ترفند ایمیل مارکتینگ

در این کتاب 5 ترفند ایمیل مارکتینگ موفق را به شما خواهیم گفت، هر عملیات بازاریابی برای موفقیت نیاز دارد یک سری اصول خاص را رعایت کند و ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی نیز یک سری ترفندهایی دارد که اگر رعایت شود می تواند برای شما بسیار مفید و اثر بخش باشد.

اینها نکاتی هستند که باید به دقت اجرا کنید و اگر این نکات به درستی اجرا شوند می توانند تاثیر چشمگیری بر افزایش فروش سایت و یا کسب و کار اینترنتی شما داشته باشند، متاسفانه این 5 ترفند ایمیل مارکتینگ را کسب و کارهای زیادی به اشتباه انجام می دهند و در نهایت همیشه از این موضوع مینالند که ایمیل مارکتینگ آنها به درستی کار نمی کند !

 

دانلود کتاب 5 ترفند ایمیل مارکتینگ موفق

 

متاسفانه در دنیای فیزیکی به صورت دقیق نمی توان بازخورد یک روش بازاریابی یا تبلیغ را ارزیابی کرد و اگر هم آمار و ارقامی در این روش ها به دست بیاید تقریبی می باشد، اما در کسب و کارهای اینترنتی این آمارها بسیار دقیق هستند و می توان بر اساس آن استراتژی مشخصی را دنبال نمود.

 

در ایمیل مارکتینگ شما به راحتی می توانید متوجه شوید چه کسانی ایمیل شما را باز کرده اند، چه کسانی روی لینک های ایمیل کلیک کرده اند و حتی چه لینک هایی مورد علاقه آنها بوده است، اگر صفحه فرود داشته باشد نیز می توانید ببینید چه کسانی به کسب و کار اینترنتی شما علاقه مند هستند.

 

در تبلیغات فیزیکی شما به این آمار دسترسی نخواهید داشت، این 5 ترفند ایمیل مارکتینگ می تواند شما را به این هدف نزدیکتر کند تا بتوانید یک برنامه بازاریابی ایمیلی هدفمند را اجرا و مدیریت کنید.

 

در این کتاب سعی کردم ترفند هایی را به شما بگویم که اصلی ترین و مهمترین نکات در آنها نهفته است و می تواند در آینده به شما کمک فراوانی کند، این 5 ترفند ایمیل مارکتینگ می تواند پایه های یک کسب و کار اینترنتی موفق را مستحکم نمایند.