اولین روش برای اینکه طراحان وب سایت سر شما کلاه نگذارندنکاتی درباره طراحی وب سایت

 

 

تمام مشتریانی که به دنبال داشتن یک وب سایت هستند این دغدغه را دارند، که در مرحله اول باید چه چیزهایی بدانند. تا طراح وب سایت محصول بهتری به آن ها تحویل دهد. همچنین در آینده به مشکلات ادامه حیات وب سایت برخورد نکنند.

قدم اول : تهیه دامین (Domain) یا همان نام وب سایت

اکثر مشتریان این مرحله را ندانسته به دست طراح وب سایت می سپارند، که عملی بسیار خطرناک محسوب می شود، حتی اگر او برادر و یا دوست صمیمی شما باشد !

این سناریو را در نظر داشته باشید :

اگر در یک اتفاق شما با طراح وب سایت دچار مشکل شدید و خواستید از ادامه همکاری با وی صرف نظر کنید، طراح هم هیچ گونه اطلاعاتی در اختیارتان قرار ندهد، می خواهید چه کنید ؟

طراح می توانید دامین با ارزش شما را که مربوط به تجارت بسیار مهمی می باشد، به دیگری واگذار کند، یا حتی برای خودش استفاده کند !

از آنجا که دامین به اسم طراح ثبت شده است، حتی شکایت و مراحل قانونی برای باز پس گرفتن آن بسیار طولانی و شاید، گاه بی نتیجه باشد.

می دانید نتیجه این عمل چه می باشد، حذف شدن از نتایج گوگل! ، از بین رفتن تجارت آنلاین و حتی از دست دادن کاربران با ارزش سایت. فکر می کنید دیگر چگونه می توانید این ضرر را جبران نمایید.

پیشنهاد فکر آبی به شما این می باشد : حتما تصمیم بگیرید، دامین خودتان را شخصا  و به اسم خود ثبت نمایید، اصلا از این کار نترسید، این امر فرآیند بسیار ساده ای دارد. در همین قسمت دو سرویس دهنده ثبت دامین به شما معرفی خواهم کرد، تا بتوانید تجربه شیرین ثبت دامین شخصی را احساس کنید.

 

برتینا                         http://www.bertina.ir/domain

میهن وب هاست    http://www.mihanwebhost.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *