پنجاه راه حل برای پنجاه چالش کسب و کار اینترنتی

وبینار ۵۰ راه حل برای ۵۰ چالش کسب و کار اینترنتی

نوع محصول : وبینار

مدت زمان وبینار : ۲ ساعت

تاریخ برگزاری وبینار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ روز جمعه

مبلغ سرمایه گذاری : ۵۷۰۰۰   ۳۷۰۰۰ تومان

اگر برای ادامه یا شروع کسب و کار اینترنتی خودتان سردرگم هستید ؟

اگر از شروع کارتان میترسید و تصور میکنید ممکن است پولتان را از درست بدهید ؟

اگر هنوز سوالات زیادی در ذهنتان میچرخد و راه حلی برای آنها ندارید ؟

در این وبینار ما پاسخ شما را خواهیم داد و راهتان را پیدا می کنید.

سفارش وبینار

ثبت نام در وبینار با پله اول تخفیف و دو هدیه ویژه فقط تا

چرا وبیناره پنجاه راه حل برای پنجاه چالش کسب کار اینترنتی ؟

زمانیکه خیلی از شما دوستان سوالات خودتون رو مطرح می کردید و به دنبال پاسخی برای آنها می گشتید در صورتی که ایده مناسب هم در دست داشتید و یا اینکه کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کرده بودید اما دچار یک انجماد در کسب و کارتون شده بودید من رو وادار کرد تا به دنبال راه حلی برای شما باشم

 

برای من جالب بود که با تولید محصولاتی ماننده ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز و فوت و فن کسب و کار اینترنتی آنچه که برای آغاز لازم بود را گفته بودم اما عده ای هنوز کارشان را شروع نکرده بودند اما یک عده با پرسش و جلسات مشاوره راهشان را پیدا کردند، حتی برخی از دوستان محصولات مختلفی را از سایر سایت ها تهیه کرده بودند اما هیچ کدام به این ۵۰ سوال پاسخ نداده بودند و راه حلی برای آن نداشتند.

 

بنابراین با دقت کامل به صحبت های شما دوستان و مشتریان عزیز گوش دادم و در این بین ۵۰ سوال که همیشه باعث شده بود افراد در شروع یا ادامه کسب و کارشان منجمد شوند را جمع آوری و برای هر کدام یک راه حل کامل و جامع طراحی کردم و در این وبینار می خواهیم این سد یخی را ذوب کنیم

می خواهم این سد یخی را ذوب کنم

آنچه در این وبینار به آن خواهیم پرداخت

. مطرح کردن ۵۰ مشکل اساسی کسب و کار اینترنتی

. پاسخ و مطرح کردن راه حل جامع برای هر ۵۰ مشکل

. از بین بردن موانع برای شروع کسب و کار اینترنتی شما

. از بین بردن موانع برای ادامه و برخورد با موانع برای صاحبان کسب و کار اینترنتی

محصولات زیادی در بازار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد، این وبینار چه تفاوتی با محصولات فکر آبی و سایر محصولات موجود در بازار دارد ؟

 

از آنجایی که فکر آبی با شما کاربران و مشتریان عزیز رابطه نزدیک و دوستانه ای دارد، در این مدت توانسته ایم صحبت ها و مشکلات شما را بشنویم و با چالش هایی که اکثر افراد برای شروع و ادامه کسب و کار اینترنتی داشته اند گوش کنیم، بنابراین در این وبینار می خواهیم این چالش ها را پاسخ دهیم

پاسخ اولین سوال
پاسخ دومین سوال

شرکت توی این وبینار چه فایده ای برای من دارد ؟ من قبلا محصولات زیادی تهیه کردم اما نتونستم پاسخ همه سوالات خودم رو پیدا کنم و به همین دلیل تا حالا سردرگم هستم

 

اول از همه با شرکت در این وبینار ترس شما از شکست خوردن کاملا از بین خواهد رفت و از سردرگمی خارج می شوید و با ۵۰ راه حلی روبرو می شوید که پاسخ تمام سوالات شما را خواهد داد و پس از آن بدون آنکه سوالی در ذهن شما باقی بماند به راحتی می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید و یا اگر تردیدی در کارتان دارید از بین برود.

چرا فکر آبی برای آموزش کسب و کار اینترنتی ؟

. چون فکر آبی راه حل می دهد نه موضوعات تئوری و حاشیه ای

. زیرا آنچه آموزش می دهیم قابل اجرا و پروژه محور می باشند

. فکر آبی اولین آموزش های عملی قدم به قدم با روش کاملا متفاوت را در حوزه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی را ارائه کرد.

راستی هدایای خودتان را فراموش نکنید

ساخت فایل های صوتی آموزشی

اولین هدیه : چگونه آموزش های صوتی حرفه ای بسازیم ؟

یک آموزش بسیار کامل و حرفه ای برای کسانی که می خواهند محصولات صوتی حرفه ای با کیفیت بسیار بالا و بدون هیچ گونه نویزی مانند آموزش های صوتی فکر آبی بسازند، این آموزش در اختیار شرکت کنندگان در وبینار به صورت رایگان قرار خواهد گرفت

ساخت ویدئوهای آموزشی

دومین هدیه : چگونه آموزش های ویدئویی حرفه ای بسازیم ؟

یک آموزش بسیار کامل و حرفه ای برای کسانی که می خواهند محصولات ویدئویی حرفه ای با کیفیت بسیار بالا و بدون هیچ گونه نویزی مانندویدئو های آموزشی فکر آبی بسازند، این آموزش در اختیار شرکت کنندگان در وبینار به صورت رایگان قرار خواهد گرفت

آموزش کار با پرده سبز

سومین هدیه : چگونه با پرده سبز کار کنیم ؟

به وسیله این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه با هر نوع دوربینی از خودتان فیلم بگیرید، سپس پس زمینه سبز پشت سرتان را حذف و به جای آن هر نوع پس زمینه ای قرار دهید. تمام این مراحل را به شکلی به شما آموزش خواهم داد که نیاز نباشد هزینه چندانی برای تهیه این امکانات کنید. این آموزش به صورت رایگان در اخیار شرکت کنندگان در این وبینار قرار خواهد گرفت

ساخت کتاب های الکترونیکی آموزشی

چهارمین هدیه : چگونه کتاب های الکترونیکی آموزشی بسازیم ؟

به وسیله این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه کتاب های الکترونیکی آموزشی بسیار حرفه ای و زیبا مانند فکر آبی بسازید، این آموزش نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش ساخت کاور محصولات آموزشی

هدیه پنجم : چگونه کاور حرفه ای برای محصولاتمان بسازیم ؟

در این آموزش به صورت حرفه ای یاد خواهید گرفت چگونه کاورهای سه بعدی برای DVD های آموزشی و کتاب های الکترونیکی خودتان بسازید، این آموزش نیز یکی دیگر از هدایای این وبینار می باشد.

جلسه پرسش و پاسخ

هدیه ششم : جلسه پرسش و پاسخ اختصاصی

پس از وبینار اگر هنوز سوالی ذهن شما را مشغول کرده است برای شما یک جلسه پرسش و پاسخ اختصاصی برگزار خواهیم کرد و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

هنوز هم می خواهید در انجماد باقی بمانید ؟

حتما شما هم دوست ندارید در انجماد باقی بمانید اما دلیل اصلی این موضوع چیست و چرا بسیاری از افراد شروع نمی کنند ؟

 

چون مرتب در دوره های مختلف که فکر می کنند جامع هستند شرکت می کنند اما هیچ کدام از آنها پاسخ کلیدی را به شما نخواهند داد و دوباره همین روش را ادامه می دهید تا اینکه بر اثر اطلاعات زیاد دچار انجماد اطلاعات می شوید و عملا نمی توانید از دانش خودتان استفاده کنید.

 

حتی به جایی میرسید که عملا آنچه را که یاد گرفته اید را به سختی می توانید به یاد بیاورید اما در این وبینار شما از انجماد اطلاعات خارج خواهید شد و مسیر اصلی به همراه کلید راه گشا را پیدا خواهید کرد.

سوالات متداول

وبینار چیست ؟

وبینار یک کلاس ویدئویی آنلاین است که بدون اینکه نیاز باشد سفر کنید از خانه یا محل کار خودتان با یک خط اینترنت می توانید در آن شرکت کنید.

 

چگونه می توانید در وبینار شرکت کنید ؟

پس از ثبت نام در وبینار یک راهنمای اولیه دریافت می کنید که همه مراحل در آن به صورت کامل به شما آموزش داده شده است و دو روز قبل از برگزاری وبینار نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

 

اگر نتوانستم در وبینار شرکت کنم و یا اینترنتم قطع شد چه کار باید کنم ؟

نگران نباشید، اگر نتوانستید به به هر دلیلی در وبینار شرکت کنید از وبینار به صورت زنده فیلم برداری خواهد شد و دو روز پس از وبینار لینک دانلود برای همه شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

 

برای شرکت در وبینار چه امکاناتی باید داشته باشم

امکانات خاصی لازم نیست، کافی هست یک خط اینترنت با سرعت حداقل ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه در اختیار داشته باشید، حتی می توانید با موبالیتان به صورت زنده در وبینار شرکت کنید.

 

آیا آنچه در این وبینار گفته می شود جدید است ؟

بله، آنچه در این وبینار گفته می شود را در هیچ کدام از محصولات موجود مطرح نکرده ایم و تمامی مطالب وبینار کاملا جدید می باشد.

 

آیا امکان پرسیدن سوال هم در وبینار وجود دارد ؟

بله، به دلیل اینکه وبینار به صورت زنده برگزار می شود در زمان های مشخص و در پایان وبینار زمان هایی را برای پرسش و پاسخ اختصاص داده ایم که می توانید سوالات خودتان را بپرسید.