ایده پردازی در کسب و کار اینترنتی

ایده پردازی در کسب و کار اینترنتی

11,700 تومان

نوع محصول : دانلودی

فرمت آموزش : ویدئو

مدت زمان آموزش : 42 دقیقه

سفارش محصول

 

 

 

 

آنچه در این دوره ویدئویی خواهید آموخت

. ایده پردازی چیست ؟

. مزیت رقابتی چیست ؟

. چگونه مزیت رقابتی ایجاد کنیم

. روش های ایده پردازی برای فروش

. روش های ایده پردازی برای متخصصان

. معرفی 5 ایده مناسب برای ایجاد کسب و کار اینترنتی

. روش های ایجاد برتری با مزیت های رقابتی

. معرفی ابزارهای تحلیل و سنجش ایده

. ایده پردازی بر اساس تفکر شما

. معرفی ابزار مقایسه دو ایده و یافتن برتری

. چگونه از رقبا پیشی بگیرید

. روش های جلوگیری از اشتباهات در انتخاب ایده برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه

 

اگر شما هم به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مناسب می باشید بهتر است قبل از آن روی ایده خودتان کار کنید و مزیت های رقابتی تان را پیدا کنید، اما ایده پردازی چگونه است و مزیت رقابتی به چه شکل ایجاد می شود ؟

 

 

مشخصات دوره ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی

این یک دوره ویدئویی می باشد و قابل پخش در تمام دستگاه های پخش، در این دوره به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید ایده مناسبی را برای درآمد از اینترنت به دست بیاورید و یا مزیت رقابتی برای پیشی گرفتن از رقبا برای خود ایجاد کنید.

 

دوره ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی برای چه کسانی مفید است

این دوره برای کسانی مفید است که می خواهند قبل از شروع ایجاد یک کسب و کار اینترنتی، تلف کردن پول و زمان خود به یک ایده و روش مناسب دست پیدا کنند و پول و زمان خود را به شکل هدفمند و موثرتری به کار ببرند، همچنین بتوانند به درآمد مناسبی دست پیدا کنند.

 

این دوره برای چه کسانی مفید نیست

این دوره برای کسانی که دوست ندارند از فرصت های عالی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنند مفید نمی باشد و همچنین کسانی که به فکر ایده مناسب یا مزیت رقابتی نمی باشند نیز فایده ای نخواهد داشت.

 

در این دوره به شما یاد خواهیم داد که به چه روش هایی می توانید با سایر رقبا و با ایجاد یک مزیت به رقابت بپردازید، همچنین با روش های ایده پردازی در کسب و کار اینترتی آشنا خواهیم شد، ابزارهای مناسب برای این کار را معرفی کرده و شیوه کار با آنها را آموزش خواهیم داد.

 

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی پس از راه اندازی عجولانه وب سایت پشیمان می شوند و به همین دلیل این وب سایت ها به سرعت نابود می شوند، در کنار آن سرمایه و زمان اشخاص نیز از بین می رود، زیرا یا توان رقابت با سایر رقبا را ندارند و یا ایده مناسبی برای ادامه کار شما

 

 

در دوره ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی با روش هایی به زبان ساده به شما کمک می کنیم تا ایده خود را بررسی کنید و از راه اندازی وب سایت خود پشیمان نشوید، اگر هم می خواهید تنها یک فروشنده کالا در اینترنت باشید به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک مزیت رقابتی برای خود ایجاد کنید تا سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهید.

 

رفع شک و تردید در ایده شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر بین دو ایده خود شک دارید، با استفاده از ابزارهای مناسب به شما کمک خواهیم داد تا بتوانید آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین آن را برگزینید، شاید در انتخاب کالای خود هم دچار مشکل هستید و نمی دانید چه مواردی در بازار بیشترین فروش را خواهند داشت تا بتوانید بر روی سرمایه خود هدفمندتر برنامه ریزی کنید، در این زمینه هم شما را یاری می کنیم تا از اتلاف سرمایه خود برای کالاهای کم فروش یا بدون فروش جلوگیری کنید.

 

ایده جدیدی دارید و برای اجرای آن شک دارید و کمی ترس دارید، ما در این دوره به شما آموزش خواهیم داد تا از اجرای ایده خود اطمینان پیدا کنید، شاید شما ایده ساده ای داشته باشید اما اگر آن را اجرا نکنید یقین داشته باشید یک نفر دیگر آن را دنبال خواهد کرد و شما تنها افسوس خواهید خورد.

 

این دوره همان چیزی می باشد که شما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق به آن نیاز خواهید داشت

 

چگونه می توانم این محصول را تهیه کنم ؟

خرید دانلودی

این روش برای کسانی است که بسیار عجله دارند و می خواهند همان لحظه محصول را دریافت کنند، برای این کار می توانید بر روی خرید دانلودی کلیک نمایید و با استفاده از رمز دوم کارت بانکی به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و سپس لینک های دانلود را همان لحظه دریافت نمایید.

 

رمز دوم کارت بانکی ندارید ؟

اما کسانی که رمز دوم کارت خود را ندارند، می توانند به صورت دستی به یک عابر بانک مراجعه نموده و مبلغ محصول را کارت به کارت نمایند و سپس با شماره 09176230029 تماس حاصل نمایند، تا لینک دانلود برای آنها ارسال شود

شماره کارت بانک ملی : 6037991338658788 به نام محسن مبصرفر

 

 

 

نظر آقای سید محمد قائمی

جناب مبصرفر خیلی ممنونم بخاطره این آموزش مفید. نکات خیلی خوبی تو این آموزش گفتید که من تا قبل از این نمیدونستم. هر چند مقداری از وقت آموزش صرف معرفی وب سایت های مختلف میشه که میشد گذرا تر راجبشون صحبت کرد اما ایده ها و ابزارهایی که معرفی کردید خیلی جالب و کاربردی هستند.
بازم ممنونم

 

 

نظر آقای صابر احمدی

با سلام
جناب آقای مبصرفر عزیز از شما بابت این فایل آموزشی سپاسگزارم و امیدوارم در پناه ایزد منان موفق و سلامت باشید.هر چی بگم کم گفتم واقعا حرف نداشت این فایل آموزشی.ازتون خییییلی خیییلی ممنون هستم.سر بلند و پیروز باشید.خدا قوت.یا حق