کلاهبرداری اینترنتی

اگر هر شخصی مدتی رو به ورزش بدنسازی پرداخته باشد، با افرادی آشنا شده که قصد دارند نظرات شخصی خودشون رو درباره تمرین کردن به شما تحمیل کنن و یا در نهایت به شما یک داروی غیر مجاز را بفروشند، شاید این افراد ظاهر خوب و موجه داشته باشند اما در نهایت فقط به شما ضربه خواهند زد، این افراد با اسامی مانند ممد کول و علی بازو در دنیای بدنسازی شناخته می شوند. حالا سر و کله چنین افرادی در دنیای اینترنت پیدا شده و می خواهند از این راه هم برای خودشان کسب و کاری راه اندازی کنند و سر چند نفر هم کلاه بگذارند و پولی به جیب بزنند، عده ای هم قصدشان تخریب بی جاست تا بتوانند دیگران را از سر راه خود کنار بزنند.

 

کلاه برداری اینترنتی به روش ممد کول و علی بازو

اگر کسی به شما گفت که میشه فقط در عرض یک ماه به یک درآمد میلیونی رسید یقین داشته باشید این فرد جزو دسته افرادی هست که تا اینجا به شما معرفی کردم، یک کسب و کار اینترنتی موفق نیاز به زمان و دانش خواهد داشت، یقین داشته باشید ظرف مدت یک ماه کاربران اینترنتی به شما اعتماد پیدا نخواهند کرد تا شما فروشی را تجربه کنید و به احتمال زیاد با کلاهبرداری اینترنتی روبرو شدید !

 

ممد کول و علی بازو توی دنیای اینترنت همیشه چند تا نوچه استخدام می کنند تا به عنوان سیاهی لشکر توی فضای اینترنت جولان بدهند و یا اینکه کسانی که قصدشان معرفی راه درست هست رو خراب کنند تا خودشان بیشتر دیده شوند و به راحتی به کلاهبرداری اینترنتی خود ادامه دهند.

 

غافل از اینکه به زودی دستشان رو میشود، این افراد همیشه خدا یک جای کار رو خراب می کنند، مثلا میان روحیه یک نفر رو که احساس میکنن براشون خطر محسوب میشه خراب کنند، به این ترتیب یک ایمیل پر از ناسزا ارسال میکنند اما غافل هستند که این ایمیل به روش های مختلف قابل پیگیری هست.

 

وقتی که ایمیل رو پیگیری میکنی متوجه میشی این آقا خودش یک نوچه هست و در سایت هایی عضویت دارد که قبلا به عنوان کسب و کار اینترنتی سیاه معرفی کردم و تازه بعد از مدتی متوجه میشید این آقا حالا خودش شاکی افراد معروف به ممد کول و علی بازو شده و از بقیه هم تقاضای کمک می کند !

 

مقابله با کلاه برداری اینترنتی

اگر قدم در راه کسب درآمد اینترنتی بر میدارید ممکن است شما هم با چنین افرادی آشنا شوید، روحیه خود را از دست ندهید و به این افراد توجه چندانی نکنید، عده ای هم فکر می کنند شما نیاز به نصیحت دارید به این افراد به صورت موردی پاسخ دهید و سعی نکنید خود را با هیچ کدام از این دسته از افراد درگیر کنید.

 

این افراد زمانیکه احساس می کنند شما در مسیر موفقیت قرار دارید به شما حمله خواهند کرد تا روحیه شما را تضعیف کنند و اگر با این افراد درگیر شوید نه تنها انرژی خود را از دست میدهید بلکه زمان شما بیهوده از بین می رود.

 

کلام آخر

همیشه مراقب این افراد باشید و گول روش های این کلاه بردارین را نخورید، بهتر است همیشه قبل از شروع کمی تحقیق کنید و اطلاعات به دست بیاوردی، متاسفانه کلاه برداری اینترنتی یکی از مشکلات امروزی کاربران اینترنت به شمار می رود، بنابراین با روش هایی که گفته شد می توان این افراد را شناسایی کرد.

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت

6 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز خیلی ممنون از مطالب جالبتون
  میخواستم بدونم آیا شما طراحی وبسایت هم انجام میدید با قیمت مناسب؟
  اگر انجام میدید قیمت هاتون به چه صورت هست؟
  با تشکر

  1. درود فراوان
   دوست گرامی هدف اصلی ما این هست که خود شما طراحی وب سایت رو به ساده ترین شیوه ممکن یاد بگیرید، همچنین وابسته به جای خاصی نباشید، محصول آموزش فوت و فن طراحی وب سایت ما بدون یک خط کدنویسی به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید یک وب سایت زیبا طراحی کنید، اما اگر میخواهید وب سایت را برای شما طراحی کنیم لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما ارتباط برقرار نمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *