لندینگ پیج در کسب وکار اینترنتی

در وب سایت مقاله ای با عنوان کاربرد لندینگ پیج در کسب و کار اینترنتی مطرح شد و درباره این موضوع کمی بحث کردیم، گفتیم که این صفحه چه قدر برای کسب و کار شما مهم می باشد.

 

 

 

حالا برای درک بهتر این موضوع چند نمونه لندیگ پیج را به شما نشان خواهیم داد که در کسب و کارهای مختلف استفاده شده اند و همچنین با انواع این صفحه آشنا خواهید شد، صفحه های فرود در حالت های مختلفی طراحی و استفاده می شوند.

 

بعد از مشاهده این ویدئو متوجه خواهید شد که صفحه های فرود به شکلی مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است بهترین روش آن برای شما کدامیک باشد، زیرا برای هر کسب و کار اینترنتی این موضوع متفاوت می باشد.

 

ممکن است کاربران شما صفحه های فرود به شکل پاپ آپ را بیشتر دوست داشته باشند و یا ممکن است از آن متنفر باشند، بنابراین باید این روش ها را آزمایش کنید و بهترین آن را مورد استفاده قرار دهید.

 

ببینید کدامیک برای شما بازدهی بیشتری خواهد داشت، همچنین می توانید از دو روش به صورت همزمان استفاده کنید و نرخ جمع آوری اطلاعات مخاطبان را بالاتر ببرید، این بستگی مستقیم به سیاست شما خواهد داشت.

 

جمع بندی

در انتها و قبل از مشاهده فیلم و دانلود آن، سعی کنید چنین فرمی را در کسب و کار اینترنتی خود ایجاد کرده و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا وب سایت موفقی داشته باشید، در غیر اینصورت تمام هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی شما نابود خواهند شد و از میزان فروش شما به شدت کاسته خواهد شد، با استفاده از این روش شما می توانید ارتباط خود را با مخاطبان حفظ نمایید و به هدف نهایی خود که همان فروش بیشتر می باشد، دست پیدا کنید.

 

 

حجم این ویدئو : 84 مگابایت

مدت زمان ویدئو : 8 دقیقه

قالب ویدئو : mp4

 

لینک دانلود