نتیجه مسابقه وبمستران آینده

وبمستران آینده نام مسابقه ای بود که چند روز پیش در وب سایت فکر آبی برگزار گردید و سوالی مطرح شد که دوستان زیادی در این مسابقه شرکت کردند، پاسخ ها بسیار تا بسیار جالب بودند، به شکلی که اگر شما این پاسخ ها را کمی مطالعه کنید اطلاعات بسیار مفیدی به دست خواهید آورد که می تواند برای شما بسیار کاربردی باشند. اگر هم تمایل دارید پاسخ های دوستان عزیز را ببینید می توانید به صفحه مسابقه وبمستران آینده مراجعه کنید.

 

سوال مسابقه نیز این بود : 5 روشی که برای تولید مقاله یا همان محتوای مفید، جذاب و اصیل که می شناسید را نام ببرید، سوال مسابقه یکی از اهدافش ایجاد یک چالش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربران وب سایت بود تا دیگران هم بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

 

البته ما قول داده بودیم که به 10 نفر اول مسابقه هدیه بدهیم و همچنان سر قول خودمان هستیم و در این پست لیست برندگانی که بهترین پاسخ ها را داده بودند را اعلام می نماییم و این افراد برای دریافت جایزه خود می تواند از طریق صفحه ارتباط با ما یا با ایمیل وب سایت با ما در ارتباط باشند.

 

تغییر در نوع و تعداد هدیه

راستی یک تغییر در هدایا صورت گرفته است تا بتوانیم شرکت کنندگان در مسابقه وبمستران آینده را شگفت زده کنیم و آن تغییر هم آین است که به 5 نفر اولT محصول استاد تولید محتوای جذاب شوید تعلق می گیرد و به 5 نفر دوم، 50% تخفیف بابت همان محصول اهدا خواهد شد.

 

همچنین کسانی که در مسابقه شرکت کرده اند اما نامشان در لیست 10 نفر برنده مسابقه نیست، طبق قولی که داده بودیم یک هدیه در نظر گرفتیم و آن هم 25% کد تخفیف برای تهیه محصول استاد تولید محتوای جذاب شویم می باشد که این افراد هم می توانند با ما در تماس باشند و هدیه خود را دریافت نمایند.

 

لیست برندگان مسابقه وبمستران آینده

نفر اول احمد آقا

نفر دوم  آقای هادی عبوسی

نفر سوم آقا جمشید

نفر چهارم اعظم نظامی

نفر پنجم آقا شهرام

نفر ششم آقای قدیری

نفر هفتم محمد دوستدار فکر آبی

نفر هشتم آقای حسین بقایی

نفر نهم آقا ایرج

نفر دهم آقای احسان سدیری

 

بازخوردهای این مسابقه بسیار عالی بود، نه تنها که افراد زیادی در این مسابقه شرکت کردند، بلکه ایمیل های زیادی در این زمینه دریافت کردیم که نشان از استقبال این مسابقه بود و افراد زیادی توانسته بودند اطلاعات کاربردی به دست بیاورند، در آینده نیز شاهد چنین مسابقاتی در وب سایت فکر آبی خواهید بود.

 

هدیه مسابقه وبمستران آینده

تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *