بسته جامع آموزش مدرسان پولساز آنلاین

از عشق و دانش خودتان کسب ثروت کنید

نوع ارسال : ارسال با پست پیشتاز (رایگان)

۸ حلقه DVD فیلم آموزشی

۷۹۰,۰۰۰ تومان

مخاطبان این دوره : متخصصین، مشاورین، مدرسان خصوصی، سخنرانان، افراد صاحب مهارت، اساتید دانشگاه، افرادی که برای یاد دادن به دیگران چیزی بلد هستند، دانشی دارند، تخصصی دارند و می خواهند آن را به ثروت تبدیل کنند.

مدرسان پولساز آنلاین

چگونه فقط با ۲۰ ساعت آموزش تبدیل به یک مدرس پولساز آنلاین شوید

و درآمد های میلیونی کسب کنید ؟

 

اگر شما دانش یا تخصصی دارید در این دوره بیست ساعته یاد خواهید گرفت که چگونه دانش، تخصص یا مهارت خودتان را به محصولات آموزشی، دوره های آنلاین، وبینار و…. تبدیل کنید و درآمدهای بسیار عالی داشته باشید.

در این دوره تمام مراحل از تولید محتوای عالی، ساخت محصولات آموزشی تا فروش و بازاریابی فوق حرفه ای به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید با کمترین فعالیت ممکن (سه ساعت در روز) دانش خودتان را به موتور پولسازی اتوماتیک زندگی تان تبدیل کنید.

آیا شما هنوز با تخصص یا مهارت خودتان نتوانستید ثروتمند شوید و جایگاه اجتماعی عالی کسب کنید ؟

دقیقا این حالت رو درک میکنم چون من هم سال ها برنامه نویس و طراح وب سایت بودم اما با مهارت بالایی که داشتم نمی دانستم که چرا درآمد من چیزی که انتظار آن را داشتم نبود و واقعا از این وضعیت کلافه شده بودم

 

تا اینکه متوجه شدم زمان اینکه من فقط با گرفتن چند پروژه کسب درآمد کنم گذشته است و باید کاری انجام دهم که با کمترین زمان کاری، بیشترین درآمد ممکن را داشته باشم، چون زمان من برای انجام پروژه محدود بود و هم اینکه بازاریابی گرفتن پروژه زمانبر که باعث میشد گاهی پروژه ای برای انجام دادن وجود نداشته باشد.

 

بنابراین سعی کردم دانش خودم را به کسب و کارم تبدیل کنم و برای دیگران پروژه انجام ندهم، البته در این راه سعی و تلاش های بسیاری انجام دادم تا به موفقیت رسیدم، بعد از یک سال درآمد هر ماه من حداقل ۳ برابر زمانی شد که پروژه های دیگران را انجام میدادم و این روند افزایشی من را شگفت زده کرد.

 

حتی دیگر لازم نبود در محل کارم حضور داشته باشم و به راحتی از داخل خانه یا زمانیکه در مسافرت بودم با استفاده از گوشی تلفن همراهم همه چیز را کنترل میکردم

 

در این دوره قصد دارم به شما هم کمک کنم که چگونه دانش، مهارت یا تخصص خودتان را به کسب و کاری با درآمد عالی تبدیل کنید و زندگی مالی و رفاهی خودتان را دگرگون سازید.

فقط در عرض یک ماه

امپراطوری آنلاین خودتان را با کمترین سرمایه ممکن راه اندازی کنید

اگر یک کامپیوتر یا لب تاپ دارید کافیست یک هدست هم تهیه کنید و با آموزش های این بسته در کمتر از یک ماه می توانید وب سایت و اولین محصول آماده به فروش خودتان را آماده کنید و در مرحله بعد به شما آموزش خواهم داد که چگونه صدها یا هزاران نسخه از آن را بفروشید، نیازی نیست برای تولید محصولات خودتان سرمایه خاصی داشته باشید.

 

زیرا شما در این دوره قادر خواهید بود محصولات خودتان را به صورت دانلودی، دوره های آنلاین و وبینار عرضه کنید و اینگونه محصولات با روش هایی که به شما خواهم گفت هیچگونه سرمایه ای نیاز نخواهد داشت، حتی به شما ابزارهایی را معرفی میکنم که کاملا رایگان هستند.

من محسن مبصرفر توانستم دانشم را به ثروت تبدیل کنم

پس شما هم می توانید

برای اینکه بتوانم این مسیر را بروم تلاش های زیادی انجام دادم و شکست های مختلفی را تجربه کردم اما در نهایت به موفقیت های زیادی دست پیدا کردم، اگر شما می خواهید شکست های من را تجربه نکنید و در یک مسیر مستقیم سریعتر از من به موفقیت دست پیدا کنید در این دوره به شما کمک خواهم کرد تا شما هم بتوانید دانش خودتان را به درآمدهای عالی تبدیل کنید.

با تهیه بسته جامع مدرسان پولساز آنلاین چه چیزهای یاد خواهید گرفت ؟

10 قدم موفقیت یک مدرس پولساز آنلاین

بولت

آشنایی با مهمترین راز تبدیل دانش به ثروت

 

بولت

رازهای فروش محصولات آموزشی

بولت

تاکتیک های پرفروش کردن محصولات آموزشی

بولت

گرافیک حرفه ای برای ساخت محصولات پرفروش

بولت

آموزش بازایابی اینترنتی ویژه محصولات آموزشی

بولت

یک دستور العمل بسیار سری کمپین های پرفروش

بولت

آموزش ساخت ۶ کمپین ویژه افزایش فروش

بولت

رازهای فروش حساب های پولی ماهیانه

بولت

آموزش تبلیغ نویسی پیشرفته

بولت

تکنیک های قیمت گذاری محصولات آموزشی

بولت

آموزش ۳۱ تکنیک تولید محتوا جذاب و حرفه ای

بولت

آموزش ساخت انواع محصولات آموزشی

بولت

آموزش برگزاری و فروش وبینارهای ۱۰۰ نفره

بولت

چگونه به درآمد ۱۰ میلیون تومان در ماه برسیم ؟بولت

آموزش طراحی وب سایت ویژه مدرسان پولساز

 

بولت

چگونه محصولات ویروسی بسازیم ؟

بولت

رازهایی که باعث می شود مشتریان به محصولات شما وابسته شوند

بولت

مبارزه با ترس از برگزاری کلاس های حضوری

بولت

روش های بازاریابی و برگزاری کلاس های حضوری

بولت

چگونه پازل فروش محصولات بسازید ؟

بولت

روش های بازاریابی محصول با محصول

 

بولت

و بسیاری آموزش های حرفه ای دیگر…

بولت

آشنایی با ابزارها و رسانه های فروش محصولات

بولت

آیا می دانستید همیشه یک ساعت تفریح کردن

یا یک محصول آموزشی به راحتی جایگزین  یک کلاس حضوری می شود ؟

آیا می دانستید افراد زمانیکه می خواهند در یک کلاس حضوری شرکت کنند ممکن است یک ساعت یا یک روز تفریح کردن با خانواده یا دوستان را به آن کلاس حضوری ترجیح دهند، یا حتی با خرید یک محصول آموزشی هرگز به کلاس های حضوری شما مراجعه نکنند ؟

 

دیگر عمر کلاس های حضوری در حال کمرنگ شدن است و افراد ترجیح می دهند به راحتی با دوستانشان معاشرت کنند، سینما بروند، ورزش کنند و هر زمان که دوست داشتند به یادگیری آنچه علاقه دارند بپردازند.

 

این افراد دوست دارند با شرکت در دوره های آنلاین، شرکت در وبینارها، تهیه محصولات آموزشی، خرید اشتراک های ماهانه و… به یادگیری بپردازند و به این روش در زمان و هزینه های خودشان صرفه جویی کنند، حتی به این شکل گاهی دو مهارت را همزمان یاد خواند گرفت (مثلا مهارت زبان و فن بیان)

 

حالا شما با تبدیل شدن به یک مدرس پولساز آنلاین می توانید به یک پیشتاز در حوزه آموزش آنلاین تبدیل شوید و از تمامی رقبای شما که هنوز از این فرصت استفاده نمی کنند و یا اطلاعی از آن ندارند به اندازه چندین سال جلوتر بیفتید و در زمان کوتاه تری به اعتبار و شهرت بیشتری دست پیدا کنید.

اگر شما تخصص، مهارت یا دانشی دارید بنابراین هیچ نیازی به دفتر کار ندارید !

به راحتی از داخل خانه خودتان کار کنید و هیچ هزینه اضافی نپردازید

شما به عنوان یک مدرس آنلاین قرار است آنچه را که بلد هستید به محصولات آموزشی، دوره های آنلاین، وبینار (سمینار آنلاین)، اشتراک های پولی و… تبدیل کنید و از طریق وب سایت و سایر روش هایی که به شما آموزش خواهم داد به فروش برسانید.

بنابراین دفتر شما همان وب سایت شماست و دیگر نیازی نخواهید داشت برای شروع کارتان هزینه هایی مانند اجاره دفتر، خرید وسایل اداری و … را بپردازید و به راحتی می توانید از داخل خانه خودتان شروع کنید و دفتر اصلی شما همان وب سایت شماست، به راحتی در خانه خودتان کار کنید و هیچ هزینه اضافی نپردازید.

اگر روزی ۸ ساعت کار کنید، چند میلیون درآمد خوهید داشت ؟

اگر امروز شما تخصصی داشته باشید به صورت مثال برنامه نویس آندروید (حتی اگر کارهای دستی یاد می دهید) و بخواهید این تخصص را به دیگران آموزش دهید، فکر می کنید اندازه بازار شما چه قدر هست و چند ساعت در روز می توانید کار کنید، در نهایت درآمدتان چه قدر خواهد بود ؟

 

جواب کاملا ساده هست، اندازه بازار شما بستگی به شهری دارد که در آن زندگی می کنید، از لحاظ زمانی محدود هستید زیرا پس از چند ساعت آموزش دادن کارآیی شما کاهش پیدا می کند و حتی درآمد شما سقفی دارد به دلیل اینکه زمان و توان شما محدودیت دارد.

 

اما زمانیکه شما به یک مدرس آنلاین تبدیل می شوید هیچ کدام از این محدودیت ها وجود ندارد، بازار شما در سطح کشوری می باشد و اگر طبق آنچه به شما در این بسته به شما آموزش می دهم پیش بروید، میزان درآمد شما هم سقف محدودی ندارد.

 

اما اگر بخواهید همچنان یک مدرس سنتی باقی بمانید همان محدودیت ها را خواهید داشت، سن شما بالاتر خواهد رفت اما درآمدتان به اندازه دانش یا مهارت شما هرگز رشد نخواهد کرد. مطمئن باشید یک نفر این فرصت را خواهد دید و با اینکه نسبت به شما دانش زیادی ندارد اما به یک مدرس آنلاین پولساز تبدیل می شود و خیلی سریعتر از شما پیشرفت خواهد کرد.

چگونه به یک مدرس پولساز آنلاین تبدیل خواهید شد ؟

با تهیه این بسته چه امکاناتی به دست خواهید آورد ؟

اگر شما بسته جامع مدرسان پولساز آنلاین را تهیه کنید، برای آنکه هر چه سریعتر و به آسانی به هدف خودتان برسید امکاناتی برای شما در نظر گرفتیم که هر کدام مانند دقت یک تک تیراندازی می باشد که قرار است دقیقا به مرکز هدف بزند.

7 فایل هدف گذاری شگفت انگیز

هدف گذاری

7 برگه تقلب و ۳۱ تمرین عملی

برگه های تقلب

پس از اینکه برگه های تقلب و تمرین های عملی را ایجاد کردم به این نتیجه رسیدم که باید مانند یک پازل کاری کنم تا با قرار گرفتن درست تکه های پازل کنار هم شما به یک تصویر کامل و زیبا برسید، بنابراین فایل های هدف گذاری را برای هر جلسه آماده کردم که به شما آموزش خواهد داد تا این آموزش ها و کارهایی که انجام دادید را چگونه کنار هم قرار دهید  چه زمانی از آنها استفاده کنید تا به یک نتیجه شگفت انگیز برسید. در واقع فایل های هدف گذاری یک دستورالعمل کامل برای استفاده عملی از آموزش ها و برگه های تقلب می باشد.

پس از مشاهده هر جلسه آموزش برگه های تقلبی برای شما آماده کردم که هر کدام از آنها حاوی ۴ تا ۵ تمرین عملی می باشد که با انجام این تمرینات و قدم ها می توانید آنچه را که یاد گرفته اید به صورت عملی انجام دهید و به این شکل آموزش ها از حالت تئوری خارج خواهد شد. ممکن است در یک کلاس شما مهارتی را یاد بگیرید اما در عمل ندانید باید چگونه از ان استفاده کنید، با تمرین های عملی که در هر برگه تقلب وجود دارد دقیقا به شما آموزش خواهد داد از آنچه که یاد گرفتید در عمل چگونه به صورت کاملا درست استفاده کنید.

پشتیبانی آنلاین و کاملا اختصاصی

پشتیبانی اختصاصی

8 ساعت آموزش های مکمل عملی

آموزش های مکمل

زمانیکه شما بسته جامع مدرسان پولساز آنلاین را تهیه می کنید با آنکه آموزش ها به صورت کاملا کاربردی و آسان طراحی شده است تا هر چه سریعتر به هدف برسید، اما امکان دارد در طی مسیر سوالاتی برای شما پیش بیاید که نیاز دارید در سریعترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید، بنابراین یک پشتیبانی آنلاین لحظه ای برای شما آماده کرده ایم تا رسیدن به هدفتان، همراهتان باشیم و سوالات شما بی جواب باقی نماند.

در این بخش شما آموزش های عملی مانند نحوه استفاده و برگزاری وبینار به صورت رایگان، نحوه اسلایدسازی محصولات آموزشی، ساخت انواع محصولات آموزشی، استفاده از پرده سبز، آموزش طراحی وب سایت ویژه مدرسان پولساز بدون یک خط کدنویسی، ساخت بنرهای تبلیغاتی و بسیاری آموزش های کاربردی دیگر را به صورت کاملا عملی یاد خواهید گرفت. این آموزش ها شما را از هر منبع دیگری برای یادگیری بی نیاز خواهند کرد.

فایل های صوتی هر جلسه با فرمت MP3

فایل های صوتی هر جلسه

دفترچه یادداشت مدرسان

جزوه های رنگی هر جلسه

به غیر از آموزش های ویدئویی، فایل های صوتی هر جلسه با کیفیت بسیار عالی و حجم کم درون بسته های هر جلسه برای شما ارسال خواهد شد که می توانید آنها را روی گوشی موبایل یا مموری پخش اتومبیل خودتان کپی کنید و در مسیر رفت و برگشت، مترو، پارک و یا هر جای دیگری به راحتی آنها را گوش کنید. با این کار به آسانی می توانید مطالب را مرور کنید و نکات بیشتری یاد بگیرید.

زمانیکه آموزش ها را مشاهده می کنید حتما می خواهید نکات مهم را یادداشت بردارید کنید و بی شک این روش یکی از قویترین روش های یادگیری می باشد، هر زمان که بخواهید به راحتی با خواندن این نکات می توایند آموزش ها را به خاطر بیاورید و از آنها استفاده کنید. بنابراین یک دفترچه یادداشت مخصوص برای شما ارسال خواهیم کرد.

محسن مبصرفر کیست ؟

. مدیر و موسس وب سایت فکر آبی

. نویسنده چندین مقاله در مجلات معتبر

. مشاور و متخصص تبدیل دانش به ثروت

. تولید کننده بیش از ۱۳ محصول پرفروش آموزشی

. خالق دوره ها و محصولات آموزشی پروژه محور و عملگرا

. مشاوره بازاریابی و افزایش فروش ده ها وب سایت ایرانی

مدرس دوره کیست ؟

محسن مبصرفر

محسن مبصرفر

موسس و مدیر وب سایت فکر آبی

مدرس و مشاور بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی

آموزش های بسیار حرفه ای که تولید کنندگان محصولات آموزشی

دوست ندارند شما یاد بگیرید !

آموزش برگزاری وبینار (سمینار آنلاین)، دوره های آنلاین و ساخت محصولات آموزشی

به شما آموزش خواهم داد که فقط با داشتن یک هدست چگونه کارگاه های آنلاین برگزار کنید، حتی امکاناتی را به شما معرفی خواهم کرد که به سویله آنها بدون پرداخت هیچ گونه پولی وبینارهای چند صد نفره برگزار کنید و حتی با کمترین امکانات ممکن محصولات آموزشی بسیار حرفه ای بسازید که دیگران فکر کنند در استودیوهای حرفه ای آنها را ساخته اید.

آموزش ساخت فیلم های آموزشی حرفه ای و استفاده از پرده سبز برای عوض کردن پس زمینه

در این بخش به شما آموزش خواهم داد که چگونه فیلم های آموزشی حرفه ای را با کمترین امکانات بسازید و همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از پرده سبز از خودتان فیلم بگیرید و پس زمینه سبز را با هر پس زمینه دیگری که می خواهید تعویض کنید.

پرده سبز

این آموزش فقط مخصوص افرادی است که برای موفقیت و تغییر آماده هستند

اگر شما واقعا برای یک تغییر بزرگ در کسب و کارتان آماده هستید تا درآمد های میلیونی کسب کنید و برای این کار واقعا سعی و تلاش خواهید کرد این محصول برای شما مناسب است، اما اگر برای این تغییر بزرگ و سعی و تلاش کافی آماده نیستید و دنبال راه میانبری می گردید که راه صد شب را در یک شب بپیمایید. این محصول به هیچ عنوان برای شما مناسب نیست.

کسانی که در دوره های قبلی شرکت کرده انده درباره فکر آبی چه می گویند ؟

خانم پوراکبر مدیر وب سایت دیجی محتوا

من محصولات زیادی از وب سایت فکر آبی خریداری کرده ام و به قدری عالی بوده که این بسته ها رو به کاربران وب سایت خودم هم معرفی کردم و آنقدر پشتیبانی قوی داشتن که من به راحتی پاسخ تمام مشکلات و سوالاتی را که داشتم دریافت کردم

آقای کریمی، مدیر وب سایت استادان وب و استاد گرافیک

من قبلا بینهایت بسته آموزشی دیده بودم اما آقای مبصرفر بسیار کاربردی تجربیات شخصی خودشون رو آموزش میدادن و از کلی گویی پرهیز کرده بودن و کارها رو به صورت عملی آموزش میدادن و نکته بسیار ارزشمندی که برای من داشت پشتیبانی عالی بود. به نظر من فقط اگر ۳۰ درصد از آموزش ها را انجام بدید به درآمد دلخواهتون در ۶ ماه اول میرسید. خودم از ۵۰% آموزش ها استفاده میکنم

آقای محمد رضا کوکائیان، مدیر سایت جذب ثروت

من با آموزش های آقای مبصرفر نتایج بسیار خوبی گرفتم، یکی از بزرگترین مزیت های وب سایت فکر آبی پشتیبانی بسیار خوبشون بوده، اگر من بخوام تلگرامم رو نشون بدم حداقل ۵۰ تا پیام صوتی فقط برای من گذاشتن که متاسفانه سایر وب سایت هایی که قبلا ازشون خرید کرده بودم پشتیبانیشون اصلا خوب نبود.

خانم ژائین تن مدیر وب سایت دسی کالا

کار خوب به دل میشینه و به نظر من شما از روی دل کار میکنید، صادقانه، بی ریا و آنچه که دارید خالصانه به کاربرتون میدید و پشتیبانیتون واقعا عالی هست و باعث شده بارها و بارها از آموزش های شما استفاده کنم

اگر مدرس یا متخصص هستید تا چه زمانی می خواهید با دستمزدهای پایین برای دیگران کار کنید ؟

اگر شما یک مدرس هستید واقعا تا چه زمانی می خواهید در مقابل دستمزدهای پایین در آموزشگاه ها کار کنید و یا اگر صاحب یک مهارت هستید (طراح سایت، گرافیست، مهندس عمران و…) تا چه زمانی می خواهید به صورت پروژه ای کاری انجام دهید و دستمزدی دریافت کنید در صورتیکه معلوم نیست پس از این پروژه دوباره پروژه دیگری باشد یا خیر !

در دوره مدرسان پولساز آنلاین به شما کمک خواهم کرد که چگونه با ساخت محصولات آموزش عالی و همچنین فروش صدها و یا هزاران نسخه از آنها از طریق وب سایت خودتان و اینترنت بتوانید درآمدهای عالی کسب کنید و حتی پس از مدتی اگر خودتان حضور هم نداشته باشید این فروش ها به صورت اتوماتیک انجام خواهند شد.

اگر مدرس یا متخصص هستید با گذراندن آموزش های مدرسان پولساز آنلاین می توانید کسب و کار و زندگی مالی خودتان را متحول کنید.

اگر شما یک مدرس پولساز آنلاین شوید

. نیازی نیست شما مشتری را پیدا کنید، آنها خودشان شما را پیدا می کنند

. این افراد خودشان از شما خرید خواهند کرد

. برای یک ساعت مشاوره حاضرند مبالغ بالایی به شما بپردازند

. دیگر پروژه های سطح پایین به شما پیشنهاد نخواهد شد

. از لحاظ درآمد به استقلال مالی خواهید رسید

. زمان کاری را خودتان تعیین خواهید کرد

. درآمد شما چندین برابر یک متخصص، مشاور یا مدرس سنتی خواهد شد

. اعتبار اجتماعی شما نسبت به مدرسین و متخصصین سنتی ده برابر خواهد شد

آیا شما هم این سوالات را در ذهنتان دارید ؟

ممکن است دیگران محصول من را کپی کنند ؟

حق با شماست، ممکن است یک نفر یکی از محصولات شما را کپی کند و به یکی از دوستانش بدهد اما شما به عنوان یک مدرس پولساز آنلاین با روش هایی که در این دوره یاد خواهید گرفت بابت این کار نه تنها نگران نخواهید شد بلکه خوشحال هم می شوید و این کپی کردن محصول شما توسط دیگران باعث افزایش فروش شما خواهد شد و در این دوره شما را با تمام این تکنیک ها آشنا خواهم کرد تا نگران کپی شدن محصولات خودتان نباشید و یا از کپی شدن آن توسط دیگران جلوگیری نمایید.

 

آیا آموزش های این دوره عملی است ؟

مطمئن باشید آنچه در این دوره به شما آموزش خواهم داد به هیچ عنوان تئوری نمی باشد و از همان روز اول به سراغ انجام کارهای عملی خواهیم رفت و در هر جلسه برگه های تقلبی وجود دارد که طبق آنها باید کارهای عملی انجام دهید که هر کدام یک قدم برای رسیدن به هدف است و در پایان دوره شما به یک مدرس پولساز آنلاین تبدیل شده اید.

 

این دوره چگونه به دستم خواهد رسید ؟

این دوره در قالب یک بسته آموزشی کامل می باشد که پس از سفارش توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و هزینه پست هم توسط فکر آبی قبلا پرداخت شده است.

 

من مدرک تحصیلی مرتبط ندارم

دوست عزیز برای اینکه بخواهید به یک مدرس پولساز آنلاین تبدیل شوید نیاز به هیچ مدرک تحصیلی ندارید، کافیست چیزی بلد باشید که بتوانید آن را به دیگران آموزش دهید، بنابراین از همین امروز با تهیه بسته جامع مدرسان پولساز آنلاین زندگی مالی و کسب و کار خودتان را متحول کنید.

 

فعلا وقت یا حال و حوصله شرکت در این دوره را ندارم !

اگر به هر دلیلی نمی خواهید در این دوره شرکت کنید اشکالی ندارد چون شما هستید که انتخاب می کنید آینده زندگی و کسب و کارتان چگونه باشد، آیا از یک فرصت بی نظیر برای کسب درآمد استفاده می کنید تا به اسقلال مالی و زمانی دست پیدا کنید، یا اینکه همچنان حاضر هستید با انجام کارهای قبلی درآمد پایینی داشته باشید یا برای دیگران کار کنید.

 

آیا آموزش های این دوره جدید است چون من محصولات قبلی فکر آبی را دارم

تمام آموزش های این بسته کاملا جدید برای یک هدف بسیار ویژه طراحی شده است. آموزش های بسیار حرفه ای که تا حالا در سایر بسته های آموزشی فکر آبی وجود نداشته، اگر قصد دارید یک مدرس پولساز آنلاین شوید و محصولات خودتان را به صدها یا حتی هزاران نفر بفروشید فقط آموزش های حرفه ای این بسته می تواند به شما کمک کند.

اگر در دوره مدرسان پولساز آنلاین شرکت کنم چه اتفاقی خواهد افتاد

. یک وب سایت حرفه ای در زمینه تخصص خودتان خواهید ساخت

. حداقل دو تا سه محصول آموزشی حرفه ای و پرفروش خواهید ساخت

. حداقل یک وبینار (کلاس یا سمینار آنلاین) برگزار و از آن کسب درآمد کرده اید.

. بازاریابی و فروش حرفه ای را یاد خواهید گرفت و می توانید محصولات خودتان را به هزاران نفر بفروشید.

. سیستم بازاریابی و فروش اتوماتیک را برای خودتان راه اندازی می کنید

. حداقل بیش از ۳۰ نوع محتوا (مقاله، صوت، ویدئو) در سایتتان تولید خواهید کرد

. می توانید کلاس های حضوری برگزار کنید و بلیط آن را به راحتی بفروشید

چرا آموزش های این دوره عملی است و محسن مبصرفر مدرس مناسبی برای این دوره می باشد ؟

در کمتر از دو سال با همین روش ها توانستم وب سایت فکر آبی را به موفقیت عالی برسانم

 

با استفاده از همین آموزش هایی که به شما خواهم داد بیش از ۱۳ محصول پرفروش، وبینار و کارگاه برگزار کردم

 

بر خلاف خیلی از مدرسان ما هیچ رازی را برای خودمان نگه نمیداریم و همانطور که دوستان در بسته های فکر آبی دیده اند هر چیزی که نیاز باشد به شما آموزش داده خواهد شد.

 

خودم از آموزش های تئوری که راهکار مناسب ارائه نمی کنند و یا اینکه آموزش را به صورت عملی انجام نمی دهند متنفر هستم، بنابراین در همه محصولات فکر آبی همیشه همه آموزش ها به صورت عملی و پروژه محور تولید می شوند.

 

همیشه بر این معتقد هستم که هر فردی پس از گوش دادن به یک آموزش برای موفقیت و اجرا کردن نیاز به پشتیبانی دارد و به همین دلیل همیشه سعی کردیم بهترین پشتیبانی را در اختیار مشتریان خودمان بگذاریم، می توانید نظر مشتریان قبلی فکر آبی را در بخش پشتیبانی سایت از زبان خودشان بشنوید.

اگر فکر می کنید همه چیز ساخت محصولات آموزشی با کیفیت است، پس شکست خواهید خورد !

اگر فکر می کنید ساخت یک محصول آموزشی با کیفیت کافی است باید بگویم به زودی با این نوع تفکر شکست خواهید خورد، زیرا پیش فرض این است که آموزش شما عالی هست و ساخت یک محصول آموزشی یک مسئله بسیار ابتدایی می باشد، در همین بسته مدرسان پولساز در بخش آموزش های مکمل این موضوع را به صورت بسیار حرفه ای به شما آموزش خواهم داد.

 

اما مهمترین موضوع فروش یک محصول آموزشی به صدها و یا حتی هزاران نفر می باشد، اگر شما یک سیستم بازاریابی و فروش اتوماتیک حرفه ای نداشته باشید، اگر نتوانید متن های حرفه ای و قانع کننده بنویسید و اگر نتوانید هم زمان از چندین روش کسب درآمد کنید، ساخت هزاران محصول آموزشی هم بی فایده است، اما در محصول مدرسان پولساز آنلاین به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید همه این کارها را انجام دهید.

 

بتوانید بازار هدف خودتان را پیدا کنید و مخاطبان را به مشتریان احتمالی و سپس به خریداران و در مرحله آخر به مشتریان وفادار و مبلغان محصولاتتان تبدیل کنید، همچنین سیستم بازاریابی و فروش حرفه ای خواهید ساخت، متن های تبلیغاتی حرفه ای مینویسید و همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه به ۱۲ روش مختلف کسب درآمد کنید که اینها بخش کوچکی از آموزش های این بسته جامع می باشد.

چگونه به درآمد ۱۰ میلیون تومان در ماه برسیم ؟

شما به عنوان یک مدرس، متخصص یا مشاور به راحتی می توانید با استفاده از برنامه و الگوهایی که در بسته مدرسان پولساز آنلاین به شما خواهم داد به درآمد های میلیونی دست پیدا کنید، اما ممکن است از خودتان بپرسید چند میلیون تومان در ماه امکانپذیر است ؟

 

در اینجا به شما خواهم گفت که الگوی اولیه برای شما ۱۰ میلیون تومان در ماه می باشد و رسیدن به این هدف کار چندان سختی نمی باشد، کافیست آنچه را به شما در این بسته آموزش می دهم قدم به قدم انجام دهید.

 

اما سوال بعدی این است که آیا بالاتر از این مبلغ هم می توان کسب درآمد کرد ؟

باید در پاسخ به این سوال بگویم که حتما می شود و این بستگی به کیفیت کار و میزان بازاریابی و تبلیغات شما دارد و همچنین کمی هم به مدت زمان فعالیت و طراحی کمپین های فروش حرفه ای شما خواهد داشت که همه اینها را به شما آموزش خواهم داد.

 

واقعا چند بار می خواهید شکست بخورید، مگر شما چند بار زندگی می کنید ؟

احتمالا تا حالا بسته های مختلف آموزشی را تهیه کردید اما زمانیکه خواستید آموزش ها را اجرا کنید با مشکلات یا سوالات زیادی روبرو شدید، خواستید این سوالات را از کسی بپرسید اما کسی پاسخگو نبوده، پاسخگویی ضعیف بوده و یا بابت آن از شما درخواست پول کرده اند و شما از خرید خودتان احساس نارضایتی کردید !

 

داشتن یک پشتیبان آنلاین که بتواند به صورت کاملا حرفه ای تمام سوالات و مشکلات شما را رفع کند مهمترین راه برای رسیدن به موفقیت می باشد و بدون آن این امر کاری بسیار سخت و دشوار می باشد.

 

اما زمانیکه یک پشتیبان داشته باشید که هر زمان سوالی برای شما پیش بیاید در کنارتان باشد به شما یک احساس آرامش کاملی خواهد داد و دیگر نگران نخواهید بود، زیرا می دانید هیچ سوالی برای شما بی پاسخ نخواهد ماند.

 

به همین دلیل ما با یک سیستم پشتیبانی آنلاین و سریع که پس ار خرید این بسته در اختیار شما قرار خواهد گرفت به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن ابهامات، سوالات و مشکلات خودتان را رفع کنید و دیگر نگران هیچ موضوعی نباشید، زیرا تا موفقیت ما در کنار شما هستیم

 

چرا مدرسان پولساز آنلاین یک فرصت است ؟

دوره جامع مدرسان پولساز آنلاین قبل از اینکه یک آموزش برای کسب درآمد و ایجاد یک کسب و کار اتوماتیک باشد، یک فرصت بسیار بزرگ است که بسیاری افراد از آن غافل هستند و شش دلیل اصلی را همین جا برای شما خواهم گفت :

 

دلیل اول این است که حتی اگر یک سخنران، مدرس، متخصص یا مشاور هم که باشید در کنار کار قبلی و به آسانی می توانید به عنوان یک مدرس آنلاین یک منبع درآمد جدید داشته باشید، به شکلی که درآمد جدید شما از کار قبلی که انجام میدادی بسیار بیشتر خواهد بود.

 

دلیل دوم این است که درآمد مدرسان یا متخصصان سنتی به شدت کاهش پیدا کرده است و فقط از این موضوع مینالند و فکر میکنند مردم برای آموزش دیدن دیگر حاضر نیستند پولی بپردازند، در صورتیکه سلیقه مردم تغییر کرده است و ترجیح می دهند در داخل خانه، محل کارشان یا حتی در سفر آموزش ببینند، هر روز بر تعداد این افراد افزوده می شود و بازار بسیار بزرگتری را در مقابل شما قرار می دهد و همین موضوع کسب درآمد های میلیونی را برای شما بسیار آسان می کند.

 

سومین دلیل کم بودن میزان رقابت در تدریس آنلاین می باشد، شاید تعداد سایت های آموزشی در برخی موارد زیاد باشد اما به جرات می توانم بگویم که آنها فقط وب سایت هستند، سیستم فروش و بازاریابی مناسبی ندارند اما یک مدرس آنلاین با مهارت هایی آشنا میشود که به سرعت می تواند مشتریان بسیاری را به دست آورد، بنابراین رقیب خاصی نسبت به دنیای فیزیکی نخواهید داشت.

 

چهارمین دلیل این است اگر شما یک سخنران باشید واقعا تا چه زمانی می خواهید از این طریق کسب درآمد کنید یا اگر مدرس هستید تا چه زمانی می خواهید در کلاس ها تدریس کنید، خیلی از افراد پس از اتمام سخنرانی یا کلاس از شما خواهند پرسید که آیا وب سایت یا محصولاتی هم دارید ؟ آیا می دانید اگر به عنوان یک مدرس پولساز آنلاین وب سایت و محصولات مناسبی داشته باشید، اتوماتیک افراد زیادی پس از سخنرانی از شما خرید خواهند کرد و درآمد شما حداقل ۳ تا ۴ برابر گذشته خواهد شد ؟

 

پنجمین دلیل این است که شما نیاز به سرمایه یا محل خاصی برای شروع کارتان ندارید، اما میزان سود شما از یک کارگاهی که حداقل صدها نیرو و خط تولید دارد و چند صد میلیون هم سرمایه گذاری کرده است بیشتر می باشد.

 

ششمین دلیل این است که شما به عنوان یک مدرس پولساز آنلاین حداقل به ۱۲ روش همزمان می توانید کسب درآمد کنید، در کمتر کسب و کاری می توانید همزمان ۱۲ روش کسب درآمد داشته باشید و همین موضوع یک مدرس آنلاین را به یک فرصت بینظیر تبدیل میکند.

 

چرا رازهای فکر آبی را به شما آموزش می دهم ؟

آنچه که در بسته مدرسان پولساز آنلاین به شما آموزش خواهم داد دقیقا همان ترفندها و کارهایی می باشد که در فکر آبی ما از آنها استفاده می کنیم و درآمد بسیار عالی کسب می کنیم، اما احتمالا این سوال برای شما پیش می آید که اگر این آموزش ها عالی است چرا آنها را به شما آموزش می دهیم و فقط خودمان آنها را اجرا نکنیم ؟

اول از همه باید در پاسخ به سوال شما باید بگویم که من به عنوان یک مدرس پولساز آنلاین هر روز در حال مطالعه و یادگیری مطالب جدیدتر هستم و خودم را به اطلاعات و ترفندهای جدیدتر مجهز می کنم و زمانیکه این مطالب را به شما آموزش می دهم، دوباره مطالب بیشتری یاد خواهم گرفت.

دومین دلیل این است که آیا اگر یک مدرس زبان انگلیسی، طراح سایت، سخنرانی، ریاضی و یا هر متخصص دیگری به یک مدرس پولساز آنلاین تبدیل شود برای من ضرر یا خطری ایجاد می کند ؟ پاسخ خیر است، بنابراین چرا نباید این علم را به دیگران منتقل کنم تا آنها هم از لذت کسب درآمد آن لذت ببرند ؟

به چه روش هایی می توانم این محصول را سفارش دهم ؟

۱- در اولین روش شما می توانید با زدن کلید سفارش، مشخصات خودتان را یک بار وارد کنید و پس از پرداخت مبلغ از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانکی، بسته برای شما ارسال خواهد شد.

۲- می توانید مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت زیر واریز بفرمایید و سپس با شماره های موجود در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما ثبت و محصول مورد نظر برایتان ارسال گردد.

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۳۹۰۶۰۴۶۰ بانک ملی به نام محسن مبصرفر

ساخت محصولات آموزشی بسیار ساده است اما….

24 پاسخ

  1. سلام و درود

    آیا ممکنه تخفیف بدین؟ چون با این وضعیت کرونا، نمیشه این همه هزینه کرد. صد البته این دوره ارزشش خیلی بالاس. ولی وضعیت اقتصادی، اجازه نمیده

    1. سلام و درود
      برای این موضوع لطفا از طریق ایمیل یا دایرکت اینستاگرام فکر آبی با ما در تماس باشید

  2. سلام ببخشید من قصد خرید بسته جامع آموزش مدرسان پولساز آنلاین رو دارم حالا با توجه به اسم بسته که بسته جامع هست و قیمتش هم بالاست آیا با تهیه این بسته نیازی به تهیه بسته آموزش بازاریابی اینترنتی از صفر تا صد دارم یا خیر؟

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، با تهیه این بسته شما نیازی به تهیه بسته ای مانند بازاریابی اینترنتی از صفر تا صد را ندارید، چون همه چیز در همین بسته به شما آموزش داده خواهد شد.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  3. با سلام
    ایا این محصول برای من که هیچ تخصصی ندارم مفید است و ایا من هم می توانم درامد زایی کنم ؟
    با تشکر

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، این محصول مناسب افرای هست که دانشی دارند وی میخواهند این دانش یا هنر خودشون رو به دیگران هم آموزش بدهند و از آن کسب درآمد کنند.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  4. با عرض سلام و احترام خدمت شما
    نوشته های دیدگاهها موقعی که شما پاسخ میدهید واضح نمیاد کلمه به کلمه میاد

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، شما با موبایل صفحات را نگاه میکنید، به شما پیشنهاد میکنم صفحه موبایل خودتان را بچرخانید تا این مشکل رفع شود.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  5. سلام
    استاد عزیز من میخواهم تازه شروع کنم و هیچ اطلاعاتی ندارم از کجا و با چه محصول شروع کنم نمیخواهم چندین محصول بخرم و نتونم از هیچ کدم استفاده کنم میخواهم نهایت یکی یا دوتا محصول مرا به موفقیت برسانه ممنون از راهنمایی هاتون با تشکر

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، محصول مدرسان پولساز آنلاین برای کسانی مناسب است که مدرس هستد یا چیزی بلد هستند که می توانند آن را به دیگران آموزش دهند.
      شما با تهیه همین محصول به نتیجه میرسید و دیگر نیازی نیست محصول دیگری تهیه کنید.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، این بسته دقیقا به دقیقا به شکلی طراحی شده است که شما را به درآمد زایی برساند
      و هم زمان یک سری برگه های تقلب و کارهای عملی برای شما در نظر گرفته شده است که شما باید آنها را انجام دهید تا به دانش خودتان را به پول تبدیل کنید، پولی که پس از خرید مشتری به صورت آنلاین و اتوماتیک به حساب شما واریز میشود.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  6. سلام.
    خیلی ممنون از پاسخ سریع شما. من ویدیو دوره رایگانی که فرمودید رو دیدیم و حیف که برای دیدن قسمت های بعدی باید منتظر باشم!
    شما فرمودید تولید محصول می تواند باعث افزایش درامد بشود. آیا واقعا بعد از دیدن آموزش مثلا “درک مطلب انگلیسی” فردی تمایل خواهد داشت به کلاس درک مطلب انگلیسی من بیاید؟ درست است که زبان آموز های بیشتری از سراسر ایران اموزش های من را خواهند دید، اما آیا به نظر حرفه ای شما، در مورد حوزه ای مثل زبان، واقعاً این کار موفق خواهد بود؟
    خیلی ممنونم که وقت گرانبهای خودتان را برای رفع ابهام های کاربرهایی مثل من می گذارید.

    1. درود فراوان
      در ابتدا پشنهاد میکنم سوالهای مربوط به دوره رازهای مدرس ثروتمند را در همان بخش بپرسید.
      اگر کمی به اطراف خودتان توجه کنید، بسته های آموزشی زیادی هستند که سالانه صدها میلیون تومان فروش دارند اما پیشتوانه مناسبی مثل یک سایت پاسخگو و خیلی موضوعات دیگر را ندارند، یعنی یک خلاء آموزشی وجود دارد، همچنین به دلایل مختلفی که خودتان بهتر میدانید هر روز افراد زیادی به دنبال یادگیری زبان انگلیسی یا ارتقاء سطح خودشان هستند و با تکنیک هایی که در بسته مدرسان پولساز آنلاین گفته شده است می توانید این بازار هدف را که چندان هم کوچک نیست را به سمت خودتان جذب کنید و در مقابل درآمد های شگفت انگیزی داشته باشید.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  7. یه سوال داشتم. من مدرس زبان هستم. در حال حاضر درآمد خوبی از تدریس خصوصی زبان دارم. می خواستم بپرسم آیا با تولید محتوای ویدیویی و بازاریابی حرفه ای اون و در نهایت فروشش یک سری مشکلاتی بوجود نمیاد؟
    اولین مشکل اینه که رقبا روش های تدریس و تکنیک های آموزش داده شده من رو یاد می گیرن و در کلاس هاشون استفاده می کنن و در نتیجه قسمتی از بازار هدف من رو می گیرن.

    از طرف دیگه بخاطر عدم رعایت قوانین کپی رایت، ممکنه آموزش ها خیلی زود پخش بشه و باز هم از بازاری که می تونست خریدار آموزش من باشه عده زیادی کم میشن.

    با توجه به تجربه و تخصص شما در این حوزه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آیا تولید محتوای آموزشی و فروشش برای کار زبان انگلیسی برای مدرسی که در ماه بیش از ۱۰ میلیون درآمد داره کار درستی هست یا خیر. با توجه به اینکه قیمت این آموزش ها معادل یک یا چند جلسه کلاس من خواهد بود و بریای افراد منطقی تر خواهد بود که آموزش ها را تهیه کنند و به کلاس نیایند. بنابراین من دانشجوهای خودم رات از دست خواهم داد.آیا طبق تجربه شما، برگزاری کلاس برای موضوع زبان انگلیسی به صرفه تر از فروش آموزش نیست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا بتونم درست تصمیم بگیرم
    ممنون میشم کمی توضیح بفرماید.

    1. درود بر شما
      دوست عزیز، تمام مواردی که فرمودید راهکارهای مقابله دارند و مطمئن باشید تولید محصولات آموزشی و فروش آنها درآمد خیلی بالاتری از تدریس حضوری دارند.
      همچنین تولید محصولات آموزشی می تواند به شما کمک کند تا کلاس های حضوری شما بسیار گرانتر از حال حاضر شوند و حتی میزان درآمد شما به چند برابر افزایش یابد.
      اما پیشنهاد میکنم در دوره رایگان رازهای مدرس ثروتمند شرکت کنید، زیرا در این دوره رایگان من پاسخ تمام سوالات شما را به همراه راهکار مناسب داده ام

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  8. سلام واحترام خدمت استاد مبصرفر عزیز و تمامی کاربران محترم فکر آبی:

    خواستم تشکر کنم از این سرعتی که در ارسال بسته داشتید .
    واقعا انتظارشو نداشتم اینقدر سریع بسته به دستم برسه جای تشکر فراوان داره.

    ممنون از هدیه های ارزشمندتون که تمام طبق قول هایی بود که بیان کرده بودید.

    هنوز سراغ محتوا نرفتم اما با نگاهی به جزوه واقعا مطالب ویژه و نابی را قرار دادید .

    فکرتون آبی

  9. سلام اقای مبصرفر، من این بسته رو همین امروز خریدم و میخواستم بدونم کی به دستم میرسه
    نمیشه امکان تهیه دانلودی این بسته رو هم ایجاد کنید ؟

    1. درود فراوان
      دوست گرامی، بسته شما روز شنبه توسط پست پیشتاز ارسال خواهد شد و طبق قانون اداره پست حداکثر طی 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
      تهیه این بسته به صورت دانلودی در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  10. سلام استاد مبصرفر
    فکر میکنم اولین نفری باشم که مدرسان پولساز آنلاین رو خریدم و تا اینجا دو جلسه از این بسته رو نگاه کردم که فقط میتونم بگم فوق العاده بود مخصوصا فایلهای هدف گذاری که عالی بودن و فقط خواستم ازتون تشکر کنم

    شاد باشید

  11. سلام و احترام خدمت شما جناب مبصرفر عزیز:

    ممنون که بالاخره از این محصول رونمایی کردید.

    آیا برای کاربرانی که در وبینار 360 درجه شرکت کرده اند تخفیف بیشتری در نظر می گیرید؟

    با شتکر از شما

    1. درود فراوان
      دوست گرامی، بسته در حال حاضر بالاترین تخفیف ممکن به همراه هدایا بسیار ارزشمندی می باشد و تخفیف دیگری ممکن نخواهد بود.

      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید