فیلم کارگاه بازاریابی انفجاری در وب
بازاریابی انفجاری در وب

فیلم کارگاه آنلاین بازاریابی انفجاری در وب

بلافاصله پس از سفارش لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد

مدت زمان آموزش  : ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه

ارزش این محصول :  ۶۹ هزار تومان 

با بیش از ۵۰ ترفند افزایش فروش آشنا شوید.

سفارش فیلم این کارگاه

توضیحات محصول

من محسن مبصرفر در این دوره به شما کمک خواهم کرد یک انفجار بزرگ در فروش وب سایت خودتان ایجاد کنید، به شما آموزش خواهم داد با دستان خالی و ایجاد چند تغییر در وب سایت، فروش و محبوبیت کسب و کار اینترنتی خود را چندین برابر کنید.

ممکن است دیگران به شما بازاریابی اینترنتی را آموزش دهند، اما ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه مانند یک ویروس خود را منتشر کنید تا در نتیجه میزان محبوبیت و افراد علاقه مند به شما افزایش یابد.

در این دوره  به شما آموزش خواهیم داد مانند یک دکتر روانشناس و با چند تغییر باور نکردنی، افراد بیشتری از شما خرید کنند و همچنین دیگران را تشویق کنند تا آنها هم از شما خرید کنند.

داستان این محصول

داستان بازاریابی انفجاری در وب

زمانی که بازاریابی اینترنتی را شروع کردم متوجه رفتارهای عجیب بازدید کنندگان و کاربران وب سایت شدم، البته عکس العمل آنها عجیب نبود بلکه من باید کاری می کردم تا این افراد را با سایت بیشتر درگیر شوند و در نهایت فروش افزایش یابد.

بنابراین شروع کردم به ایجاد تغییرات و استفاده از اصول روانشناسی در ساختار صفحات محصول، همچنین این تغییرات را در سایر صفحات سایت نیز ایجاد کردم، حتی با چند تکنیک، کاری کردم که افراد زمان بیشتری در سایت سپری می کردند.

در مرحله بعد با یک روش بسیار جالب برای وب سایت یک بنر رایگان ایجاد کردم و همین بنر رایگان توانست بیش از ۸۰۰ عضو جدید تنها در ۲۰ روز و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به لیست ایمیل ها اضافه کند.

واقعا نتایج بسیار عالی و جالب بوند، این ترفند ها و تکنیک ها برای من چندین نتیجه را به همراه داشتند، در مرحله اول توانستم ایمیل های بیشتری را بدون هیچ هزینه ای به دست آورم، در مرحله دوم میزان فروش افزایش قابل توجهی داشت و در مرحله سوم کاربران ارتباط بهتری با سایت برقرار کردند، اگر شما هم از همین تکنیک ها و ترفند ها استفاده کنید، می توانید به نتیجه ای که من دست پیدا کردم، دست پیدا کنید.

با دستان خالی فروش خود را افزایش دهید.

آنچه در دوره بازاریابی انفجاری در وب خواهید آموخت

1. روانشناسی بازاریابی اینترنتی

۲٫ روش های متقاعد سازی مشتریان در وب

۳٫ بازاریابی ویروسی در وب

۴٫ ایجاد بنر تبلیغاتی رایگان

۵٫ ترفندهای قیمت گذاری محصولات

۶٫ بازاریابی محصولات لوکس و گران قیمت

۷٫ تکنیک های بازی کاری

۸٫ چگونه کاربران را به مشتریان وفادار تبدیل کنیم

چرا این دوره متفاوت است ؟

1. تمام این روش ها در وب سایت فکر آبی اجرا شده و اثر بخش بوده اند.

۲٫ در جلسات مشاوره نیز همین تکنیک ها را به مشتریان می گوییم و برای آنان هم اثر بخش بوده.

۳٫ آنچه در این دوره آموزش داده خواهد شد کاملا عملی و قابل اجرا می باشند.

داستان این محصول از زبان مدرس

میزان افزایش مهارت های شما پس از مشاهده این محصول

  • بهبود صفحات محصول
  • افزایش میل به خرید توسط کاربران
  • افزایش بازدید کاربران از سایت
  • افزایش تعداد کاربران
  • مهارت های افزایش فروش

چرا محصول بازاریابی انفجاری در وب مهم و متفاوت است ؟

آنچه در فیلم کارگاه بازاریابی انفجاری در وب خواهید آموخت، حاصل تلاش ها و آزمون هایی می باشد که مدت ها روی آن وقت گذاشتم، برای اینکه بدانم کدام روش ها می تواند بیشترین نتیجه را در جهت افزایش فروش و یا ایجاد حس خوب در کاربر  را ایجادمیکند. برای به دست آوردن این نتایج، تست های زیادی انجام داده ام.

 

راه هایی که اگر هر فردی بخواهد بدون دانش به دنبال آنها برود باید مدت های زیادی از وقتش را صرف کند و در نهایت نتیجه معلوم نیست چه باشد. من در کارگاه آنلاین بازاریابی انفجاری در وب همراه شما هستم تا این تجربیات را در اختیار شما دوستان عزیز بگذارم تا مجبور نباشید چرخ را از نو اختراع کنید.

۳۱ دیدگاه