روزانه انواع تبلیغات جهت بازاریابی کسب و کارها را می توانید به اشکال مختلف مشاهده کنید، تراکت های تبلیغاتی ، بیلبوردهای شهری ، انواع بروشور ، تبلیغات درون پیک ها ، مجلات و پیامک های تبلیغاتی .

 

اما اکثر این هدف های تبلیغاتی جهت بازاریابی کسب و کارها ، بدون نتیجه هستند و یا نتیجه مناسبی به همراه ندارند. البته هیچ وقت نمیگم مشکل از ابزارهای تبلیغات و بازاریابی هست، بلکه اشکال در نحوه استفاده از این ابزارها می باشد !

 

در این مقاله به اولین نکته اشاره خواهم کرد که چرا این گونه تبلیغات در نتیجه به بازاریابی مناسبی بدل نخواند شد.

 

در تمام تبلیغات شاهد این هستم که صاحبان کسب و کارها در سر تیتر از نام تجاری خود استفاده می کنند، بزرگترین اشتباهی که حتی می تواند کل عملیات بازاریابی و تبلیغات شما را نابود کند.

 

شما نیاز به یک تیتر تبلیغاتی قابل توجه دارید، تبلیغات باید به شیوه روزنامه نگاران نوشته شود، روزنامه نگاران بهترین تبلیغ نویسان هستند و همیشه در عملیات بازاریابی موفق هستند، آن ها با نوشتن تیترهای داغ همیشه موفق به فروش بیشتر می شوند.

 

بازاریابی

 

استفاده از نام تجاری زمانی کاربرد دارد که شما مشتریان وفادار بسیاری برای خود دارید، در این لحظه شما می توانید نام تجاری خود را تبدیل به برند تجاری نمایید، اکثر دوستان در این اشتباه  به سر می برند، فکر می کنند به دلیل اینکه برند خاصی را می فروشند، آن ها هم یک برند تجاری محسوب می شوند.

 

شما تا زمانیکه مشتریان وفادار نداشته باشید ( آن هم به مقدار قابل توجه که کسب و کار شما رونق مناسبی داشته باشد )، هیچ گاه نباید از تبلیغات و بازاریابی به شیوه برند استفاده کنید.

 

بازاریابی

 

یک کسب و کار تا تبدیل به برند شدن، نیاز به طی کردن مراحل خاصی دارد، شاید بسیاری از نام های تجاری سال ها برای تبدیل شدن به یک نام آشنا زحمت کشیده اند.

 

در اینجا میتوانم بگویم، اکثر تبلیغات به دلیل استفاده از شیوه برند، همچنین نداشتن تیتر و متن مناسب، موفق و کارآمد نیستند. در قسمت های آینده به ادامه این موضوع خواهیم پرداخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *