مسابقه فکر آبی

به مسابقه فکر آبی خوش آمدید، هر ماه یک مسابقه در این صفحه برگزار خواهد شد تا کاربران فکر آبی بتوانند وارد یک چالش شوند و همچنین باعث شود بتوانید از یکدیگر نکات جالبی را یاد بگیرید، با توجه به تجربه ای که از مسابقه وبمستران آینده داشتیم و توجه کاربران به این گونه مسابقات سعی کردیم یک بخش ثابت برای چنین فعالیتی داشته باشیم.

 

 

هدف مسابقه فکر آبی

به چالش کشیدن علاقه مندان به کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی، به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر و همچنین افزایش سطح مهارت های شما دوستان عزیز.

 

 

جوایز مسابقه فکر آبی چگونه است ؟

از آنجایی که هدف ما بیشتر چالشی بودن این بخش و افزایش سطح مهارت های کاربران می باشد، سعی کرده ایم به جای جایزه به کسانی که بتوانند پاسخ صحیح را بدهند امتیاز هایی را بدهیم و جدول این امتیازها در همین صفحه در آینده قابل رویت خواهند بود و به ازای هر امتیاز افراد می توانند از 5% تخفیف برای تهیه محصولات فکر آبی استفاده کنند، اما گاهی اوقات نیز به غیر از امتیاز جوایز دیگری نیز به این افراد خواهیم داد.

 

 

امتیازها چگونه محاسبه می شوند ؟

به ازای هر پاسخ صحیح شما یک امتیاز دریافت خواهید کرد که مساوی 5% تخفیف می باشد و شما هر زمان که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

چه کسانی می توانند در مسابقه فکر آبی شرکت کنند ؟

همه می توانند در این مسابقه شرکت کنند، شما حتی می توانید دوستان خودتان را به این مسابقه دعوت کنید.

 

 

چگونه در مسابقه فکر آبی شرکت کنیم ؟

کاری نداره، کافی هست روی کلید شرکت در مسابقه کلیک کنید تا وارد صفحه مسابقه این ماه شوید، سپس با توجه به سوالی که مطرح شده شما نیز اطلاعات و پاسخ خود را در بخش نظرات کاربران وارد میکنید و در نهایت کلید ارسال پیام را خواهید زد، به همین سادگی شما می توانید در این مسابقه شرکت کنید.