حالا اگر می خواهید یک کسب و کار اینترنتی موفق بسازید و سیستم پولسازی آن بدون دردسر برای شما کار کند، حتما باید چهار ستون عالی برای آن بسازید، در این کارگاه حضوری این چهار ستون و رازهای آن را با شما در میان خواهم گذاشت و اگر همین چهار ستون را به خوبی پیاده سازی کنید، می توانید به راحتی درآمد های بالای ۱۰ میلیون برسید.

ظرفیت کارگاه تکمیل شد

اصلا دوست ندارم افراد منفی و شکست خورده در این کارگاه شرکت کنند

مبلغی که بابت شرکت در این کارگاه حضوری بسیار ارزشمند در نظر گرفتم که شما تنها ۱۰ درصد آن را پرداخت میکنید، تنها به این دلیل هست که فقط افرادی که واقعا برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و تغییر آینده مالی و رفاهی زندگی خودشان آماده هستند شرکت کنند و به این شکل تنها افرادی شرکت کنند که از لحاظ ذهنی همگی در یک راستا قرار دارند، شما هم می توانید به این جمع افراد در جستجوی موفقیت بپیوندید.

ظرفیت کارگاه تکمیل شد