همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی

همایش بزرگ ستارگان کسب و کار اینترنتی

ظرفیت بسیار محدود و فیلم همایش هرگز فروخته نخواهد شد

۱۹۵۰۰۰ تومان   ۱۹۵۰۰ تومان

با ۹۰% تخفیف ثبت نام کنید

محل برگزاری: تهران، پس از ثبت نام آدرس به شما اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری: پنجشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۳ تا ۱۷

همایش ستارگان کسب و کار اینترنتیماهی حداقل ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان درآمد اتوماتیک دارید یا هنوز درجا میزنید؟

دور خود چرخیدن

آیا به صورت اتوماتیک حتی زمانیکه دارید این صفحه رو میخونید در کمترین حالت ماهی ۱۰ میلیون تومان درآمد دارید؟ اگر به این حداقل درآمد نرسیدید هنوز کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع نکردید یا شما هم مانند صدها نفر دیگر گرفتار آموزش های غلطی شدید و هنوز نتوانستید کسب و کار پولساز خودتان را ایجاد کنید و اصطلاحا دارید درجا میزنید درست مثل آدمی که در یک چرخ و فلک مدام دوره خودش میچرخد و هیچ راه فراری نیست. بنابراین مجبور هستید رویا پردازی کنید، اما حالا بهترین زمان هست که از این چرخ و فلک خارج شوید و با شرکت در این همایش مسیر خودتان را پیدا کنید و به راحتی شما هم یک کسب و کار اینترنتی بسازید و موتور پولسازی آن را روشن کنید.

رازی که مدرسان کسب و کار اینترنتی میترسند تو آن را بدانی!

متاسفانه آموزش های زیادی در فضای اینترنت وجود دارد که تمرکزشون روی ایجاد یک وب سایت همه فن حریف یا داشتن یک پیج اینستاگرام با ۱۰۰ هزار فالور اما هیچ کدوم از اینها اصلا مهم نیستند و همه این آموزش ها بدون اینکه تجربه واقعی پشتشون باشه از روی هم کپی شدند و تجربه واقعی یک کارآفرین رو پشتشون نمیبینی

اونچه که باعث میشه شما هم یکی از ستارگان کسب و کار اینترنتی باشید اصلا مسائل فنی نیست و اگر نگاهی به ستارگان موفق کسب و کار بندازی کمتر کسی رو پیدا میکنی که به خاطر داشتن مهارت های فنی تونسته باشه موفق بشه و دلیل موفقیتشون فقط پشتکار هم نبوده، دروغی که توی دوره های موفقیت هم بهتون میگن اینه که باید خوب فکر کنی تا اتفاقات خوب بیفته، خوب فکر کردن، پشتکار و مسائل فنی همشون به تنهایی عامل سر شکستی شما هستند.

اگر امروز دارم این نکات رو به شما میگم حداقل قبل از فکر آبی دو کسب و کار اینترنتی را تجربه کردم و مدیر شرکت خودم در حوزه IT بودم، توشون شکست خوردم موفق شدم و تجربیات واقعی زیادی رو به دست آوردم. الان هم که دارم با شما صحبت میکنم یک کسب و کار اینترنتی جدید را استارت زدم که در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی بخش هایی از موفقیت های اون رو به شما نشان خواهم داد و دلیل راه اندازی این کسب و کار اینترنتی جدید به چالش کشیدن توانایی های خودم و همچنین تحلیل کردن رفتار خریداران در فضای اینترنت هست و در نهایت به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با شما هست.

بنابراین اونچه در این همایش با شما به اشتراک میگذارم به هیچ عنوان فنی نیستند و بلافاصله پس از همایش میتونید همه اونها رو به راحتی اجرا کنید و در کمتر از ۳۰ روز و فقط با روزی ۳ الی ۴ ساعت کار کردن کسب و کار اینترنتی پولساز خودتون رو راه اندازی کنید.

محسن مبصرفر موسس و مدیر سایت فکر آبی

طراح ۱۵ محصول پرفروش
مدیر عامل شرکت الماس
مدیر آموزش انجمن بازاریابان ایران
نویسنده چندین مقاله در مجلات معتبر
بنیانگذار آکادمی متخصصان کسب و کار
مشاور و مدرس دوره کسب  کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی
برگزار کننده بیش از ۱۰۰۰ نفر ساعت دوره های آموزشی حضوری
متنفر از دنیای تئوری و عاشق ارائه محتوای آموزشی کاملا کاربردی

محسن مبصرفر

اگر داشتن سایت همه چیز است، طراحان سایت باید ثروتمندترین افراد دنیا باشند!

طراحان سایت آنقدر از لحاظ فنی اطلاعات دارند که اگر بخواهند می توانند یک سایت همه فن حریف و زیبا را در کمترین زمان ممکن برای خودشان ایجاد کنند اما چرا جزء ثروتمندترین افراد دنیا نیستند در صورتیکه سایت هایی مانند علی بابا، آمازون، متمم، سوخت جت و… را همین طراحان سایت ایجاد میکنند ولی صاحبان آنها ثروتمند میشوند و طراحان سایت در پشت صحنه مانند یک کارمند برای صاحبان چنین سایت هایی کار میکنند؟

من برای شما یک هدیه دارم: یک پکیج آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون یک خط کدنویسی براتون آماده کردم و همین آموزش در سایتهای دیگر بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش میرسد. اگر فکر میکنید از فردا یک سایت داشته باشید همه چیز بهشت خواهد شد من این هدیه را به شما به صورت رایگان تقدیم خواهم کرد.

من بهت قول میدم بعد از همایش ستارگان کسب و کار میدونی باید از کجا شروع کنی

میانبر

شروع کسب و کار اینترنتی مثل ورود به یک هزار تو هست و ممکن هست شما توی این هزار تو گیر بیفتید و مدام دور خودتون بچرخید و در نهایت تسلیم شوید اما اگر یک نقشه برای خروج از این هزار تو داشته باشید در مدت زمان کوتاهی از این هزار تو خارج خواهید شد، در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی به شما قول خواهم داد که این نقشه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خودتان در اختیار داشته باشید.

من برای شما هدیه دیگری دارم: دومین هدیه یک دفترچه شامل برگه تقلب هایی هست که به شما کمک میکنه آنچه در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی یاد میگیرید را به راحتی و بلافاصله اجرا کنید، بدون اینکه دانش فنی داشته باشید و تنها ابزار شما یک قلم و گوشی تلفن همراه شما خواهد بود.

پایان عصر کارمندی که شما را حذف خواهد کرد، مانند این ۸۷۵ نفر

هر تغییری در اقتصاد، تکنولوژی های جدید یا سیاست های کاری تاثیر مستقیم بر روی کارمندان هر مجموعه ای دارد و باعث حذف یا شرایط سخت تر کاری میشود، همگی شاهد بودیم که دیجی کالا ۱۷۵ نیروی کار خودش را اخراج کرد، کارخانه خودرو سازی ارگ بم تعداد زیادی از کارمندان خودش را اخراج کرد و این موضوع مخصوص ایران نیست، حتی در سال گذشته کارخانه تسلا که متعلق به ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین مردان جهان هست ۷۰۰ نفر از کارمندان خودش را اخراج کرد.

اگر به کارمندی فکر میکنید باید این موضوع را قبول کنید که هر کارمند چرخ دنده کوچکی است که باعث میشود چرخ های کارخانه بزرگی بچرخد و این چرخ دنده میتواند به هر دلیلی عوض شود. من شما رو درک میکنم که هرگز نمیخواهید چرخ دنده قابل تعویض باشید. برای تعویض نشدن باید آنقدر ارزش افزوه بالایی داشته باشید که شما را تعویض نکنند و آن هم در مقابل کار زیاد و دستمزد بسیار پایین

البته می توانید به استخدام شدن در یک ارگان دولتی فکر کنید ولی این را بدانید که در مقابل هر نیرویی که قرار است استخدام شود، صدها و شاید هزارن نفر دیگر متقاضی مانند شما وجود دارد و شانس شما تنها ۱% است، کافیست نگاهی به دفترچه های آزمون استخدامی بندازید. این موضوع من را به یاد جمله ای از سینوحه پزشک مخصوص فرعون میندازه که میگه: قرار نیست و امکانش وجود ندارد همه آدم دولت باشند. عده ای باید بازرگان، عده دیگر حجره دار، تعدادی طبیب لازم داریم و برای چرخیدن چرخ های یک کشور ما به شغل های زیادی نیاز داریم در غیر اینصورت کشور فلج خواهد شد.

به زودی خواهید دید که بسیاری از فرصت های شغلی که تا دیروز به عنوان یک منبع درآمد به آن فکر میکردید در حال نابودی هستند و عملا شرکت ها یا کسب و کارها به کارمندان کمتری نیاز خواهند داشت و این یعنی حرکت به سمت پایان عصر کارمندی، حالا این شما هستید که می خواهید حذف شوید یا اینکه به عصر کسب و کارهای ثروتمند آنلاین بپیوندید.

سرفصل های اصلی همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی

اولین سرفصل

نقشه شروع کسب و کار اینترنتی

برای اینکه یک کسب و کار اینترنتی پولساز داشته باشیم از کجا باید و چگونه باید شروع کنیم؟

دومین سر فصل

هوشمندانه کار کنید

اگر میخواهید با روزی ۳ الی ۴ ساعت کار کردن کسب و کار اینترنتی خودتان را داشته باشید باید هوشمندانه کار کنید و کسب و کارتان را اتوماتیک کنید.

سومین سرفصل

سوار موج های پولساز شوید

هر مدل کسب و کار اینترنتی که میخواهید راه اندازی کنید باید بدانید که موج های پولساز کجا هستند و شما هم دقیقا سوار همان موج ها شوید.

چهارمین سرفصل

استراتژی های زمان بحران

کسب و کارها در زمان بحران به راحتی شکست میخورند اما شما یاد خواهید گرفت که از بحران برای پیشرفت خودتان استفاده کنید.

پنجمین سرفصل

اهرم های پیشرفت

برای پیشرفت با سرعت ۳ برابر، آزاد کردن یک سوم از زمان روزانه و کسب نتایج بزرگ باید اهرم های پیشرفت را بشناسید و از آنها استفاده کنید.

ششمین سرفصل

رازهایی که نمیتوانم اینجا بگویم

موضوعات زیادی وجود دارد که در اینجا نمیتوانم مطرح کنم و در همایش با شما در میان میگذارم، چون رقیبان ما احتمالا همین حالا مانند شما در حال خواندن این صفحه هستند.

ضمانت رضایت شما از این همایش و گارانتی بازگشت ۱۰۰٪ وجه

من این ضمانت را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این همایش، تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازمیگردانم

بنابراین خیالتان راحت باشد که هیچ ریسکی انجام نمیدهید

با ثبت نام در این همایش چه چیزهایی دریافت خواهید کرد؟

💡 اطلاعات شرکت در همایش

💡 جزوه تمام رنگی همایش

💡 فیلم آموزشی طراحی سایت بدون یک خط کدنویسی

💡 برگه های تقلب مخصوص همایش برای اجرا کردن نکات

پاسخ به سوالات متداول

من سرمایه زیادی ندارم، آیا می توانم کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم؟

زمانیکه من خودم اولین کسب و کارم را راه اندازی کردم فقط ۴۰۰ هزار تومان در حسابم بود، بنابراین نگران نباشید و خوشبختانه فضای اینترنت به شما این امکان را میدهد که حتی با کمترین سرمایه کسب و کار خودتان را شروع کنید.

آیا پیشنهاد شما برای من که خانم هستم مناسب است؟

کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت جنسی، سنی یا موقعیت مکانی ندارد، بنابراین شما حتی اگر خانه دار هم باشید می توانید از آموزش های این همایش استفاده کنید.

آیا این همایش درباره کسب و کارهای آموزشی است؟

آنچه در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی گفته میشود محدود به یک نوع خاص از کسب و کار نیست و برای هر نوع کسب و کار اینترنتی کاربرد دارد.

آیا فیلم همایش در سایت منتشر خواهد شد؟

خیر، فیلم همایش به هیچ عنوان در سایت برای فروش منتشر نخواهد شد. بنابراین پیشنهاد میکنم مانند سایر شرکت کنندگان به تهران تشریف بیاورید.

من تهران نیستم باید چه کار کنم؟

پیشنهاد میکنم به تهران تشریف بیاورید، در کارگاه های حضوری دوستان زیادی از شهرهای دیگر حضور پیدا میکنید و مطمئن باشید آنچه در این همایش یاد خواهید گرفت آنقدر ارزش دارد که اگر شرکت نکنید، افسوس خواهید خورد.

آیا این همایش پیش نیازی دارد؟

خیر، هیچ پیش نیازی لازم نیست و هر آنچه در این همایش به شما خواهم گفت به هیچ دانش فنی نیاز ندارد و به راحتی قابل اجرا هستند.

هدایایی که در همایش دریافت خواهید کرد

آموزش طراحی سایت بدون یک خط کدنویسی

به کمک این آموزش ویدئویی شما می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خودتان را طراحی کنید و نیازی نیست دستمزدهای بالا بپردازید و آنچه را که خودتان دوست دارید خواهید ساخت. همین آموزش در سایتهای دیگر بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش میرسد. این هدیه در قالب یک DVD و با یک جلد بسیار زیبا در همایش به شما تقدیم خواهد شد.

آموزش طراحی سایت

برگه های تقلب ستارگان کسب و کار اینترنتی

یک دفترچه پرینت شده شامل برگه تقلب هایی که به شما کمک میکنه آنچه در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی یاد میگیرید را به راحتی و بلافاصله اجرا کنید، بدون اینکه دانش فنی داشته باشید و تنها ابزار شما یک قلم و گوشی تلفن همراه شما خواهد بود.

برگه های تقلب همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی

جوانی که در مدت ۶ ماه به درآمد ۱۰۰ میلیون تومانی رسید در جمع شما سخنرانی میکند

در همایش کارآفرین اینترنتی جوانی حضور خواهد داشت که توانسته در کمتر از ۶ ماه به درآمد ۱۰۰ میلیون تومانی دست پیدا کند و حالا چندین نفر برای او کار میکنند، حالا دوستانش که زمانی به کارهای او میخندیدن برایش کار میکنند یا کارمند جایی هستند که حقوق یک ماهه آنها درآمد ۲ روز این کارآفرین اینترنتی جوان می باشد. جناب نبی میرابوطالبی در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی حضور خواهد داشت و تجربیات خودش را با شما در میان میگذارد.

سید نبی میر ابوطالبی
مدیر سایت whmcsco.com
طراح سیستم مدیریت محتوا پارت
نزدیک به دو دهه فعالیت در حوزه طراحی سایت
طراح بیش از ۵۰ سایت برای کشورهای خارجی
طراحی اپلیکیشن های موبایل مانند پیام رسان اهورا
مدیر فروش و مدیر بازرگانی شرکت دانا رایانه
مدیر عامل شرکت فن آوران پارت

سید نبی میر ابوطالبی

 این افراد نباید در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی شرکت کنند!

اگر فکر میکنید این همه راه برای آمدن به تهران سخت است و حتی تعطیلات آخر هفته خودتان را از دست میدهید، اگر فکر میکنید کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب نیست و از اینکه کارمند فرد دیگری هستید رضایت دارید، اگر تصور میکنید فعلا سرتان خیلی شلوغ است و باید کمی سرتان خلوت شود و اگرهای دیگر، این همایش اصلا برای شما مناسب نیست.

مبلغی که بابت شرکت در این همایش ارزشمند در نظر گرفتم که شما تنها ۱۰ درصد آن را پرداخت میکنید، به این دلیل هست که فقط افرادی که واقعا برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و تغییر آینده مالی و رفاهی زندگی خودشان آماده هستند شرکت کنند و به این شکل تنها افرادی شرکت میکنند که از لحاظ ذهنی همگی در یک راستا قرار دارند، شما هم می توانید به این جمع افراد در جستجوی موفقیت بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دو ساعت آموزش رایگان به صورت ویدئویی
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی قابل دانلود به صورت کاملا رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان