نکاتی درباره طراحی وب سایت

 

اگر مقاله قبلی که دومین روش برای اینکه طراحان وب سایت سر شما کلاه نگذارند نام داشت را خوانده باشید، این مطلب نیز در ادامه همان می تواند به شما کمک نماید.

حالا از دو قدم خرید هاست و دامین گذشته ایم، پس وارد مهمترین قدم می شویم، حالا  این قدم چیست ؟

بسیاری از دوستان سوال می کنند، برای ایجاد یک وب سایت بهتر است از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنیم، یا اینکه از یک برنامه نویس بخواهیم یک وب سایت سفارشی از صفر تا صد برایمان کد نویسی کند. که البته سیستم های سفارشی هزینه های بالایی در بر خواهند داشت.

اول از همه بهتون میگم هیچ وقت چرخ رو از نو اختراع نکنید !، پیشنهاد من استفاده ازسیستم های مدیریت محتوا هست، که چند دلیل داره.

1. سیستم های مدیریت محتوا پشتیبانی راحتی خواهند داشت، که حتی توسط خودتون امکان پذیر هست، البته با یک آموزش خیلی کوچیک.

2. در صورتی که شما با کدنویس سایتتون اختلاف پیدا کنید و سایت شما هم به صورت سفارشی از صفر نوشته شده باشد، توسعه و رفع اشکالات آن برای شما بسیار سخت خواهد بود، ممکن است هر برنامه نویسی برای خود تکنیک های خاصی داشته باشد، که برنامه نویس دیگری نتواند متوجه آن بشود. اما سیستم های مدیریت محتوا این مشکلات را ندارند.

3. اگر وب سایت سفارشی شما دچار مشکل امنیتی شود، برنامه نویس تان باید آن را حل کند، در صورتی که سیستم های مدیریت محتوا بلافاصله یک به روز رسانی آماده می کنند و به صورت رایگان در اختیار همه قرار می دهند.

4. در سیستم های مدیریت محتوا اگر هر گونه نیاز خاصی داشته باشید، در اکثر مواقع افزونه ها و ابزارهای آماده برای آن وجود دارد و سریعا می توانید نیاز خود را به تنهایی رفع کنید.

5. در سیستم های مدیریت محتوا، هر گاه دوست داشتید قالب سایت خود را تغییر دهید، قالب های بسیاری در سطح اینترنت وجود دارد که می تواند نیاز شما را رفع نماید، همچنین در صورت نیاز می توانید به هر طراح وب سایتی که با این سیستم ها آشنا می باشد، سفارش قالب اختصاصی دهید.

6. هزینه طراحی، پشتیبانی، آموزش و… سیستم های مدیریت محتوا بسیار مناسب می باشد.

 

در انتخاب سیستم مدیریت محتوا خود دقت به خرج دهید، سعی نمایید از معروف ترین آن ها بهره ببرید، این کار باعث میشه متخصصین و ابزارهای بیشتری در اختیار داشته باشید، پشنهاد من به شما دوستان عزیز سیستم مدیریت محتوا ورد پرس می باشد.