همایش سالانه ستارگان کسب و کار اینترنتی

همایش سالانه ستارگان کسب و کار اینترنتی

 

همایش به صورت خصوصی و با ظرفیت بسیار محدود است و فیلم همایش هرگز فروخته نخواهد شد

 

همایش امسال به طور ویژه به راه اندازی و گسترش کسب و کار اینترنتی در زمان بحران میپردازد.

 

۱۹۵۰۰۰ تومان   ۱۹۵۰۰ تومان

 

با ۹۰% تخفیف برای ثبت نام زود هنگام

 

محل برگزاری: تهران، خیابان ده ونک (آدرس دقیق بعد از ثبت نام به شما اعلام خواهد شد)

زمان برگزاری: پنجشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۳ تا ۱۷

 

همایش برگزار شد

همایش سالانه ستارگان کسب و کار اینترنتی

سخنرانان و مربیان همایش

محسن مبصرفر

محسن مبصرفر
مدیر عامل شرکت الماس
مدیر آموزش انجمن بازاریابان ایران
نویسنده مقالات مختلف در اقتصاد آسیا و رسانه های دیگر
مدیر وبسایت فکر آبی و یک دهه تجربه مرتبط.
طراحی پرفروش ترین محصولات آموزشی وب ایران

سید نبی میر ابوطالبی

سید نبی میرابوطالبی
مدیر عامل شرکت فن آوران پارت
مدیر فروش و بازرگانی شرکت دانا رایانه
طراح سیستم مدیریت محتوا پارت
طراحی بزرگترین پروژه های اپلیکیشن موبایلی در کشور
مدیر وب سایت سایت whmcsco

آنچه در این همایش دریافت میکنید

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت بدون یک خط کد نویسی

در قالب دی وی دی،فیلم آموزشی طراحی سایت به شما تقدیم میشود که بدون یک خط برنامه نویسی، تا بتوانید هر آن چه در ذهنتان دارید را اجرا کنید و یک وب سایت زیبا برای خودتان ایجاد کنید.

برگه های تقلب همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی

برگه های تقلب مخصوص شرکت کنندگان همایش

دفترچه پرینت شده ای به نام برگه تقلب دریافت خواهید کرد که هر چه را یاد میگیرید بتوانید بلافاصله اجرا کنید، تنها به یک قلم برای اجرا آنچه یاد گرفته اید نیاز خواهید داشت.

دفترچه همایش

جزوه تمام رنگی همایش

هرگز نکته ای را فراموش نخواهید کرد

سالن همایش

اطلاعات کامل شرکت در همایش

پس از ثبت نام اطلاعات کامل همایش در اختیار شما قرار خواهد گرفت

آیا این زندگی است که در کودکی انتظارش را داشتی؟
بدون توجه به اینکه در حال حاضر شغلی دارید یا ندارید،شما به کسب و کار اینترنتی نیاز دارید.چرا؟ به دلیل اینکه سرمایه اولیه چندانی نمیخواهد، بسیار شغل راحتی است و فقط نیاز به روزی سه الی چهار ساعت کار دارد و در نهایت درآمد های بسیار عالی کسب خواهید کرد. چرا شما از این فضا استفاده نکنید؟ ما در فکر آبی در چهار سال گذشته گذشته حدود ۲۰۰ شرکت کننده حضوری و ۴۰۰۰ شرکت کننده آنلاین داشته ایم و بسیاری از آن ها به درآمد های چند ده میلیونی در ماه رسیده اند. شما نیز میتوانید به درآمد اینترنتی برسید اگر راه درست را انتخاب کنید.

اگر کارمند هستید یا کسب و کاری دارید که از درآمد آن راضی نیستید: با کمترین سرمایه اولیه و به راحتی میتوانید در کنار شغل اصلی خود کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید وبه شما قول میدهیم طی ۳۰ روزآینده فقط با روزی ۳ ساعت کار، کسب و کار اینترنتی بسیار درآمد زایی را شروع کنید که شما را به آزادی مالی میرساند.
اگر دانشجو هستید یا شغلی ندارید باید بدانید که میلیون ها نفر در رشته شما فارغ التحصیل شده اند و تا چند سال آینده تعداد زیادی نیز به آن ها افزوده میشوند. همه آن ها نیز پس از فارغ التحصیلی به دنبال استخدام در دولت و بخش خصوصی هستند! اگر واقع بین باشید شانس شما برای کسب شغل دلخواهتان زیر یک درصد است، اگر هم استخدام شوید با حقوق زیر ۵ میلیون تومان هرگز نمیتوانید از زندگی لذت ببرید و عملا عمر خود را هدر داده اید.در صورتی که میتوانید به سادگی و با کمترین سرمایه اولیه، صاحب کسب و کار اینترنتی خود شوید و مانند شرکت کننده های دوره های قبلی ما به درآمدهای عالی برسید و حتی بعد از مدتی با افزایش درآمدتان افرادی را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.
نقطه شروع کجاست؟  تضمین میکنیم بعد از شرکت در همایش سالانه ما،خواهید دانست که از کجا باید شروع کنید و مسیر را چگونه باید طی کنید.

باران هر چه شدیدتر باشد، رنگین کمانش نیز زیباتر است

اگر میخواهید کسب و کاری اینترنتی راه اندازی کنید باید بدانید که اتفاقات اخیر و شرایط ویژه اقتصادی حاکم بر جامعه، احساسات، نیاز و نوع خرید مردم را تغییر داده است. اگر بخواهید با روش ها و آموزش های قدیمی کار را شروع کنید، باید خود را برای شکست خوردن آماده کنید..یادتان باشد که در زمان ثبات اقتصادی، رقابت شدید است و کسب و کارها به کندی پیشرفت میکنند، اما در زمان بحران عده زیادی سقوط ولی عده ی کمی از کسب و کار ها شرایط عالی دارند و بالاترین رکورد های فروش را ثبت میکنند. اگر استراتژی های زمان بحران را بدانید، از بحران به نفع خود استفاده میکنید و پس از این دوران در دنیای کسب و کار ایران جاودانه خواهید شد. مطالبی را در این همایش خصوصی می آموزید که با اجرای آن در حالی که همه ضرر میدهند، شما پس از شروع کسب و کارتان در مدت کوتاهی به سود های چند ده میلیونی ماهانه میرسید. از شرایط سخت نترسید و کسب و کارتان را شروع کنید. یادتان باشد که باران هرچه شدیدتر باشد، رنگین کمانش هم زیباتر است

ماهی های تو کجا هستند؟

اگرامکانات زیادی برای شروع کسب و کار خود ندارید نگران نباشید. داستان داستان کسب و کار اینترنتی بسیار شبیه ماهیگیری است. نکته جالب این است که گاهی قایق های کوچک بیشتر از کشتی های بزرگ ماهی صید میکنند. تفاوت در چیست؟ آن ها میدانند که ماهی ها کجا هستند و ماهی ها در شرایط مختلف چه رفتاری ازخود نشان میدهند و کجا باید تور خود را پهن کنند. نکته جالب تر اینکه همه صیادان فکر میکنند موارد بالا را میدانند ولی در واقع درصد کمی از آنان میدانند و مابقی در توهم دانستن هستند. در دنیای کسب و کار ماهی ها مشتری ها، تور ماهیگیری فعالیت بازاریابی و قایق و کشتی امکانات ما هستند. تصور میکنم اکنون قطعا میتوانی به من بگویی چرا برخی کسب و کار های کوچک با امکانات کم، ابر قدرت های کسب و کار را از پا در می آورند. ما در این همایش با تکنیک های مختلف از جمله اهرم سازی و … به شما یاد میدهیم که چگونه با کمترین امکانات و استفاده بهینه از آن، کسب و کاری راه اندازی کنید که به اندازه یک شرکت بزرگ درآمد زا باشد.

پایان عصر دیگری در تاریخ

نه تنها ایران، بلکه تمام کسب و کار های جهان تحت تاثیر اینترنت قرار گرفته اند.نمونه های زیادی را میدانید،مثل اسنپ و تپ سی که آژانس های تهران را به مرز تعطیلی کشانده اند یا آمازون در امریکا که خرده فروشی های کوچک را فلج کرده است. فقط مسئله اینترنت نیست، بازار به طور کلی عوض شده است و شرکت های زیادی در حال اخراج کارکنان خود هستند.یک لحظه با خود فکر کنید، حتی اگر این کسب و کار ها در حال نابود شدن نباشند یا حتی اگر کارمند دولت هستید آیا انقدر حقوق میگیرید که به هدف های خود برسید؟  با درآمد زیر ۵ میلیون تومان و ساعات کاری زیاد آیا از زندگی لذت میبرید؟ استراتژی ما این است کارمندان و کارکنان از شغل خود خارج نشوند و کسب و کار اینترنتی را به عنوان شعل درآمد زای دوم انتخاب کنند.

 

مدرسان کسب و کار اینترنتی میترسند تو این راز را بدانی!

متاسفانه آموزش های زیادی در فضای اینترنت وجود دارد که تمرکزشون روی ایجاد یک وب سایت همه فن حریف یا داشتن یک پیج اینستاگرام با ۱۰۰ هزار فالور اما هیچ کدوم از اینها اصلا مهم نیستند و همه این آموزش ها بدون اینکه تجربه واقعی پشتشون باشه از روی هم کپی شدند و تجربه واقعی یک کارآفرین رو پشتشون نمیبینی

اونچه که باعث میشه شما هم یکی از ستارگان کسب و کار اینترنتی باشید اصلا مسائل فنی نیست و اگر نگاهی به ستارگان موفق کسب و کار بندازی کمتر کسی رو پیدا میکنی که به خاطر داشتن مهارت های فنی تونسته باشه موفق بشه و دلیل موفقیتشون فقط پشتکار هم نبوده، دروغی که توی دوره های موفقیت هم بهتون میگن اینه که باید خوب فکر کنی تا اتفاقات خوب بیفته، خوب فکر کردن، پشتکار و مسائل فنی همشون به تنهایی عامل سر شکستگی شما هستند.

اگر امروز دارم این نکات رو به شما میگم حداقل قبل از فکر آبی دو کسب و کار اینترنتی را تجربه کردم و مدیر شرکت خودم در حوزه IT بودم، توشون شکست خوردم موفق شدم و تجربیات واقعی زیادی رو به دست آوردم. الان هم که دارم با شما صحبت میکنم یک کسب و کار اینترنتی جدید را استارت زدم که در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی بخش هایی از موفقیت های اون رو به شما نشان خواهم داد و دلیل راه اندازی این کسب و کار اینترنتی جدید به چالش کشیدن توانایی های خودم و همچنین تحلیل کردن رفتار خریداران در فضای اینترنت هست و در نهایت به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با شما هست.

بنابراین اونچه در این همایش با شما به اشتراک میگذارم به هیچ عنوان فنی نیستند و بلافاصله پس از همایش میتونید همه اونها رو به راحتی اجرا کنید و در کمتر از ۳۰ روز و فقط با روزی ۳ الی ۴ ساعت کار کردن کسب و کار اینترنتی پولساز خودتون رو راه اندازی کنید.

اگر داشتن سایت همه چیز است، طراحان سایت باید ثروتمندترین افراد دنیا باشند!

طراحان سایت آنقدر از لحاظ فنی اطلاعات دارند که اگر بخواهند می توانند یک سایت همه فن حریف و زیبا را در کمترین زمان ممکن برای خودشان ایجاد کنند اما چرا جزء ثروتمندترین افراد دنیا نیستند در صورتیکه سایت هایی مانند علی بابا، آمازون، متمم، سوخت جت و… را همین طراحان سایت ایجاد میکنند ولی صاحبان آنها ثروتمند میشوند و طراحان سایت در پشت صحنه مانند یک کارمند برای صاحبان چنین سایت هایی کار میکنند؟

من برای شما یک هدیه دارم: یک پکیج آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون یک خط کدنویسی براتون آماده کردم و همین آموزش در سایتهای دیگر بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش میرسد. اگر فکر میکنید از فردا یک سایت داشته باشید همه چیز بهشت خواهد شد من این هدیه را به شما به صورت رایگان تقدیم خواهم کرد.

جوانی که در مدت ۶ ماه به درآمد ۱۰۰ میلیون تومانی رسید در جمع شما سخنرانی میکند

سید نبی میر ابوطالبی جوانی است که طی مدت کمی کار های بسیاربزرگی انجام داده است.از مدیرعاملی شرکت فن آوران پارت و مدیریت بازرگانی شرکت دانا رایانه تا طراحی یکی از بزرگترین سیستم های مدیریت محتوای کشور. او در همایش ما حضور خواهد داشت تا از گذشته و شروع ساده خود تا تجربیات بی نظیر و راز های جالب کسب و کار را بیان کند. تصور کنید اگر او در دوره های انگیزشی یا کسب کار های اینترنتی دیگر شرکت کرده بود الان درحال ارسال تفکر مثبت برای وبسایتش بود و منتظر بود چون خوب فکر میکند اتفاقات خوبی رخ دهد! و طبیعتا هرگز در حد الان خود پیشرفت نمیکرد. ولی او راه درست را طی کرد و به ما نیز خواهد گفت که چگونه این مسیر کسب و کار اینترنتی را طی کنیم.

آخرین تلاش تو

اگر حتی با مطالب این همایش خصوصی به اهدافت نرسیدی، قطعا انسانی نیستی که برای عصر نوین کسب و کارساخته شده باشی. ما هزینه را با کمال میل به شما برمیگردانیم.

همایش برگزار شد

پاسخ به سوالات متداول

من سرمایه زیادی ندارم، آیا می توانم کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم؟

زمانیکه من خودم اولین کسب و کارم را راه اندازی کردم فقط ۴۰۰ هزار تومان در حسابم بود، بنابراین نگران نباشید و خوشبختانه فضای اینترنت به شما این امکان را میدهد که حتی با کمترین سرمایه کسب و کار خودتان را شروع کنید.

آیا پیشنهاد شما برای من که خانم هستم مناسب است؟

کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت جنسی، سنی یا موقعیت مکانی ندارد، بنابراین شما حتی اگر خانه دار هم باشید می توانید از آموزش های این همایش استفاده کنید.

آیا این همایش درباره کسب و کارهای آموزشی است؟

آنچه در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی گفته میشود محدود به یک نوع خاص از کسب و کار نیست و برای هر نوع کسب و کار اینترنتی کاربرد دارد.

آیا فیلم همایش در سایت منتشر خواهد شد؟

خیر، فیلم همایش به هیچ عنوان در سایت برای فروش منتشر نخواهد شد. بنابراین پیشنهاد میکنم مانند سایر شرکت کنندگان به تهران تشریف بیاورید.

من تهران نیستم باید چه کار کنم؟

پیشنهاد میکنم به تهران تشریف بیاورید، در کارگاه های حضوری دوستان زیادی از شهرهای دیگر حضور پیدا میکنید و مطمئن باشید آنچه در این همایش یاد خواهید گرفت آنقدر ارزش دارد که اگر شرکت نکنید، افسوس خواهید خورد.

آیا این همایش پیش نیازی دارد؟

خیر، هیچ پیش نیازی لازم نیست و هر آنچه در این همایش به شما خواهم گفت به هیچ دانش فنی نیاز ندارد و به راحتی قابل اجرا هستند.

 این افراد نباید در همایش ستارگان کسب و کار اینترنتی شرکت کنند!

اگر فکر میکنید این همه راه برای آمدن به تهران سخت است و حتی تعطیلات آخر هفته خودتان را از دست میدهید، اگر فکر میکنید کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب نیست و از اینکه کارمند فرد دیگری هستید رضایت دارید، اگر تصور میکنید فعلا سرتان خیلی شلوغ است و باید کمی سرتان خلوت شود و اگرهای دیگر، این همایش اصلا برای شما مناسب نیست.

مبلغی که بابت شرکت در این همایش ارزشمند در نظر گرفتم که شما تنها ۱۰ درصد آن را پرداخت میکنید، به این دلیل هست که فقط افرادی که واقعا برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و تغییر آینده مالی و رفاهی زندگی خودشان آماده هستند شرکت کنند و به این شکل تنها افرادی شرکت میکنند که از لحاظ ذهنی همگی در یک راستا قرار دارند، شما هم می توانید به این جمع افراد در جستجوی موفقیت بپیوندید.

همایش برگزار شد

۳۳ دیدگاه

 1. سلام آقای مبصر فر من الان ۱۵ سالم سالم هست میخوام تو این همایشتون شرکت کنم ولی برای پارسال بوده اگه میشه یه برنامه بریزید برای امسال هم کلاس داشته باشید خیلی ممنون میشم جواب بدید

 2. سلام به همه دوستانی که این صفحه را می خوانند.

  من اول اینکه خیلی خوشحالم که در این کارگاه شرکت کردم. برخلاف مشکلاتی که برای من داشت. من حتی ثبت نام هم در دقایق آخر روز ۴ شنبه انجام دادم. چون تا ظهر آن روز معلوم نبود که هستم یا نیستم. به خاطر برنامه کار خودم. ولی خدا را شکر جور شد. مشکل زمان به این صورت حل شد. مشکل دوم زمان شروع و مکان بود. مخصوصا مکان به خاطر اینکه از مترو فاصله زیادی داشت.
  من شخصا کلاس هایی که دسترسی مترو ندارند را دوست ندارم. زمان شروع هم ساعت ۱ برای من سخت بود. ولی با تمام این ناخواسته شرکت کردم. و خیلی خوشحال بودم و الان از خودم راضی هستم که این سختی را تحمل کردم.
  شب تا برسم به منزل ساعت ۱۱٫۵ بود. نکات بسیار ارزشمندی برایم داشت.
  و الان هم منتظرم تا فایل صوتی یا تصویری این همایش را تهیه کنم. حتی اگر لازم شد دوباره پول بدهم و بخرم. چون این مبحث و کلاس را باید چندین بار با توجه گوش کرد یادداشت برداری کرد و در نهایت درست عمل کرد.
  خواستم در این پست هم از استاد تشکر کرده باشم و هم رضایت خودم رو از این سفر و این کلاس اعلام کنم..
  با تشکر.

 3. سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیزم
  ضمن تشکر و قدردانی از آموزش ها و محصولات ارزشمند شما ، بعد از کارگاه زنجیره طلایی، چند وقتی بود دوست داشتم از نزدیک ملاقاتتون کنم و دلم براتون تنگ شده بود ، اما با دیدن ایمیل همایش و ثبت نام خیلی خوشحال شدم که یک بار دیگه میتونم در جمع دوستان خوبی همچون شما باشم….فقط سوالی که داشتم اینکه، بعد از دریافت آدرس همایش کار خاص دیگه ای باید انجام بدم؟ چون دیدم بعضی از دوستان صحبت از تهیه بلیت کردن…
  به امید دیدار در روز پنج شنبه

  • درود بر شما
   دوست عزیز، زمانیکه در همایش ثبت نام کردید، یعنی همان بلیط همایش و لوکیشن همایش را طبق راهنما می توانید از من دریافت نمایید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 4. با سلام و احترام
  زمان همایش سالانه فکر آبی مصادف است با اختتامیه جشنواره وب و موبایل
  با توجه به اینکه مخاطبین هر دو وبمستران هستند بهتر بود در رابطه با زمان برگزاری برنامه ریزی بهتری میشد.

  • درود بر شما
   دوست عزیز، در این تاریخ صد ها همایش در سراسر ایران برگزار میشود و مخاطبین ما بیشتر افرادی هستند که میخواهند کسب و کار اینترنتی خودشان را ایجاد کنند.
   همیشه برنامه ای وجود دارد که افراد دیگر احساس میکنند باید فلان موضوع یا مناسبت دیده شود و این داستان همچنان ادامه دارد…
   دوستانی که هدف مهمتری دارند به سمت هدف مهمتر حرکت خواهند کرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 5. جناب مبصر فر عزیز سلام. قبل از اینکه سوالم و بپرسم جا داره از آموزشهای فوق العاده کاربردی و عالیتون تشکر کنم. بنده ۹۰ درصد محصولاتتونو تهیه کردم و بسیار ازتون ممنونم. سوالی که دارم اینه که به دلایل شغلی روز همایش تهران نیستم و از آنجایی که در اولین روزهای اعلام همایش در اون ثبت نام کردم و اون زمان مشخص نبود باید به قزوین بروم آیا این امکان وجود دارد خواهرم که در روز همایش در تهران هستند به جای بنده به همایش بیایند یا حتما خودم باید حاضر باشم؟ممنون از پاسخگوییتون

  • درود بر شما
   دوست عزیز، مشکلی ندارد و می توانید بلیط خودتان را به فرد دیگری واگذار کنید، اما پیشنهاد من به شما این است که حتما خودتان حضور داشته باشید.
   برای واگذاری بلیط خودتان از طریق ایمیل یا تلگرام حتما با ما در ارتباط باشید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 6. با سلام خدمت شما عزیزان
  به نظر من وقت این همایش بسیار کم است . به نظر خودتون میشه توی این وقت کم تمام مطالب لازم رو آموزش داد ؟

  • درود بر شما
   کیفیت مطالب رابطه مستقیمی با مدت زمان آنها ندارد
   گاهی میشود با چند جمله ساده زندگی یک فرد را تغییر داد، در یک بررسی ساده سایت با چند پیشنهاد ساده که جمعا ۲۰ دقیقه زمان هم نیاز ندارد میتوان تغییرات زیادی در فروش یک کسب و کار ایجاد کرد.
   بنابراین ۴ ساعت زمان زیادی هست برای اینکه شما بدانید کسب و کار اینترنتی را باید از کجا شروع کنید، چه جوری شروع کنید که هرگز شکست نخورید و بساری مطالب کاربردی دیگر

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 7. با سلام و قت بخیر
  من قصد دارم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم و توی این زمینه صفرکیلومتر هستم
  این همایش برای من مناسبه؟

  • درود بر شما
   دوست عزیز، آنچه در همایش کسب و کار اینترنتی گفته میشود، حتما برای شما مفید می باشد و به شما کمک خواهد کرد یک کسب و کار اینترنتی برای خودتان ایجاد کنید

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 8. درود بر شما
  دوست عزیز و مدرس ماهر
  بنده تحصیلات عالی در رشته بازاریابی دیجیتال دارم و با فرمایشات حضرتعالی کاملا موافق هستم .
  ان شاءالله در این همایش شرکت خواهم کرد و دوست دارم از تجربیات شما نیز بهره مند شوم.

  یک سوال دارم .
  آیا امکان داره ما شرکت کنندگان در این همایش با یکدیگر آشنا شده و در قالب یک گروه به هم افزائی اطلاعات بپردازیم ؟
  اگر جواب خیر است ، آیا امکان داره روی این موضوع مقداری کار شود ؟
  پیشاپیش از پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم.

  • درود بر شما
   دوست عزیز، در همایش ساعت استراحت و پذیرایی از شما عزیزان وجود دارد و این زمان می تواند برای برقراری ارتباط با سایر دوستان فرصت عالی باشد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود بر شما
   در همان رسید خرید یک فایل برای دانلود وجود دارد که اطلاعات کامل همایش در آن وجود دارد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 9. سلام.
  محمد نوری هستم.

  من این اولین باری است که در این سایت مطلب می گذارم. ولی دیدم که جا داره این کار رو انجام بدم. من هم مطالب استاد ……… رو گوش دادم. حالا در هر صورت ایشان به عنوان استاد جایگاهی دارند و طبق فرمایش استاد مبصر فر هم راههای ایشان یک مسکن است. حتی می تواند مسکن قوی هم باشد. ولی ادامه کار دیگر گفته نشده. و من فکر می کنم ادامه راه با اساتید چون آقای مبصر فر می باشد.
  من تمام تلاشم این است که در این جلسه شرکت کنم و انشائ الله شرکت می کنم. چون ساعت اون هم خوب است. بهتر است که استاد هر چه سریعتر مکان را هم مشخص کنند تا برای کسانی مثل من که از شهرستان می آیند هدف گذاری بهتری انجام بشود.
  با تشکر

 10. سلام.من.در بانک تحویلداری می کنم.۲۵بهمن از شلوغ ترین روزها خواهد بود.دریغ از یک ساعت مرخصی.وساکن در تبریز هستم..و حاظرم پول همایش رو بریزم تا جزوه واسم پست بشه.لطفا راهنمایی کنید.مرسی

  • درود بر شما
   دوست عزیز، جزوه یا فیلم این همایش به صورت جداگانه منتشر نخواهد شد، این یک همایش کاملا خصوصی است و محتوای آن عمومی نمی شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 11. با سلام به مدیر محترم سایت بکر آبی(جناب استاد محسن مبصری فر)
  من شهرستان هستم ونمیتونم بیام تهران . ثبت نام کنم میشه فیلم همایش برام ایمیل کنید. میخوام تازه سایت با آموزشهای شما طراحی کنم (لطفاکمک بفرمایید)
  ممنون -رستگاری

  • درود بر شما
   دوست عزیز، همانظور که خدمت شما عرض شده، فیلم همایش منتشر نخواهد شد.
   این یک همایش سالانه خصوصی می باشد که فیلم آن منتشر نخواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 12. سلام
  من توی کارگاه های قبلی شرکت کردم و خیلی از محصولات شما رو استفاده کردم
  با اطمینان توی این همایش هم ثبت نام کردم چون مطمئن هستم که محتواتون عالی هست و من همیشه نتیجه گرفتم
  زنده باشید آقای مبصرفر

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر