رازهای تبدیل دانش به درآمد های میلیونی

چگونه با روزی 3 ساعت کار هوشمندانه درآمد میلیونی داشته باشیم ؟

با هر دانش یا تخصصی که داشته باشید ماهانه چند ساعت باید کار کنید تا به یک درآمد حداقل 10 میلیون تومانی برسید، آیا زمانیکه به مسافرت میروید یا هیچ گونه فعالیتی ندارید باز هم می توانید به چنین درآمدی فکر کنید یا اینکه درآمد شما به سمت صفر تومان حرکت میکند ؟ در دوره رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمد های میلیونی به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید حتی زمانیکه به مسافرت میروید و هیچ گونه فعالیتی ندارید چندین میلیون تومان درآمد داشته باشید، این سیستم به صورت اتوماتیک برای شما کار خواهد کرد.

چگونه به یک مدرس ثروتمند تبدیل شویم ؟

. چگونه دانش خودتان را به کسب و کار میلیونی تبدیل کنیم ؟

. چگونه به شهرت و جایگاه اجتماعی بالایی دست پیدا کنیم ؟

. چگونه فقط یک بار آموزش دهید اما هزاران بار بفروشیم ؟

. چرا بسیاری از متخصصان و مدرسان ثروتمند نیستند ؟

. چگونه به یک متخصص یا مدرس درجه یک تبدیل شویم ؟

. چگونه با کمترین هزینه یک سایت حرفه ای بسازیم ؟

ارزش دوره

مطالب این دوره بیش از 156000 تومان ارزش دارند اما شما می توانید همین حالا این آموزش ها را رایگان دریافت کنید.

تولید محتوا - تبدیل دانش به ثروت

در این دوره یاد خواهید گرفت، چگونه دانش یا تخصصتان را در فضای اینترنت به موتور پولسازی اتوماتیک تبدیل کنید.

محسن مبصرفر

مدرس دوره : محسن مبصرفر، نویسنده چندین مقاله در مجلات معتبر، مدرس کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

آیا شما میدانید در آینده آموزش ایران چه اتفاقات عجیبی خواهد افتاد ؟

در دوره رایگان رازهای تبدیل دانش به ثروت به شما نشان خواهم داد که چرا بسیاری از مدرسان یا متخصصان در ایران به فراموشی سپرده خواهند شد و چگونه شما از این خطر در امان بمانید و حتی زمانیکه خواب باشید درآمد داشته باشید در حالیکه سایر مدرسان و متخصصان باید فردا را به سختی کار کنند.

کسب و کار اینترنتی

برخی از کلاس های حضوری ما…

تولید محتوا
جنگجویان سرنوشت ساز

با دانش یا تخصص شما فقط رئیس شما ثروتمند می شود !

شما هر دانش یا تخصصی که داشته باشید ولی برای دیگران کار کنید هیچ وقت ثروتمند نخواهید شد، رئیس شما از دانشتان به ثروت های باورنکردنی میرسد و فقط دستمزد کمی به شما خواهد پرداخت و حتی سرتان غر میزند مثل اینکه هیچ کاری انجام نمیدهید، آیا نمی خواهید از همین امروز خودتان رئیس خودتان شوید و از دانش یا تخصصتان ثروتمند شوید و از دست این رئیس خودخواه خلاص شوید ؟ دوره رازهای تبدیل دانش به درآمد های میلیونی به شما کمک خواهد کرد تا به جایگاه اجتماعی مناسب و درآمدی که استحقاق آن را دارید برسید.

با ثبت نام در این دوره رایگان یاد میگیرید…

با ثبت نام در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه دانش یا تخصص خودتان را به محتوا، محصولات آموزشی، کلاس های آنلاین و… تبدیل کنید و آنها را به هزاران مشتری در بازار 80 میلیونی در ایران بفروشید، یاد خواهید گرفت که چگونه با کمترین امکانات یک وب سایت حرفه ای برای خودتان بسازید و همچنین رازهایی به شما خواهم گفت که اگر آنها را میدانستید همین امروز از تدریس کردن یا انجام پروژه برای دیگران دست خواهید کشید!

چرا دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی کاملا رایگان است !

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در این دوره شرکت کنند میپرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیاد با کیفیتی ندارد! اما باید بگویم که این برداشت کاملا اشتباه است. مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن شگفت زده خواهید شد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، 156 هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 156000 تومان استفاده کنید.

آموزش هایی که در این دوره رایگان به دست خواهید آورد حاصل چندین سال تجربه می باشد و به شما کمک خواهد کرد اشتباهات من را هرگز مرتکب نشوید تا سرعت موفقیت شما حداقل سه برابر شود  و نقشه راه را به شما خواهم داد، آینده مالی و رفاهی شما را به صورت باور نکردنی تغییر خواهد کرد و به یک پیشرو در حوزه کاری خودتان با جایگاه اجتماعی بالا تبدیل خواهید شد.