بانک وب سایت های ضروری برای کسب و کارهای اینترنتی

دوستان و همراهان عزیز فکر آبی، از این به بعد در این صفحه سعی خواهیم کرد لیست وب سایت هایی که می توانند به کسب و کار شما کمک کنند را قرار دهیم و همچنین خدمات آنها را نیز به شما معرفی کنیم، امیدوارم این صفحه بتواند به شما کمک کافی و لازم را بکند و دیگر نیازی نباشد در اینترنت به دنبال چنین سایت هایی بگردید و ما به جای شما این کار را خواهیم کرد، این صفحه را همیشه به روزرسانی خواهیم کرد و لیست سایت ها بیشتر خواهند شد، می توانید این صفحه را نیز به دوستان خود معرفی کنید.

 

 

پارس پک

وب سایت پارس پک اصلی خدماتش ارائه هاست های ابری (فضای میزبانی وب) پرسرعت جهت برپایی یک وب سایت با کیفیت می باشد، همچنین یکی از بزرگترین قابلیت های این سرویس دهنده به این شکل است که شما می توانید به راحتی پلن خود را با هر نوع بودجه ای تهیه کنید و این پلن ها به صورت دستی قابل تغییر هستند.

آدرس سایت : parspack.com

 

برتینا

وب سایت برتینا یکی از بهترین وب سایت هایی می باشد که شما به راحتی می توانید در آن یک دامنه کاملا قانونی به نام خودتان ثبت کنید، البته این وب سایت خدمات دیگری نیز مانند ارائه هاست و سرور را نیز دارد.

آدرس وب سایت :  bertina.ir

 

مارکت همیار

این فروشگاه اینترنتی برای کسانی که می خواهند ابزارهای کاربردی برای افزایش قابلیت های وب سایت وردپرسی خودشان تهیه کنند بسیار مفید خواهد بود، در این فروشگاه افزونه های بسیاری به صورت فارسی و با پشتیبانی ارائه می شود، همچنین می توانید سری به بخش قالب های وردپرسی آن نیز بندازید.

آدرس وب سایت : marketwp.ir

 

فریش تم

این وب سایت در ارائه قالب های حرفه ای، زیبا و کاربردی وردپرس فعالیت می کند و به جرات می توان گفت قالب های آن برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما می تواند بسیار مفید باشد، همچنین پشتیبانی این تیم از قالب ها جالب توجه می باشد.

آدرس وب سایت : farishtheme.ir

 

Feng-Gui

این وب سایت یک وب سایت بسیار حرفه ای برای ساخت نقشه های گرمایی و خط دید کاربران برای وب سایت ها می باشد، البته این وب سایت به صورت رایگان نیز این خدمات را برای شما انجام میدهد اما اگر گزارشات و خدمات حرفه ای لازم دارید حتما باید از خدمات پولی آن استفاده کنید. این وب سایت انگلیسی زبان می باشد.

آدرس وب سایت : feng-gui.com

 

کارزار

وب سایت کارزار به شما کمک خواهد کرد از سرویس های پولی میلر لایت بدون پرداخت دلاری استفاده کنید، به نوعی این وب سایت نماینده ایرانی این وب سایت می باشد و شما به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت یک حساب میلر لایت قانونی و پولی را تهیه کرده و همچنین از خدمات پشتیبانی آنها نیز بهره مند شوید.

آدرس وب سایت : karzar.ir

 

Mailerlite

میلر لایت یک سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ می باشد، شما با استفاده از این سرویس دهنده می توانید لیست های مختلف بسازید، لیست ایمیل ها را ذخیره کنید، صفحات فرود بسازید، ایمیل های اتوماتیک و گروهی نیز ارسال کنید.

آدرس وب سایت : mailerlite.com و mailerlite.ir

 

Mailchimp

میل چیمپ نیز یک سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ می باشد و شما با استفاده از این سرویس می توانید لیست های مختلف بسازی و ایمیل های گروهی نیز ارسال کنید

آدرس وب سایت : mailchimp.com

 

زرین پال

زرین پال وب سایتی می باشد برای ایجاد درگاه های پرداخت آنلاین در وب سایت شما، شما با ثبت نام در این وب سایت و همچنین مرچنت کدهای لازم می توانید یک درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت خودتان داشته باشید.

آدرس وب سایت : zarinpal.com

 

پونیشا

پونیشا وب سایتی برای کسب درآمد و یا برای سپردن پروژه های شما به افراد متخصص، شما در پونیشا می توانید یک پروژه ایجاد کنید تا دیگران آن را برای شما انجام دهند و یا اینکه شما به عنوان شخصی که توانایی انجام پروژه ها را دارد به کسب درآمد بپردازید.

آدرس وب سایت : ponisha.ir

 

ایده باران

ایده باران وب سایتی هست برای پیدا کردن ایده های کسب و کار، چه کسب و کار اینترنتی و چه کسب و کار فیزیکی، در این وب سایت افراد ایده های خودشان را با یکدیگر در میان می گذارند. البته این وب سایت تنها به ایده های کسب و کار محدود نمی شود و درباره بازاریابی، تبلیغات، فیلم نامه نویسی و بسیاری موضوعات دیگر نیز ایده های جالبی برای شما دارد.

آدرس وب سایت : ideabaran.ir

 

bidvertiser

این وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در سایت های خارجی تبلیغات داشته باشید، این وب سایت بر اساس پرداخت به ازای کلیک کار می کند و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغ شما می شود، مبلغی از حساب شما کسر خواهد شد، البته این یک وب سایت کاملا انگلیسی می باشد.

آدرس وب سایت : bidvertiser.com

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت