آموزش تصویری طراحی سایت

در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت ، به دنیای عملی پا خواهیم گذاشت و شروع به طراحی ایده خود می کنیم، این طراحی باعث خواهد شد تا بتوانیم از دانش خود به عالی ترین روش ممکن استفاده کنیم.

ابتدا پیشنهاد میکنم  قسمت چهارم آموزش تصویری طراحي سايت  ما رو ببینید. در این قسمت ابتدا تنظیمات اولیه ، سپس هدر سایت و در انتها منوهای آن را طراحی خواهیم کرد.

 

آنچه در آموزش تصویری طراحی سایت خواهید آموخت :

1. دستور direction

2. ساخت هدر سایت

3. ساخت منو سایت

آموزش تصویری طراحی سایت

direction : با استفاده از این دستور در css می توانید  بر اساس زبان وب سایت، همه چیز را از راست به چپ تعیین نمایید و یا چپ به راست. که صد البته در زبان فارسی همه چیز از راست به چپ خواهد بود. البته پیش فرض بر روی چپ به راست تنظیم شده است.

هدر سایت : هر وب سایتی یک هدر خواهد داشت، تا نام و شعار وب سایت را درون آن بنویسند، در این قسمت هدر را طراحی خواهیم کرد و خاصیت های آن را کنترل می کنیم.

منو سایت : هر وب سایتی نیاز به منو خواهد داشت، در این قسمت با استفاده از آنچه که آموخته اید یک منو برای سایت خود طراحی خواهیم کرد.

 

در این قسمت از آموزش تصویری طراحی سایت ، با تکنیک های بسیار جالبی روبرو خواهیم شد، عرض سایت رو تعیین خواهیم کرد، وب سایت خود را در وسط مرورگر قرار خواهیم داد. و بعضی از پیش فرض ها رو تغییر خواهیم داد.

از آنجا که سیستم آموزش تصویری طراحی سایت ، پروژه محور می باشد، پیشنهاد می کنم تمام مراحل را حتما عملی انجام دهید، این کار باعث خواهد شد ، با این کدها دست و پنجه نرم کنید و تبدیل به دوستان شما شوند، تا در هر جایی که این کدها رو می بینید دیگر برایتان غریبه به نظر نرسند.

در انتها نیز می توانید ویدئو آموزش تصویری طراحی سایت ، را دانلود نموده و به دقت آن را تماشا نمایید.

 

آموزش تصویری طراحی سایت