دوره رایگان آموزش رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ

رازهای افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ

 

ایمیل مارکتینگ ( Email marketing ) یکی از مهمترین ابزارهای افزایش فروش می باشد، اما این روش رازهایی با خود دارد که اگر آنها را ندانید، هیچ گاه موفق نخواهید شد به درآمد های چند میلیونی برسید، رازهایی که شما با استفاده از آنها می توانید در کسب و کاراینترنتی خودتان درآمد های بالایی داشته باشید، شما با ثبت نام در این دوره با این رازها به صورت رایگان آشنا خواهید شد.

 

 

این دوره در حال حاضر برگزار نمی شود…

 

 

چرا ایمیل مارکتینگ ؟

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های بسیار محبوب بازاریابی اینترنتی می باشد که به جرات می توان گفت قلب تپنده کسب و کار شما خواهد بود و یکی از روش های ارتباطی با کاربران محسوب می شود، همچنین با استفاده از ایمیل مارکتینگ شما می توانید پیشنهاد های ویژه و اختصاصی برای کاربران وب سایت خود ارسال کنید.

 

 

آنچه در دوره رایگان آموزش ایمیل مارکتینگ خواهید آموخت

. ایمیل مارکتینگ صحیح چیست ؟

. رازهای ساخت بانک ایمیل ؟

. چگونه یک حساب ایمیل مارکتینگ بسازیم ؟

. چگونه صفحات فرود برای وب سایت خود بسازیم ؟

. رازهای جمع آوری ایمیل کاربران ؟

. چگونه ایمیل های اتوماتیک ارسال کنیم (مانند فکر آبی) ؟

. چگونه ایمیل های گروهی ارسال کنیم ؟

 

 

چرا دوره رازهای پولسازی ایمیل مارکتینگ شما، رایگان است ؟

دوره رازهای پولسازی با  ایمیل مارکتینگ در اصل باید به صورت پولی برگزار می شد، اما فکر آبی بر اساس رسالت خود، که آموزش به همه می باشد، تصمیم گرفت این دوره را به صورت رایگان برگزار کند.

 

یعنی آموزش به تمام افراد جامعه، برای ما این مسئله مهم است که هر فردی بتواند با مراجعه به وب سایت فکر آبی پاسخ سوالات و مشکلات خود را دریافت کنید، همچنین متوجه شدیم افراد زیادی به دنبال یادگیری ایمیل مارکتینگ به صورت عملی هستند و می خواهند خودشان بتوانند صفحات فرود بسازند.

 

بنابراین با توجه به نیاز های کاربران، تصمیم گرفتیم محتوای این دوره را به صورت رایگان منتشر کنیم و برای شرکت در این دوره کافی است اطلاعات خود را در فرم پایین پر کرده و کلید “دانلود رایگان” را بزنید تا درس ها طبق برنامه زمانبندی برای شما ارسال شود.

 

 

چند نکته قبل از دانلود رایگان درس های پولسازی با ایمیل مارکتینگ

. لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید.

. ایمیل واقعی خود را وارد کنید، زیرا درس ها به ایمیل شما ارسال می شوند.

. درس ها طبق برنامه زمانبندی شده برای شما ارسال خواهند شد.

. ایمیل شما نزد فکر آبی کاملا محفوظ می باشد.

 

 

این دوره در حال حاضر برگزار نمی شود…

با شرکت در این دوره بیش از 1 ساعت آموزش کاملا کاربردی درباره رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ دریافت خواهید کرد و اگر هم در این دوره شرکت نکنید، 1 ساعت آموزش رایگان و مفید را از دست داده اید.