آموزش تصویری طراحی سایت

آموزش تصویری طراحی سایت

 

در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت ، به ایجاد بخش فوتر سایت و همچنین فرم تماس با ما می پردازیم، باید بگم این قسمت هم آخرین قسمت از آموزش html و css هست و امیدوارم این هشت قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت تونسته باشه رضایت شما دوستان و کاربران رو جلب نماید.

 

البته اگر قسمت  قبلی آموزش تصویری طراحی سایت رو مشاهده نکردید ، ابتدا پیشنهاد میکنم  قسمت هفتم  آموزش تصویری طراحي سايت  ما رو ببینید. همچنین اگر هیچ کدام از این قسمت رو قبلا مشاهده نکردید پیشنهاد میکنم از قسمت ویدئوهای رایگان، قسمت های قبلی آموزش طراحی سایت رو دنبال کنید.

 

آنچه در آموزش تصویری طراحی سایت خواهید آموخت :

1. ایجاد بخش فوتر

2. ایجاد فرم تماس با ما

3. آشنایی با textarea

 

بخش فوتر : هر وب سایتی در قسمت انتهایی خود دارای یک فوتر می باشد، در این بخش اصولا کپی رایت وب سایت قرار می گیرد، اما گاهی موضوع خاص دیگری نیز در آنجا قرار می دهند و این وابسته به سلیقه کاربر می باشد.

 

فرم تماس با ما : تمامی وب سایت ها دارای بخشی برای ایجاد تماس هستند، که کاربر می تواند با ورود مشخصات خود و موضوع با مدیریت وب سایت ارتباط برقرار کند، در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت ، فرم تماس با ما را ایجاد خواهیم کرد.

 

textarea : یکی از تگ های مربوط به فرم ها در html می باشد، که با استفاده از آن می توان ورودی های چند خطی را در صفحات وب سایتمان ایجاد کنیم، این تگ بیشتر در زمانی به کار می آیند که شما می خواهید توضیحاتی را از یک کاربر دریافت کنید.

 

امیدوارم پس از اتمام این دوره هشت قسمتی به html و css تسلط نسبی پیدا کرده باشید، از آنجا که آموزش تصویری طراحی سایت به صورت پروژه محور ایجاد شده است، شما هم کمی همت کنید و این پروژه ها را انجام دهید، حتما به تسلط کافی دست پیدا خواهید کرد. در آینده منتظر بسته های آموزشی تکمیلی و کاملتر ما باشید. در انتها هم می توانید با استفاده از لینک پایین این قسمت را دانلود کرده و مشاهده فرمائید.

دانلود آموزش تصویری طراحی سایت

 

 

۱۷ دیدگاه

  • درود بر شما
   دوست عزیز، در این آموزش شما یاد میگیرید که با استفاده از html و css یک سایت استاتیک را طراحی کنید. یعنی سایتی که محتوای آن هیچ تغییری نمیکند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود بر شما
   دوست عزیز
   این آموزش ها فایل خاصی ندارند و شما باید مصل آموزش ها کد بنویسید و همچنین تصویری اگر لازم بود خودتان باید از یک تصویر در دسترس استفاده کنید، این یک قانون در طراحی سایت یا برنامه نویسی هست.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود بر شما
   دوست گرامی، لینک بررسی شد و مشکلی وجود نداشت، لطفا با دانلود منیجر دانلود بفرمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود فراوان
   برای این کار باید با jquery آشنا باشید که توی وب سایت قرار نیست این مباحث آموزش داده شود.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود بر شما
   بله می شود آن را در اینترنت بارگزاری کنید، اما این وب سایت استاتیک می باشد، یعنی هر بار که تغییراتی توی وب سایت ایجاد کردین، باید خودتون مجدد اون رو توی اینترنت بارگزاری کنید.
   با تشکر

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر