ایمیل نویسی

فیلم کارگاه جنگجویان سرنوشت ساز

69 هزار تومان

ویدئو آموزشی

دانلودی

چگونه ایمیل های پرفروش حرفه ای بفرستیم بنویسیم ؟

مخاطبان : فقط کسانیکه به فروش بیشتر علاقه دارند

بلافاصله این فیلم آموزشی را دانلود کنید

سفارش این محصول

چگونه سرنوشت کسب و کارتان را تغییر دهید ؟

آموزش های زیادی درباره ایمیل مارکتینگ در بازار وجود دارد و حتی ما هم در وب سایت خودمان چنین آموزشی را داریم، اما آیا واقعا این بسته های آموزش به تنهایی می توانند سرنوشت کسب و کار اینترنتی شما را عوض کنند ؟

 

باید گفت که این بسته ها می توانند به شما کمک کنند تا ایمیل مارکتینگ بهتری داشته باشید، اما متاسفانه چیزی که هر روز در ایمیل های تبلیغاتی افراد دیده می شود، ضعف در نوع ایمیل ها و متن های ارسالی آنها می باشد و همین موضوع باعث می شود که نرخ باز شدن و یا نرخ کلیک پایینی داشته باشند و در نتیجه فروش مناسبی را تجربه نکنید و همه تقصیر را گردن ایمیل مارکتینگ بندازید.

 

اما من برای شما راه حلی دارم که کسی تا حالا به شما نگفته است، راه حلی که باعث می شود ایمیل های جذابی ایجاد کنید، نرخ باز شدن و نرخ کلیک شدن ایمیل ها افزایش پیدا کند و در نتیجه فروش بیشتری را تجربه کنید، در نهایت مانند یک جنگجو سرنوشت کسب و کارتان را عوض خواهید کرد.

اخطار

آیا می دانستید هیچ محصولی در اینترنت به شما ایمیل نویسی آموزش نمی دهد ؟

آیا می دانستید علم ایمیل مارکتینگ با علم ایمیل نویسی بسیار متفاوت می باشد ؟

آیا می دانستید اکثر محصولات موجود در بازار فقط ایمیل مارکتینگ آموزش می دهند ؟

آیا واقعا به دنبال رفع مشکل خودتان هستید ؟

اگر واقعا به دنبال رفع مشکل ایمیل مارکتینگ خودتان هستید باید مانند یک جنگجو رفتار کنید، یک جنگجو برای موفقیت در میدان نبرد به خوبی آموزش میبیند که چگونه از سلاح خودش به بهترین شکل ممکن استفاده کند تا بیشترین تاثیر را بر روی دشمن بگذارد.

 

حالا شما هم باید بدانید که چگونه از ایمیل مارکتینگ به خوبی استفاده کنید، ایمیل مارکتینگ فقط ارسال یک سری ایمیل با چند ترفند فروش ساده نیست، بلکه شما باید بدانید که در ایمیل های خودتان چه چیزی و چگونه بنویسید تا افراد حاضر شوند به صفحات محصولات شما بروند و خرید کنند.

آیا می خواهید ایمیل های تاثیر گذار گذار بنویسید اما نمیدانید چه چیزی باید بنویسید ؟

آیا دوست دارید به صورت عملی با تکنیک های ایمیل نویسی آشنا شوید ؟

آیا دوست دارید نرخ باز شدن ایمیل های خودتان را 2 برابر کنید ؟

آیا دوست دارید افراد بیشتری ایمیل های شما را بخوانند ؟

جنگجویان سرنوشت ساز دقیقا چه کمکی به شما می کند ؟

جنگجویان سرنوشت ساز در قالب یک کارگاه کاملا عملی با مثال های متنوع و کارهای گروهی به شما کمک می کند ایمیل هایی بنویسید که بتواند بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد تا به شما اطمینان کند و همچنین قانع شود از شما خرید کند.

 

در واقع این یک کارگاه ایمیل نویسی می باشد نه یک کارگاه ساده ایمیل مارکتینگ که مانند سایر محصولات موجود در بازار فقط چند تکنیک به شما بگوییم یا درباره آن صحبت کنیم و درباره نحوه جمع آوری ایمیل ها صحبت کنیم

 

در این کارگاه عملی در هر قسمت یک تکنیک ایمیل نویسی گفته می شود، یک مثال عملی هم مطرح خواهد شد و در نهایت به صورت گروهی روی یک موضوع خاص کار خواهیم کرد و من هم در کنار شما هستم تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

 

جنگجویان سرنوشت ساز با ایمیل مارکتینگ چه فرقی میکنه ؟

اینجا قراره به شما آموزش بدیم که چگونه ایمیل های تاثیر گذار، جذاب و فروش ساز بنویسید، در واقع این یک کارگاه ایمیل نویسی هست که به شما ایده های فراوانی را می دهد تا بتوانید سرنوشت کسب و کار تان را تغییر دهید و همچنین ارتباط دوستانه ای با کاربران سایت خود برقرار کنید و به همین منظور یک هدیه برای شما در نظر گرفتیم که در انتهای همین صفحه می توانید آن را مشاهده کنید.

آنچه در فیلم آموزشی جنگجویان سرنوشت ساز خواهید آموخت

. معرفی 7 تکنیک برتر فروش ساز ایمیل نویسی

. معرفی 3 تکنیک زیبا سازی متن های ایمیل شما

. معرفی 5 تکنیک دو برابر کننده اثر گذاری ایمیل های شما

. معرفی 8 تکنیک جهت نوشتن عنوان های اعجاب انگیز

. جراحی و آناتومی صفحات فرود اثر گذار

. چگونه از ایمیل نویسی کسب درآمد کنیم

جوامع مجازی که تاثیر بیشتری دارند و هم ارزانتر است !

متاسفانه عده ای فکر می کنند که جوامع مجازی تاثیر بیشتری دارند و فروش بیشتری را ایجاد میکنند، اما این باور کاملا اشتباه می باشد، جوامع مجازی اگر در کنار یک وب سایت نباشند و شما اطلاعات کاربران را نداشته باشید به هیچ عنوان نمی تواند ابزار مناسبی باشد.

دیروز فیسبوک مورد توجه کاربران بود، امروز تلگرام و اینستاگرام و هر بار که جامعه مجازی جدیدی می آید، شما تعداد زیادی از مخاطبان قدیمی خودتان را از دست می دهید زیرا اطلاعات آنها را ندارید و حتی اگر در همان جوامع مجازی دعوت نامه ای هم بفرستید، عده کمی به آن توجه می کنند. اما اگر اطلاعات آنها را داشته باشید تنها با ارسال یک ایمیل پیام خودتان را به راحتی به آنها ارسال می کنید بدون آنکه نگران موضوعی خاص باشید.

در تصویر زیر شما سهم ایمیل مارکتینگ را در مقابل جوامع مجازی مانند فیس بوک و یا توییتر می بینید و اگر بخواهیم تلگرام و اینستاگرام را هم نشان دهیم باز هیچ فرقی نخواهد کرد و سهم آنها همان دانه های برنجی هست که بیرون از ظرف ریخته است.

ایمیل مارکتینگ یا جوامع مجازی