3 روش غافلگیر کننده برای تولید محتوای سایتتولید محتوا یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد و همیشه در جلسات مشاوره به صاحبان کسب و کار های اینترنتی بر تولید محتوا مفید تاکید فراوان داشته ام ، وب سایت بدون محتوا را هم به سربازی تشبیه کرده ام که سلاح دارد اما گلوله ای برای شلیک در اختیار ندارد، بنابراین اگر سایت شما محتوای مناسبی نداشته باشد نمی تواند ارتباط مناسبی را با مخاطبان وب سایت برقرار نماید و در این پست قصد دارم درباره 3 تکنیک استثنائی تولید محتوا با شما صحبت کنم که حتی خود ما هم از آنها استفاده می کنیم و فقط درباره آن صحبت نمیکنیم.

 

1- راه اندازی مسابقه جهت تولید محتوا

این موضوع رو همیشه قبول دارم که تولید محتوا در طولانی مدت می تواند باعث شود گاهی موضوع مناسبی به ذهنتان نرسد، گاهی هم هدفتان فقط تولید هیجان در سایت و هدیه دادن به مخاطبان می باشد در صورتیکه ایده های زیادی برای تولید محتوا دارید.

 

در هر دو صورت برگزاری یک مسابقه بسیار مناسب می باشد، شاید عده ای بگویند که برگزاری مسابقه نمی تواند تولید محتوا محسوب شود، اما باید بگویم که حتی برگزاری مسابقه اگر به شکل صحیح باشد می تواند تولید محتوا محسوب شود.

 

کافی هست یک نوشته و یا برگه ایجاد کنید و درباره مسابقه خودتان توضیحات کافی را بنویسید، تیترهای مناسب انتخاب کنید، حتی می توانید یک ویدئو هم بگذارید که در ویدئو به صورت کامل درباره مسابقه صحبت کنید، به همین راحتی شما یک محتوای تعاملی ایجاد کردید که افراد زیادی نظرات خودشون رو به عنوان پاسخ به سوال شما در همان جا درج خواهند کرد.

 

[irp posts=”8446″ name=”چرا محتوا اکسیژن وب سایت است ؟”]

 

2- از کاربران درخواست کنید برای شما مقاله بنویسند

اگر از کاربران سایت خودتان بخواهید که برای شما مقاله بنویسند خواهید دید که تعداد زیادی از آنها برای شما محتواهای زیبایی را ارسال خواهند کرد، شاید هیچ وقت شما به این موضوع حتی فکر هم نکرده اید اما بسیاری از سایت های موفق از این تکنیک استفاده می کنند.

 

پس پیشنهاد می کنم از این تکنیک غافل نشوید، یک پیشنهاد : از همین جا از تمام دوستانی که توان تولید محتوا برای سایت فکر آبی را دارند، می توانند از طریق ایمیل محتوای خودشان را ارسال کنند و اگر محتوا مورد نظر از لحاظ کیفیت تائید شود، با نام خودشان در وب سایت فکر آبی درج خواهد شد. این هم یک فرصت مناسب جهت دریافت بک لینک.

 

3- تحلیل بازار کاریتان

شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید گاهی می توانید تحلیلی درباره بازار کاری خودتان انجام دهید، حتی اگر مبلمان میفروشید میتوانید تحلیلی درباره سلایق آینده مشتریان و حتی نسل آینده مبلمان منتشر کنید و یا اینکه بازار مبلمان در آینده به چه سمتی خواهد رفت. ما هم یک بار تحلیلی بر وضعیت بازاریابی اینترنتی در ایران در سایت فکر ابی منتشر کردیم.

 

بنابراین اگر شما در هر بازاری که فعالیت کنید و به خوبی آن بازار را دنبال کنید می توانید یک مقاله بسیار عالی درباره همان موضوع بنویسید و تبدیل به یک متخصص در همان زمینه بشوید، چنین محتواهایی آمار به اشتراک گذاری خوبی را دارند و به راحتی برای شما بک لینک های اتوماتیک ایجاد میکنند.

 

[irp]

 

کلام آخر

همان طور که دیدید تولید محتوای سایت می تواند کاری بسیار جالب باشد، به شکلی که افراد زیادی را با سایت شما درگیر خواهد کرد و حتی ترافیک بیشتری را برای سایتتان ایجاد خواهد کرد، کافی هست کمی خلاق باشید تا شما هم روش های مختلفی را ایجاد کنید.

 

حتی این تکنیک هایی که به شما در اینجا گفتم می تواند بر روی میزان فروش سایت شما تاثیر داشته باشد، اگر هم به دنبال تکنیک های بیشتری می باشید، محصول استاد تولید محتوای جذاب شوید برای شما بسیار مفید می باشد و این محصول یکی از محبوبت ترین محصولات وب سایت فکر آبی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *