آموزش بازاریابی پیامکی

 

آموزش بازاریابی پیامکی

مشخصات محصول

1. دوره صوتی قابل دانلود

2. مدت فایل صوتی : 45 دقیقه

3. ارزش محصول : 27 هزار تومان

سفارش محصول

 

 

 

 

آنچه در  دوره صوتی آموزش بازاریابی پیامکی فرا خواهید گرفت

. اشتباهات رایج در بازاریابی پیامکی

. چگونه یک بانک شماره مناسب و موثر ایجاد کنیم

. شناخت نکات موثر در بازاریابی پیامیک

. کمپین تبلیغاتی چیست و چگونه ایجاد می شود

. زمان مناسب برای ارسال پیامک موثر

. ارسال پیامک به روش A/B

. روش های به دست آوردن اطلاعات مشتریان

. روش های افزایش فروش با پیامک

. اصول نوشتن متن تبلیغاتی مناسب

. مشخصات یک پنل پیامکی مناسب

. باید ها و نباید ها و بسیاری نکات دیگر

 

بازاریابان پارتیزانی از ارزانترین ابزارها بهترین استفاده را می کنند و بهترین نتیجه را می گیرند، بازاریابی پیامکی یکی از ابزارهای مناسب و موثر برای بازاریابان پارتیزانی و چریکی می باشد، این بازاریابان از کمترین ابزارها، بهترین استفاده را می کنند.

 

 

این همه پیامک تبلیغاتی ؟!

با وجود این همه پیامک تبلیغاتی که افراد در روز دریافت می کنند، آیا باز هم میشه موفق شد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگم، اکثر پیامک های تبلیغاتی به دلیل رعایت نکردن اصول بازاریابی پیامکی هرگز به موفقیت چشمگیری دست پیدا نخواهند کرد، اما اگر شما این اصول را به درستی یاد گرفته و به کار ببندید، یقین داشته باشید که از سایر رقبا پیشی خواهید گرفت و موفق خواهید شد.

 

مشخصات دوره آموزش بازاریابی پیامکی

این یک دوره 50 دقیقه ای صوتی می باشد و پس از پرداخت آنلاین قابل دانلود می باشد و به راحتی در کامپیوتر های شخصی، تلفن های همراه و تمامی دستگاه هایی که توانایی پخش فایل های صوتی را دارند قابل پخش می باشد.

 

دوره بازاریابی پیامکی برای چه کسانی مفید است

این دوره برای کسانی مفید می باشد که واقعا به دنبال راه های ارتباط با مشتری و فروش بیشتر می باشند و هرگز قصد ایجاد مزاحمت برای مخاطبان خود را ندارند و همچنین می خواهند در آینده کسب و کار خود را گسترش دهند.

 

دوره بازاریابی پیامکی برای چه کسانی مفید نیست

این دوره برای کسانی که نمی خواهند هیچ گونه فعالیت بازاریابی و تبلیغات داشته باشند مفید نمی باشد، یا کسانی که می خواهند بدون هدف و برنامه ریزی مناسب اقدام به ارسال پیامک کنند باز هم مناسب نمی باشد.

 

چه مدت طول می کشد که بازاریابی پیامکی جواب دهد

در هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نمی توان گفت که چه قدر طول می کشد تا بازخورد مناسب را دریافت کرد، اما اگر شما تمام اصول را به درستی پیاده سازی کنید و همچنین به روش خود پایبند باشید، یقین داشته باشید به سرعت بازخورد خواهید گرفت.

 

ما توی بسته آموزش بازاریابی پیامکی چه خواهیم گفت

توی این بسته به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید یک بازاریابی پیامکی موفق را ایجاد کنید، خط قرمزهای این روش را بشناسید، از آنجایی که در بازاریابی پیامکی متن تنها روش ارتباط شما می باشد به شما کمک خواهیم کرد متن های تبلیغاتی مناسبی را بنویسید، به شما می گوییم که بهترین زمان تاثیر گذاری یک پیامک چه ساعت ها و زمان هایی می باشد و همچنین به شما خواهیم گفت بهترین بانک شماره چگونه ایجاد و چگونه گسترش پیدا می کند تا شما هم فروش بیشتری را تجربه نمایید.

 

 

اگر هنوز برای خرید این محصول تصمیم شما قطعی نشده است پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله بازاریابی پیامکی را مطالعه کنید، قیمت این محصول تنها به اندازه 6 عدد نان سنگک می باشد اما تاثیر آن در کسب و کار شما بیش از هزاران نان خواهد بود.