بازاریابی کثیف

بازاریابی کثیف یا dirty marketing یکی از روش های بسیار نا سالم در بازاریابی اینترنتی و بازاریابی سنتی می باشد و افرادی که از این روش ها استفاده می کنند کسانی هستند که از رقبات عاجز شده اند و فکر می کنند استفاده از این روش ها می تواند آنها را نجات دهد، غافل از آنکه این روش ها به زودی به ضرر خودشان خواهد بود.

 

بنابراین برای آشنا شدن با این روش ها و همچنین روشن شدن عواقب آن این کلیپ صوتی را برای شما کاربران عزیز فکر آبی ایجاد کردیم تا بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین کسانی را که از این روش ها استفاده می کنند به خوبی بشناسید.

 

پیشنهاد می کنم حتما این کلیپ صوتی را گوش کنید و اگر نمی توانید به صورت آنلاین از آن استفاده کنید می توانید آن را دانلود کرده و در کامپیوتر خودتان به آن گوش کنید.

 

 

برای دانلود این پادکست صوتی کافیست اینجا را کلیک کنید – 5MB

 

 

4 پاسخ

 1. مثلا همین سایت ******** که همه رو زیر دست خودش میدونه و باخراب کردن شما و سایت های مشابه دوره ****** رو فروخت

  1. درود فراوان
   دوست گرامی از اینکه نظر خودتون رو ثبت کردید بسیار سپاسگزارم اما به دلایل مختلف مجبور شدیم نام سایت و محصول مربوطه را حذف نماییم، البته این را هم بدانید که بازاریابی کثیف یک پیروزی کاملا موقت می باشد و به سرعت علیه استفاده کننده خواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست عزیز بازاریابی کثیف متاسفانه در ایران دربارش زیاد صحبت نشده و مطالب زیادی وجود ندارد، اما بازاریابی کثیف را کسانی استفاده می کنند که به خوبی نمی توانند رقابت کنند، بنابراین از سیاست های خراب کردن رقیبان استفاده می کنند که این روش ها اصولا در 99 درصد مواقع به ضرر خود استفاده کننده می باشد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *