آموزش طراحی سایت

 

در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت به سراغ بخش محتوا خواهیم رفت، یکی از مهمترین قسمت های هر وب سایتی محتوای آن می باشد، محتوا شامل : عنوان خبر، متن خبر، تصویر و لینک ادامه مطلب می باشد، در این قسمت بخش محتوا را به صورت کامل با هم طراحی خواهیم کرد.

 

البته اگر قسمت  قبلی آموزش تصویری طراحی سایت رو مشاهده نکردید ، ابتدا پیشنهاد میکنم  قسمت ششم  آموزش تصویری طراحي سايت  ما رو ببینید. همچنین اگر هیچ کدام از این قسمت رو قبلا مشاهده نکردید پیشنها میکنم از قسمت ویدئوهای رایگان، قسمت های قبلی آموزش طراحی سایت رو دنبال کنید.

آموزش html و css

 

آنچه در آموزش تصویری طراحی سایت خواهید آموخت :

1. طراحی عنوان خبر

2. طراحی بخش متن خبر

3. ایجاد تصویر خبر

4. ایجاد لینک ادامه مطلب

 

بعد از طراحی این قسمت میتونم بگم شما 90 درصد سایت رو طراحی کرده اید، تنها قسمت هایی که باقی می ماند، فوتر و بخش تماس با ما می باشد که در قسمت بعدی آموزش طراحی سایت به شما خواهم گفت. پس از درک html و css شما قادر به طراحی تمامی  وب سایت های استاتیک خواهید بود.

 

وب سایت های استاتیک : به وب سایت هایی گفته می شود که پس از طراحی، محتوای آن ها ثابت خواهد بود، مگر طراح آن بتواند در آن تغییراتی ایجاد کند، که صد البته قبل از دانستن اصول سایت های پویا و قابل تغییر شما باید در ابتدا اصول سایت های استاتیک را بدانید، که این وب سایت ها با زبان html و css طراحی می شوند، هدف آموزش تصویری طراحی سایت ، آشنایی شما با مبانی طراحی سایت می باشد.

 

در آینده به آموزش تصویری طراحی سایت های داینامیک خواهیم پرداخت، همچنین به اصول مدیریت سیستم های مدیریت محتوا نیز خواهیم پرداخت ( وردپرس ، جوملا ، دروپال )

آموزش تصویری طراحی سایت

سیستم های مدیریت محتوا : برنامه های تحت وبی هستند ، که با استفاده از آنها شما می توانید وب سایت خود را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا پویا طراحی کرده و محتوای سایت خود را مدیریت نمایید ، اما برای تسلط بر این سیستم ها شما باید ابتدا به زبان های html و css مسلط شوید، تا در آینده بتوانید تغغیرات خاص خود را انجام دهید و یا برای آن های قالب های اختصاصی طراحی نمایید. این مورد هم در سری آموزش تصویری طراحی سایت در آینده خواهیم گفت.

در انتهای آموزش تصویری طراحی سایت می توانید ویدئو این قسمت را دانلود نمایید و آن را به دقت تماشا کنید.

 

دانلود آموزش تصویری طراحی سایت