فیلم وبینار پنجاه راه حل برای پنجاه چالش کسب و کار اینترنتی

فیلم وبینار ۵۰ راه حل برای ۵۰ چالش کسب و کار اینترنتی

یک مشاور حرفه ای برای همیشه در کنار خود داشته باشید.

فیلم وبینار بلافاصله پس از سفارش قابل دانلود می باشد.

مدت زمان فیلم آموزشی: ۲ ساعت

۵۹۰۰۰   ۳۹۰۰۰ تومان

سفارش فیلم وبینار

هوشمندانه کار کنید تا پیروز شوید و شکست نخورید

متاسفانه  بعضی از وب سایت های زیادی کسب و کار اینترنتی آموزش می دهند فقط افراد را تشویق به کار کردن سخت می کنند، اما کلید پیروزی در کسب و کار اینترنتی این است که هوشمندانه کار کنید.

 

یک دونده مارتن برای اینکه بتواند در مسابقه پیروز شود، هرگز با تمام سرعت خودش شروع نمیکنید، بلکه هوشمندانه دویدن را آغاز میکند و درست زمانیکه نیاز باشد به سرعت خودش اضافه میکند و در نهایت کیلومترها مسیر را طی کرده و پیروز مسابقه خواهد شد.

 

در این محصول آموزشی به شما کمک خواهم کرد که بتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را هوشمندانه اداره کنید، هوشمندانه کار کنید، چالش های ممکن را به شما نشان خواهم داد و برای همه آنها راه حل های هوشمندانه به شما ارائه خواهم کرد.

چرا فیلم وبیناره پنجاه راه حل برای پنجاه چالش کسب کار اینترنتی ؟

زمانیکه خیلی از شما دوستان سوالات خودتون رو مطرح می کردید و به دنبال پاسخی برای آنها می گشتید در صورتی که ایده مناسب هم در دست داشتید و یا اینکه کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کرده بودید اما دچار یک انجماد در کسب و کارتون شده بودید من رو وادار کرد تا به دنبال راه حلی برای شما باشم

 

برای من جالب بود که با تولید محصولاتی ماننده ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز و فوت و فن کسب و کار اینترنتی آنچه که برای آغاز لازم بود را گفته بودم اما عده ای هنوز کارشان را شروع نکرده بودند اما یک عده با پرسش و جلسات مشاوره راهشان را پیدا کردند، حتی برخی از دوستان محصولات مختلفی را از سایر سایت ها تهیه کرده بودند اما هیچ کدام به این ۵۰ سوال پاسخ نداده بودند و راه حلی برای آن نداشتند.

 

بنابراین با دقت کامل به صحبت های شما دوستان و مشتریان عزیز گوش دادم و در این بین ۵۰ سوال که همیشه باعث شده بود افراد در شروع یا ادامه کسب و کارشان منجمد شوند را جمع آوری و برای هر کدام یک راه حل کامل و جامع طراحی کردم و در این وبینار می خواهیم این سد یخی را ذوب کنیم

اگر فیلم این وبینار را تهیه کنید چه چیزهای یاد خواهید گرفت ؟

. چگونه از کوچک شروع و به سرعت رشد کنیم ؟

. چرا ترافیک و فروش ندارید و راز های ناگفته آن

. الگویی برای شروع کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

. رازهای رقابت با رقبا و پیروز شدن در برابر آنها

. روش های پاسخگویی به مشتریان عصبانی یا منتقد

. آشنایی با بزرگترین دارایی یک کسب و کار اینترنتی

. آشنایی با اثر مرکب در کسب و کار اینترنتی

. چگونه با روزی ۲ ساعت کار درآمد میلیونی داشته باشید

. چگونه با این همه رقیب بهترین بازار را انتخاب کنید ؟

. سریعترین روشهای بازاریابی و افزایش ترافیک

. سریعترین روش های افزایش فروش

. چرا سبدهای خرید نیمه کاره رها می شوند ؟

. و بسیاری آموزش های شگفت انگیز دیگر

محصولات زیادی در بازار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد، فیلم این وبینار چه تفاوتی با محصولات فکر آبی و سایر محصولات موجود در بازار دارد ؟

 

از آنجایی که فکر آبی با شما کاربران و مشتریان عزیز رابطه نزدیک و دوستانه ای دارد، در این مدت توانسته ایم صحبت ها و مشکلات شما را بشنویم و با چالش هایی که اکثر افراد برای شروع و ادامه کسب و کار اینترنتی داشته اند گوش کنیم، بنابراین در فیلم این وبینار می خواهیم این چالش ها را پاسخ دهیم

پاسخ اولین سوال
پاسخ دومین سوال

تهیه فیلم این وبینار چه فایده ای برای من دارد ؟ من قبلا محصولات زیادی تهیه کردم اما نتونستم پاسخ همه سوالات خودم رو پیدا کنم و به همین دلیل تا حالا سردرگم هستم

 

اول از همه با تهیه فیلم این وبینار ترس شما از شکست خوردن کاملا از بین خواهد رفت و از سردرگمی خارج می شوید و با ۵۰ راه حلی روبرو می شوید که پاسخ تمام سوالات شما را خواهد داد و پس از آن بدون آنکه سوالی در ذهن شما باقی بماند به راحتی می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید و یا اگر تردیدی در کارتان دارید از بین برود.

چرا فکر آبی برای آموزش کسب و کار اینترنتی ؟

. چون فکر آبی راه حل می دهد نه موضوعات تئوری و حاشیه ای

. زیرا آنچه آموزش می دهیم قابل اجرا و پروژه محور می باشند

. فکر آبی اولین آموزش های عملی قدم به قدم با روش کاملا متفاوت را در حوزه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی را ارائه کرد.

هنوز هم می خواهید در انجماد باقی بمانید ؟

حتما شما هم دوست ندارید در انجماد باقی بمانید اما دلیل اصلی این موضوع چیست و چرا بسیاری از افراد شروع نمی کنند ؟

 

چون مرتب در دوره های مختلف که فکر می کنند جامع هستند شرکت می کنند اما هیچ کدام از آنها پاسخ کلیدی را به شما نخواهند داد و دوباره همین روش را ادامه می دهید تا اینکه بر اثر اطلاعات زیاد دچار انجماد اطلاعات می شوید و عملا نمی توانید از دانش خودتان استفاده کنید.

 

حتی به جایی میرسید که عملا آنچه را که یاد گرفته اید را به سختی می توانید به یاد بیاورید اما در فیلم این وبینار شما از انجماد اطلاعات خارج خواهید شد و مسیر اصلی به همراه کلید راه گشا را پیدا خواهید کرد.

اگر با حجم زیاد کار کنید شما یک کارمند خوب خواهید بود، اما هوشمندانه کار کردن از شما یک کارآفرین ثروتمند می سازد، شما کدامیک را انتخاب می کنید ؟

افرادی که با حجم زیاد کار میکنند در نهایت مانند یک کارمند خواهند بود و درآمد بیشتری هم نخواهند داشت، حتی گاهی اوقات از کاری که دارند لذت نخواهند برد و فقط به اجبار همان کارهای تکراری را با صرف زمان زیاد انجام می دهند.

 

اما افرادی که هوشمندانه کار می کنند با زمانی کمتر درآمد بسیار بیشتر از افرادی خواهند داشت که با حجم زیاد کار میکنند، از کارشان لذت میبرند و به سرعت پیشرفت میکنند.

 

در فیلم این وبینار به شما کمک خواهم کرد که چگونه با صرف زمان کمتر و لذت بردن از کارتان به درآمد و نتیجه های دلخواهتان برسید، شما هم می توانید هوشمندانه کار کنید و لذت ببرید.