طراحی سایت با بوت استرپ

دغدغه بسیاری از طراحان و کدنویسان وب سایت طراحی سایت با ظاهری شکیل، مناسب و سازگار با نمایشگرهای مختلف می باشد، طراحی و کدنویسی این گونه سایت ها زمانبر و مشکل می باشد و ظاهر مناسب نیز بسیار مهم.

بوت استرپ ترکیبی از سه زبان CSS3 , HTML5 , jQuery  می باشد که در قالب یک فریم ورک بسیار ساده و آسان برای طراحان وب سایت فراهم شده است.

 

با استفاده از این فریم ورک مدت زمان طراحی سایت کاهش خواهد یافت و همچنین امکان ایجاد قالب های واکنش گرا (رسپانسیو) نیز برای شما فراهم خواهد گردید، همچنین بوت استرپ مجموعه ای از ابزارهای مناسب را در اختیار شما قرار خواهد داد تا از نوشتن کدهای طولانی و بیهوده جلوگیری شود.

 

در این فریم ورک دیگر نگران محدودیت های jQuery نخواهید بود، شیوه نمایش صفحات وب سایت بهبود پیدا خواهد کرد و در زمان طراحی وب سایت تا 80 درصد صرفه جویی خواهد شد.

 

با استفاده از این فریم ورک درگیر نوشتن کدهای پیچیده نخواهید شد، بلکه بوت استرپ کدهای آماده شده و استاندارد را در اختیار شما قرار خواهد داد و تنها با کمی ویرایش ساده مانند تغییر رنگ، تغییر عرض و محل قرار گیری می توانید یک وب سایت شکیل و استاندارد طراحی کنید، طراحی وب سایت با این فریم ورک بسیار لذت بخش و مفرح می باشد.

 

پیشنهاد می کنم کسانی که HTML و CSS را می دانند حتما از این فریم ورک قوی استفاده کنند تا متوجه تغییرات در شیوه طراحی سایت خود شوند و همچنین از دست پیچیدگی کدنویسی برای ایجاد یک ظاهر مناسب رهایی یابند.

 

بوت استرپ در طراحی وب سایت امکاناتی مانند، تب ها، کلید های رنگی و منو دار، منوهای زیبا، گرید های زیبا، فرم های مختلف و خیلی امکانات دیگر که در اینجا قابل گفتن نیست را در اختیار شما قرار خواهد داد، همچنین امکان استفاده از آیکن هایی را که در اصل فونت میباشد را نیز به شما می دهد، این امکان باعث بالا رفتن سرعت وب سایت شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *