یک جلسه مشاوره بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی

. آیا شما کسب و کار اینترنتی دارید ؟

. آیا برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود به دنبال راه حل مناسبی می گردید ؟

. آیا به دنبال افزایش فروش می باشد ؟

. آیا سوالات زیادی ذهن شما را مشغول کرده است ؟

 

ما در جلسات مشاوره به شما کمک خواهیم کرد تا به راه حل مناسبی برای پیشرفت کسب و کارتان و افزایش درآمد خود دست پیدا کنید، به سوالات شما پاسخ خواهیم داد و کمک خواهیم کرد تا جایگاه مناسبی در دنیای کسب و کار اینترنتی به دست بیاورید.

 

مشاوره بازاریابی اینترنتی

 

 

خدماتی که یک جلسه مشاوره به دست خواهید آورد

اصولا با توجه به نیاز و نوع سوالات شما، در یک جلسه مشاوره به موارد زیر خواهیم پرداخت

 

1.پاسخ به سوالات شما

بعضی وقت ها شما تنها نیاز دارید سوالاتی را بپرسید و پاسخ آنها را نیز دریافت کنید، مانند مشکلاتی که در کسب و کار و یا نوع بازاریابی اینترنتی خودتان دارید، بنابراین در یک جلسه مشاوره ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد تا به نتیجه مناسبی دست پیدا کنید.

 

2. ارائه راه حل های مناسب جهت افزایش فروش

شاید شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی باشید و از درآمد خودتان راضی نیستید و به دنبال افزایش فروش خود می باشد، در این حالت ما وب سایت شما و رقبای احتمالی را بررسی می کنیم، همچنین شیوه های بازاریابی شما را آنالیز خواهیم کرد و در انتها به شما راهکارهای مناسبی را پیشنهاد خواهیم کرد.

 

 

یک جلسه مشاوره چگونه برگزار می شود ؟

برگزاری جلسه های مشاوره اصولا به نوع مشاوره ای که انتخاب می کنید بستگی دارد.

 

چرخ را از نو اختراع نکنید

زمان یکی از مهمترین عواملی است که در دنیای امروزی تعیین کننده موفقیت است، زیرا در دنیای امروزی رقابت بر سر زمان است یعنی چه کسی زودتر می تواند مشتریان بیشتر و بازار هدف را به دست بیاورد، حالا شما فرض کنید که بخواهید با آزمون و خطا به نتیجه برسید اما رقبای شما تنها با صرف زمان کمتر و زودتر از شما به نتیجه می رسند.

 

زیرا رقبای شما از یک منبع دانش برخوردار هستند و همچنین سعی می کنند چرخ را از نو اختراع نکنند و برای پیشرفت سریعتر از کسانی که قبلا وقت خود را در این زمینه به تحقیق و بررسی گذرانده اند راهنمایی بگیرند، ما در خدمات مشاوره به شما کمک می کنیم سریعتر و در مدت زمان کمتری به هدف خود برسید.

 

مشاوره طلایی

90 دقیقه مشاوره + آنالیز

479000 تومان

مشاوره نقره ای

60 دقیقه مشاوره

297000 تومان