سئو

در بین بیشتر بازاریابان این بحث وجود دارد که در سئو نام تجاری مهمتر است یا یک واژه کلیدی خاص که این امر دقیقا به شناخت شما از سئو یا همان علم بهینه سازی وب سایت بازخواهد گشت، البته باید بگم هر دو عنصر بسیار مهم می باشند.

 

واقعیت این است : این دو راهبرد یعنی نام تجاری و کلید واژه اصلی نه تنها مهم هستند، بلکه در یک استراتژی بازاریابی صحیح می توانند یکدیگر را تقویت و هماهنگ کنند، زیرا کلید واژه به نام تجاری وابسته است و زمانی که کاربر شما را در موتورهای جستجو پیدا کرد، بهتر آن است نام تجاری شما را نیز ببیند.

 

ساخت نام تجاری از طریق لینک سازی و سئو مفید

نام تجاری هویت کسب و کار شما می باشد، در دنیای آنلاین این اتفاق از طریق لینک سازی اتفاق خواهد افتاد، البته ساخت لینک باید کاملا هوشمندانه و با کلید واژه اصلی صورت بپذیرد، همچنین لینک سازی فواید بسیار زیادی در تقویت نام تجاری و سئو شما خواهد داشت.

 

تاکتیک های سئو و لینک سازی

ساخت لینک های مفید و تاثیر گذار در سئو یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و اگر شما بخواهید در ساخت لینک تقلب کنید، گوگل به زودی شما را تنبیه خواهد کرد اما سه استراتژی زیر را باید همیشه رعایت کنید تا نتایج بهتری دریافت کنید

 

لینک های شکسته : مراقب لینک های شکسته باشید، این لینک ها قبلا مشکلی نداشتند اما در حال حاضر به هر دلیلی دیگر اعتبار ندارند، ممکن است آدرس این لینک ها توسط خود شما نیز تغییر کرده باشند، در مرحله اول با صاحب وب سایتی که به شما لینک داده است مکاتبه کنید تا این مشکل حل شود.

 

اینو گرافیک بسازید : اینفو گرافیک ها یا همان تصاویری که یک پیغام را منتقل می کنند می تواند در انتقال پیام و همچنین ساخت نام تجاری شما بسیار موثر باشد. حتی این اینفوگرافیک ها می تواند در ایجاد لینک های موثر برای شما بسیار مفید باشد و سئو موفق تری داشته باشید.

 

فعالیت در جامعه های مجازی : فعالیت در جامعه های مجازی محل بسیار مناسبی برای دریافت لینک می باشد، محتوای مناسبی را در جامعه های مجازی منتشر کنید تا بتوانید لینک های مناسبی برای خودتان ایجاد کنید.

 

سئو

 

زمانی که شما یک نام تجاری قوی ساخته باشید، این پروسه لینک سازی به صورت اتوماتیک ادامه خواهد داشت، دیگران به مطالب و محتوای شما لینک خواهند داد و هر چه میزان این لینک ها بیشتر شود، محبوبیت شما در موتورهای جستجو نیز افزایش بیشتری پیدا می کند.

 

بازاریابان امروزی باید تلاش خود را برای ساخت لینک سازی جهت ارائه نام تجاری بر مبنای کلید واژه اصلی کنند، نه فقط برای ایجاد یک پیج رنک بالا، ساخت لینک باید برای به دست آوردن مشتریان بیشتر، افزایش درآمد و تقویت نام تجاری شما باشد. سئو و افزایش درآمد رابطه مستقیمی با هم دارند.

 

سئو و بهینه سازی سایت با محتوای ارزشمند

هرگز نمیتوان منکر اهمیت و قدرت یک محتوای ارزشمند و اصیل در سئو و بهینه سازی سایت شد، بازاریابی محتوا و محتوا سازی یکی از ستون های اصلی سئو و ساخت یک نام تجاری می باشد.

 

برای بهترین نتیجه، سعی کنید محتوا را هم برای کاربران خود ارسال کنید و هم برای موتورهای جستجو، اگر شما محتوا را فقط برای مخاطبان خود ارسال کنید، ممکن است شما هرگز رتبه مناسبی را دریافت نکنید، بنابراین محتوا را برای موتورهای جستجو نیز ارسال کنید که البته برای چنین کاری باید نقشه سایت داشته باشید.

 

سئو زمانی شما را در آغوش خواهد کشید که محتوای شما بر روی حل مشکلات مخاطبان تمرکز داشته باشد، بنابراین ایجاد محتوا قوی و ارزشمند می تواند رتبه شما را در موتورهای جستجو افزایش داده و همچنین نام تجاری شما نیز محبوبیت بیشتری پیدا کند.

 

کلام آخر

نام تجاری و کلید واژه دو استراتژی برای تقویت سیستم بازاریابی و سئو شما می باشد و همچنین فعالیت در جامعه های مجازی، ایجاد محتوای ارزشمند و ایجاد لینک های مفید می تواند بر محبوبیت شما در موتورهای جستجو بیفزاید و همچنین رتبه شما ارتقاء پیدا کند، البته منتظر مقاله بعدی باشید که مستقیما با همین مقاله در ارتباط است، ادامه دارد…….

 

2 پاسخ

    1. درود فراوان
      برای ساخت اینفوگرافیک ابتدا نمونه های مشابه، مخصوصا نمونه های خارجی را ببینید، اگر توانایی طراحی چنین کاری را ندارید می توانید آن را به شرکت های طراحی واگذار کنید.
      شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *