جدیدترین قابلیت اینستاگرام چیست ؟همه کسب و کارها برای باقی ماندن نیاز به تغییرات و بازاریابی دارند و اینستاگرام هم از این قائده مستثنی نیست و در همین راستا اینستاگرام قابلیتی را به اپلیکیشن خود اضافه می کند که احتمالا برای همه دوستداران اینستاگرام بسیار جذاب خواهد بود، همچنین باید گفت که این تغییر نوعی خلاقیت محسوب می شود تا محبوبیت و عمر این اپلیکشن دوست داشتنی کمی افزایش یابد، حالا میرویم به سراغ این قابلیت جدید.

 

Instagram Stories چیست ؟

این دقیقا قابلیت جدید اینستاگرام می باشد و به شما کمک می کند لحظه های زندگی خودتان را به صورت یک داستان و در قالب اسلایدهای مختلف در صفحات خودتان با یکدیگر به اشتراک بگذارید ، به نظر ایده جالبی به نظر می رسد، نظر شما چی هست ؟

 

حالا این قابلیت جدید دقیقا چی هست ؟

بزارید شما رو راحت کنم، این یعنی اینکه شما دیگه نیازی نیست چند تا عکس که به هم مربوط هستن رو مرتب ارسال کنید و یا حتی مجبور نیستید یک ویدئو رو با هزار تا دردسر آپلو کنید.

 

بلکه به راحتی می توانید چند تا عکس رو انتخاب کنید و با یک سری افکت و حتی ابزارهای نقاشی این عکس ها رو تزئین کنید و بعدش پشت سر هم بزراید و در قالب یک فایل داشته باشید و پشت سرم هم این عکس ها برای شما پخش خواهد شد، یک جور آلبوم ویدئویی که البته پس از 24 ساعت از اینستاگرام حذف خواهد شد !

 

این هم پیام اینستاگرام برای شما

اینستاگرام همیشه جایی بوده برای به اشتراک گذاشتن لحظاتی که میخواهید به یاد ماندنی باشند، حالا می توانید خیلی برجسته تر هر چیزی را  با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

 

کلام آخر

گاهی یک حرکت ساده می تواند مسیر کسب و کار شما را عوض کند، حالا چه این کسب و کار اینترنتی باشد و چه یک کسب و کار سنتی، شاید به نظر خیلی ها این حرکت های ساده نتواند تاثیری بگذارد اما یک حرکت بزرگ با قدم اول آغاز می شود و این قدم های ساده و کوچک شما ره به هدفتان خواهند رساند، بنابراین از چنین حرکت هایی درس بگیریم و یاد بگیریم که با حرکت های ساده می توان به نتایج بزرگی دست پیدا کرد.

4 پاسخ

  1. درود فراوان
   هر دو به شدت به کسب و کارتان آسیب میرسانند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی، امکان خرید فالوور وجود دارد، اما هیچ تاثیری بر کسب و کار شما نخواهد گذاشت.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *