آموزش وردپرس

توی ویدئو قبلی شیوه نصب وردپرس را آموزش دادیم و شما تونستید صاحب اولین وب سایت خودتون باشید، اما وردپرس قسمت های مختلفی دارد که شما باید با آنها آشنا بشید تا بتونید یک وب سایت واقعی رو ایجاد کنید، در این قسمت میخواهیم شیوه کار با پیشخوان وردپرس رو آموزش بدیم و کمی اون رو شخصی سازی کنیم تا طبق سلیقه شما در بیاد.

 

شاید در نگاه اول پیشخوان وردپرس بخش مهمی به نظر نیاد و به اون اهمیت ندید، اما پیشخوان وردپرس یکی از مهمترین بخش های وردپرس هست و باید اون رو مرتب کنید، چون در همین قسمت شما خلاصه وضعیت سایت و خیلی پیام های دیگر را دریافت می کنید و اگر به این بخش توجه نکنید در آینده یک پیشخوان بسیار شلوغ خواهید داشت که میتونه همیشه روی اعصاب شما باشد.

 

بنابراین در این ویدئو سعی می کنیم شما را با نحوه مدیریت پیشخوان وردپرس آشنا کنیم و این پیشخوان رو از حالت خسته کننده در بیاریم، کمی مرتبش کنیم و در نهایت به سلیقه خودمون تغییرش بدهیم، پیغام ها رو مرتب میکنیم، رنگ و لعاب وردپرس رو عوض میکنیم تا طبق سلیقه خودمون بشود.

 

یکی از اهداف مهم فکر آبی برای افرادی می باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند، اما نمیدانند باید از کجا شروع کنند و یا اینکه میخواهند خودشان یک وب سایت طراحی کنند تا در آینده به شخص دیگری متکی نباشند و اگر هم مشکلی برای آنها پیش آمد بتوانند سریعا مشکل خود را حل کنند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم سری آموزش های وردپرس را برای شروع در اختیار شما قرار بدهیم.

 

حالا دیگه بیش از این معطل نمیکنیم و شما همین الان میتونید ویدئو مربوط به آموزش کار با پیشخوان وردپرس رو یا به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا اینکه میتونید ویدئو این آموزش را با کیفیت بسیار بالا از لینک پایین دانلود نمایید.

 

 

دانلود ویدئو آموزش کار با پیشخوان وردپرس با کیفیت بالا