ماموریت فکر آبی چیست ؟

ماموریت ما این است با ارائه بهترین کیفیت در آموزش ها و محصولات کاربردی و عملی، کاری کنیم که مشتریان و کاربران ما به پیشرفت های بزرگی در کار خود دست پیدا کنند، همچنین ما هیچگاه مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت ، با پشتیبانی فنی، پاسخ به سوالات و به روز رسانی ها سعی می کنیم همیشه همراه شما باشیم.

 

کمی درباره محسن مبصرفر

توی همون سال ۸۵ یک مشتری برای طراحی سایت و ساخت یک محتوای آموزشی به دفتر من اومد که بعدها همین مشتری تبدیل به یک دوست شد، این دوست گرامی باعث شد من هم به سمت کسب و کار اینترنتی کشیده بشم و به این کار علاقمند بشم، خیلی کنجکاو شده بودم و سعی میکردم هر فرصتی که به دست میارم از این دوستم سوالاتی رو بکنم و اون هم با کمال میل پاسخ سوالات من رو میداد.

 

بالاخره دل رو به دریا زدم و اولین کسب و کار اینترنتی خودم رو راه اندازی کردم، بگذریم که ما هم مثل بقیه فقط یک وب سایت زدیم و اوایل خبری از فروش نبود، بعضی جاها هم از همین دوست عزیزمون راهنمایی گرفتیم اما دیدم کافی نیست، گفتم شاید توی کتاب فروشی های بتونم کتاب مناسبی پیدا کنم، اما چیز دندون گیری پیدا نکردم

 

چند تا مطلب توی اینترنت به زبان فارسی پیدا کردم که باز هم آنچنان مفید نبودن، به همین خاطر برای حل مشکل دست به دامن مطالب انگلیسی شدم، با هزار بدبختی شروع کردم به خوندن این مطالب، یه بخشی رو هم میدادم برام ترجمه میکردن، یه بخشی رو هم خودم  با هزار بدبختی میخوندم تا اینکه متوجه شدم نه بابا این کاری که من میکنم کلا اشتباه هست

 

خلاصه سرتون رو درد نیارم، سال ۸۵ شد نقطه ورود من به دنیای کسب و کار اینترنتی، و فهمیدم داشتن یک وب سایت بدون یک برنامه بازاریابی اینترنتی هیچ ارزشی ندارد و همچنین بازاریابی اینترنتی ارتباط عجیبی با اصول اولیه بازاریابی سنتی دارد.

 

خلاصه  مدت زیادی فروشگاه اینترنتی خودم رو که در زمینه فروش ویدئو های ورزشی فعالیت میکرد رو اداره میکردم و با استفاده از تکنیک های بازاریابی اینترنتی به نسبت فروش مناسبی داشتم، کم کم به سراغ فروش لوازم ورزشی هم گرایش پیدا کردم. یک مدت هم محصولات آموزشی در زمینه برنامه نویسی تولید می کردم و در یکی دیگر از وب سایت های خودم میفروختم، در هر کسب و کار اینترنتی که از این تکنیک ها استفاده میکردم موفقیت حاصل میشد و فروش خوب بود.

 

نتایجی که به دست آورده بودم کاملا عالی بودن و گاهی اوقات هم به کسانیکه به کسب و کار اینترنتی علاقه داشتن کمک میکردم، دیدم افراد زیادی به کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی علاقه مند هستن و نمیدونن باید از کجا شروع کنن، من هم از همان ابتدا عاشق تدریس کردم و مشاوره دادن بودم، به همین دلیل فکر آبی متولد شد.

 

در فکر آبی سعی کرده ام و همیشه سعی خواهم کرد از اونچه که باعث سردرگمی دیگران می شود دوری کنم، مطالب رو به زبان ساده بیان کنم، حتی از تئوری محوری خارج بشم و آنچه که آموزش میدم رو بر اساس پروژه های عملی آموزش بدهم تا دیگران هم بتوانند از این مطالب به راحتی استفاده کنند. تا دیگران مجبور نشن وقت خودشون رو بابت پیدا کردن این اطلاعات و امتحان کردن آنها هدر بدهند.

 

خلاصه ای از فعالیت های محسن مبصرفر

. نویسنده چندین مقاله در ویژه نامه اقتصاد آسیا

. معرفی تکنیک های ایمیل نویسی (Email Writing) برای اولین بار

. معرفی ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی برای اولین بار

. مدرس دوره های بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی

. مشاور بازاریابی اینترنتی وب سایت های ایرانی

. مشاور بازاریابی موسسات خصوصی در جنوب کشور

. نویسنده مجله اینترنتی فکر آبی

. مدیر بازاریابی و فروش نرم افزار حسابداری مسکن مهر

. مدیر عامل دو شرکت موفق در جنوب کشور

. طراح وب سایت از سال ۱۳۸۵

. برگزار کننده کارگاه های یک روزه طراحی سایت