آموزش تصویری طراحی سایت

 

در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت ، کمی روی منوها کار خواهیم کرد و ستون های کناری را کامل می کنیم و سپس به سراغ دیگر قسمت های سایت خود خواهیم رفت، همچنین با دستورات جدیدتر در css آشنا خواهیم شد.

 

البته اگر قسمت  قبلی آموزش تصویری طراحی سایت رو مشاهده نکردید ، ابتدا پیشنهاد میکنم  قسمت پنجم  آموزش تصویری طراحي سايت  ما رو ببینید. همچنین اگر هیچ کدام از این قسمت رو قبلا مشاهده نکردید پیشنها میکنم از قسمت ویدئوهای رایگان، قسمت های قبلی آموزش طراحی سایت رو دنبال کنید.

 

Label-HTML-2

 

آنچه در آموزش تصویری طراحی سایت خواهید آموخت :

1. تکمیل بخش منو ها

2. ایجاد ستون اخبار کناری

3. دستور float

4. دستور text-decoration

 

تکمیل بخش منو ها : کمی بخش منو ها را مرتب خواهیم کرد، از لحاظ ارتفاع ، فاصله ها ، همچنین رنگ لینک های منو

 

ایجاد ستون اخبار کناری : یک ستون کناری زیر بخش منوی سایت ایجاد خواهیم کرد که در آن از تصویر و متون برای نمایش خلاصه آخرین اخبار سایت سود خواهیم برد.

 

float : یک دستور بسیار جالب و پیشرفته در css می باشد، که با استفاده از آن می توانید، موقیت تگ ها، تصاویر، متون، کلاس ها و … را در صفحات وب تعیین کنید، به عبارت دیگر با استفاده از این دستور چینش سایت را کنترل خواهید کرد.

 

text-decoration : همان طور که از نام این دستور پیدا می باشد، هر گونه حالت تزئینی برای یک متن را می توان کنترل نمود، مثلا اگر لینک هایی که شما به عنوان منو در سایت ایجاد می کنید، حاوی زیر خط باشد، می توانید با استفاده از این دستور آن را حذف نمایید.

 

در این قسمت وب سایت ما کمی کاملتر شد، هدر ، منوها، اخبار کامل شدند، پیش زمینه را برای بخش محتوا سایت آماده کردیم، در بخش بعدی کمی بیشتر بر روی بخش محتوا سایت کار خواهیم کرد و سعی می کنیم آن را کامل نماییم، در آموزش طراحی سایت سلیقه و خلاقیت شما نقش بسیار مهمی دارد. سعی کنید با مشاهده وب سایت های دیگر ایده و الگو خود را پیدا کنید.

 

در انتهای آموزش تصویری طراحی سایت می توانید ویدئو این قسمت را دانلود نمایید و آن را به دقت تماشا کنید.

 

دانلود آموزش تصویری طراحی سایت

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *