کسب و کار اینترنتی

همه ما میدانیم که خوردن یک شکلات چه قدر دلپذیر و راحت می باشد، اما به نظر شما راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق نیز مانند خوردن یک شکلات دلپذیر و راحت می باشد و به قول بعضی ها با یک وب سایت یک صفحه ای هم می توان موفق شد ؟!

 

بسیاری از دوستان از من سوالی میپرسند که شاید موضوع این سوال برای آنها کمی مبهم باشد اما پاسخ بسیار روشنی به دنبال دارد و برای اینکه دیگران هم این موضوع برایشان روشن شود، سعی کردم تا پاسخ این سوال را در قالب یک پست در وب سایت قرار دهم

 

سوال اصلی این هست که آیا با ساختن یک وب سایت تک صفحه ای که آن هم تنها صفحه فرود باشد می توان یک کسب و کار اینترنتی موفق ، پولساز و پایدار ایجاد کرد ؟

 

کسب و کار اینترنتی یک صفحه ای

اگر بخواهم خیلی سریع و رو راست پاسخ این سوال را بدهم باید در یک کلمه بگویم خیر، چنین چیزی یک توهم است ! شاید برای برخی این موضوع کمی غیر قابل پذیرش باشد اما بگذارید کمی موضوع سوال و پاسخ را بشکافیم تا همه چیز روشن تر شود.

 

چرا کسب و کار اینترنتی یک صفحه ای خیر ؟

فرض کنید شما در یک صفحه فرود هدیه ای را درقبال دادن ایمیل خودتان دریافت کرده باشید، بعد از آن دو الی سه ایمیل آموزشی دیگر هم دریافت کنید که منبع آن یک وب سایت یک صفحه ای است و پس از چند روز پیشنهاد های فروش دریافت کنید، آیا شما از یک وب سایت تک صفحه ای که تنها صفحه آن یک صفحه فرود می باشد تا شما را تحریک کند که اطلاعات خود را به آنها بدهید خرید خواهید کرد ؟

 

چند درصد از افرادی که چنین ایمیل هایی را دریافت می کنند بر روی لینک لغو عضویت کلیک می کنند، یقین داشته باشید افراد بسیار زیادی بر روی لینک لغو عضویت کلیک خواهند کرد و یا شما را به پوشه اسپم هدایت خواهند کرد و اگر هم شخصی از شما خرید کند و با مشکلی مواجه شود نمی تواند به درستی با شما ارتباط برقرار کند.

 

بنابراین این شخصی فقط یک خریدار باقی خواهند ماند و هیچ گاه به یک مشتری تبدیل نخواهد شد، این یعنی شما کسب و کار اینترنتی با درآمد پایدار نخواهید داشت و اگر درآمد شما پایدار نباشد و خریدارن هر چند اندک تبدیل به مشتریان نشوند شما در حقیقت یک کسب و کار اینترنتی ندارید بلکه دارید به روش صحیح ایمیل مارکتینگ انجام می دهد که منجر به اسپم مارکتینگ می شود !

 

منظور از این موضوع این هست که شما یک صفحه فرود مناسب دارید اما نمی توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید و در نهایت ارسال ایمیل های شما آزاردهنده خواهد شد و شما را به عنوان شخصی شناسایی خواهند کرد که اقدام به ارسال اسپم می کند.

 

چرا کسب و کار اینترنتی موفق تک صفحه ای نیست

اگر واقعا یک وب سایت تک صفحه ای قادر بود منجر به ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق شود، چرا کسب و کار های بسیار موفق چنین وب سایت هایی ایجاد می کنند، در وب سایت های خودشان مقاله، ویدئو، فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی قرار می دهند، صفحات محصول خود را به شکلی می سازند تا ارتباط صحیحی با مخاطب برقرا کند.

 

چرا کسب و کار های دیگر روش های مختلف بازاریابی اینترنتی را ترکیب می کنند تا افراد بیشتری را به خود جذب کرده و فرآیند تبدیل بازدید کننده به کاربر، تبدیل کاربر به خریدار و تبدیل خریدار به مشتری را طی می کنند، همه ما می دانیم که چنین روالی دانش خود را می خواهد و یک وب سایت تک صفحه ای قادر به انجام چنین کاری نمی باشد.

 

کلام آخر

توجه داشته باشید، کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی موضوعاتی نیستند که در یک وب سایت تک صفحه ای خلاصه شوند، یعنی شما مشخصات کاربران را بگیرید و بعد از آن شروع به ارسال ایمیل کنید و احتمالا تعدادی روی لینک خرید محصولی که درون ایمیل وجود دارد کلیک می کنند و به صفحه پرداخت هدایت خواهند شد !!!!

 

این یک توهم بیش نیست، بنابراین سعی کنید یک کسب و کار اینترنتی واقعی را راه اندازی کنید و طعم واقعی آن را بچشید و متوجه خواهید شد که مانند یک شکلات طعم دلپذیری خواهد داشت و هر قدم از موفقیت شما این طعم را دلپذیرتر خواهد کرد، همچنین به جایی خواهید رسید که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی برایتان بسیار آسان خواهد بود. بفرمائید شکلات

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت

 

منبع : کسب و کار اینترنتی

4 پاسخ

  1. سلام
    از لطفتون بسیار ممنونم.
    ممنون که همچین آموزشهایی رو بصورت رایگان در اختیار ما قرار میدهید بسیار بزرگوارین.
    پاینده باشین

  2. سلام
    بعضی سایت ها برای آموزش همین شیوه یعنی ایمیل مارکتینگ با سایت یک صفحه ای صفحه فرودی!!! بدون اینکه مخاطب محصول خاصی برای ارائه داشته باشه و یا فرمت های مختلف تولید اطلاعات رو بدونه و یا اصلا تخصصی داشته باشه، مبلغی بیش از یک میلیون می گیرن و جالب اینه که شعارشون اینه که در طی دو سال حداقل به درآمد سالانه یه میلیارد تومانی میرسین و در همون سال اول صد میلیون درامد خواهین داشت!!! ممنون از شما که این موضوع را به روشنی برای کاربران توضیح دادین. خیلی از جوونا با این وعده ها حتی پول قرض می کنن و آخرش هم نتیجه ای نمی گیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *