ایمیل نویسی

فیلم کارگاه جنگجویان سرنوشت ساز

۶۹ هزار تومان

ویدئو آموزشی

بلافاصله پس از سفارش لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد

چگونه ایمیل های پرفروش حرفه ای بفرستیم بنویسیم ؟

مخاطبان : فقط کسانیکه به فروش بیشتر علاقه دارند

چگونه سرنوشت کسب و کارتان را تغییر دهید ؟

آموزش های زیادی درباره ایمیل مارکتینگ در بازار وجود دارد و حتی ما هم در وب سایت خودمان چنین آموزشی را داریم، اما آیا واقعا این بسته های آموزش به تنهایی می توانند سرنوشت کسب و کار اینترنتی شما را عوض کنند ؟

 

باید گفت که این بسته ها می توانند به شما کمک کنند تا ایمیل مارکتینگ بهتری داشته باشید، اما متاسفانه چیزی که هر روز در ایمیل های تبلیغاتی افراد دیده می شود، ضعف در نوع ایمیل ها و متن های ارسالی آنها می باشد و همین موضوع باعث می شود که نرخ باز شدن و یا نرخ کلیک پایینی داشته باشند و در نتیجه فروش مناسبی را تجربه نکنید و همه تقصیر را گردن ایمیل مارکتینگ بندازید.

 

اما من برای شما راه حلی دارم که کسی تا حالا به شما نگفته است، راه حلی که باعث می شود ایمیل های جذابی ایجاد کنید، نرخ باز شدن و نرخ کلیک شدن ایمیل ها افزایش پیدا کند و در نتیجه فروش بیشتری را تجربه کنید، در نهایت مانند یک جنگجو سرنوشت کسب و کارتان را عوض خواهید کرد.

اخطار

آیا می دانستید هیچ محصولی در اینترنت به شما ایمیل نویسی آموزش نمی دهد ؟

آیا می دانستید علم ایمیل مارکتینگ با علم ایمیل نویسی بسیار متفاوت می باشد ؟

آیا می دانستید اکثر محصولات موجود در بازار فقط ایمیل مارکتینگ آموزش می دهند ؟

آیا واقعا به دنبال رفع مشکل خودتان هستید ؟

اگر واقعا به دنبال رفع مشکل ایمیل مارکتینگ خودتان هستید باید مانند یک جنگجو رفتار کنید، یک جنگجو برای موفقیت در میدان نبرد به خوبی آموزش میبیند که چگونه از سلاح خودش به بهترین شکل ممکن استفاده کند تا بیشترین تاثیر را بر روی دشمن بگذارد.

 

حالا شما هم باید بدانید که چگونه از ایمیل مارکتینگ به خوبی استفاده کنید، ایمیل مارکتینگ فقط ارسال یک سری ایمیل با چند ترفند فروش ساده نیست، بلکه شما باید بدانید که در ایمیل های خودتان چه چیزی و چگونه بنویسید تا افراد حاضر شوند به صفحات محصولات شما بروند و خرید کنند.

آیا می خواهید ایمیل های تاثیر گذار گذار بنویسید اما نمیدانید چه چیزی باید بنویسید ؟

آیا دوست دارید به صورت عملی با تکنیک های ایمیل نویسی آشنا شوید ؟

آیا دوست دارید نرخ باز شدن ایمیل های خودتان را ۲ برابر کنید ؟

آیا دوست دارید افراد بیشتری ایمیل های شما را بخوانند ؟

جنگجویان سرنوشت ساز دقیقا چه کمکی به شما می کند ؟

جنگجویان سرنوشت ساز در قالب یک کارگاه کاملا عملی با مثال های متنوع و کارهای گروهی به شما کمک می کند ایمیل هایی بنویسید که بتواند بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد تا به شما اطمینان کند و همچنین قانع شود از شما خرید کند.

 

در واقع این یک کارگاه ایمیل نویسی می باشد نه یک کارگاه ساده ایمیل مارکتینگ که مانند سایر محصولات موجود در بازار فقط چند تکنیک به شما بگوییم یا درباره آن صحبت کنیم و درباره نحوه جمع آوری ایمیل ها صحبت کنیم

 

در این کارگاه عملی در هر قسمت یک تکنیک ایمیل نویسی گفته می شود، یک مثال عملی هم مطرح خواهد شد و در نهایت به صورت گروهی روی یک موضوع خاص کار خواهیم کرد و من هم در کنار شما هستم تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

 

جنگجویان سرنوشت ساز با ایمیل مارکتینگ چه فرقی میکنه ؟

اینجا قراره به شما آموزش بدیم که چگونه ایمیل های تاثیر گذار، جذاب و فروش ساز بنویسید، در واقع این یک کارگاه ایمیل نویسی هست که به شما ایده های فراوانی را می دهد تا بتوانید سرنوشت کسب و کار تان را تغییر دهید و همچنین ارتباط دوستانه ای با کاربران سایت خود برقرار کنید و به همین منظور یک هدیه برای شما در نظر گرفتیم که در انتهای همین صفحه می توانید آن را مشاهده کنید.

آنچه در فیلم آموزشی جنگجویان سرنوشت ساز خواهید آموخت

. معرفی ۷ تکنیک برتر فروش ساز ایمیل نویسی

. معرفی ۳ تکنیک زیبا سازی متن های ایمیل شما

. معرفی ۵ تکنیک دو برابر کننده اثر گذاری ایمیل های شما

. معرفی ۸ تکنیک جهت نوشتن عنوان های اعجاب انگیز

. جراحی و آناتومی صفحات فرود اثر گذار

. چگونه از ایمیل نویسی کسب درآمد کنیم

جوامع مجازی که تاثیر بیشتری دارند و هم ارزانتر است !

متاسفانه عده ای فکر می کنند که جوامع مجازی تاثیر بیشتری دارند و فروش بیشتری را ایجاد میکنند، اما این باور کاملا اشتباه می باشد، جوامع مجازی اگر در کنار یک وب سایت نباشند و شما اطلاعات کاربران را نداشته باشید به هیچ عنوان نمی تواند ابزار مناسبی باشد.

دیروز فیسبوک مورد توجه کاربران بود، امروز تلگرام و اینستاگرام و هر بار که جامعه مجازی جدیدی می آید، شما تعداد زیادی از مخاطبان قدیمی خودتان را از دست می دهید زیرا اطلاعات آنها را ندارید و حتی اگر در همان جوامع مجازی دعوت نامه ای هم بفرستید، عده کمی به آن توجه می کنند. اما اگر اطلاعات آنها را داشته باشید تنها با ارسال یک ایمیل پیام خودتان را به راحتی به آنها ارسال می کنید بدون آنکه نگران موضوعی خاص باشید.

در تصویر زیر شما سهم ایمیل مارکتینگ را در مقابل جوامع مجازی مانند فیس بوک و یا توییتر می بینید و اگر بخواهیم تلگرام و اینستاگرام را هم نشان دهیم باز هیچ فرقی نخواهد کرد و سهم آنها همان دانه های برنجی هست که بیرون از ظرف ریخته است.

ایمیل مارکتینگ یا جوامع مجازی

23 پاسخ

  1. درود فراوان
   دوست گرامی، این کارگاه قبلا برگزار شده است و محتوای همان کارگاه به صورت فیلم در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 1. سلام جناب مبصرفرحالاچراتهران؟چراتواستان خودمان برگزارنکردید.تهران که به اندازه کافی امکانات و اموزشگاه داره البته متوجه هستیم که نام پایتخت بدلیل پرستیج وکلاسی که داره درتبلیعات موثرهست ولی همانگونه که مستحصربداستان پاسبان خلیج فارس نیازمندتوجه بیشترفرزندانش میباشد.امیدوارم که دراین امرتجدیدنطربفرماییدو مارو از شرکت درکلاسهای اینده محروم ننمایید

  1. درود فراوان
   دوست گرامی برای جنوبی های عزیز هم برنامه های ویژه ای داریم، منتظر این برنامه های ویژه باشید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 2. ضمن عرض تشکر از استاد عزیز واقعا که از کارگاه عملی امروز استفاده بردیم و با دوستان عزیزی آشنا شدیم ان شاالله منم بتنونم تو سایت خودم http://barantarjome.ir از این تجربیات استفاده کنم.

 3. شما واقعا نو آورید. من هم درس نوآور بودن رو از شما آموختم و روی سایت متا فکر پیاده اش کردم.متشکرم. از سایت ما هم دیدن کنین.http://metafekr.com

 4. خیلی خیلی بهتر میشد،اگر برای کسانیکه در شهرستانند نسخه ی ویدیویی این محصول قرار میگرفت…

 5. با سلام و احترام خدمت استاد مبصرفر و تمامي دوستان
  من محصولات زيادي رو از انترنت خريد مي كنم اما توي همه محصولات يك چيزاي نقص داره مثل نداشتن كيفيت صدا ، هماهنگ نبودن گفته ها با تصاوير و مهمتر از همه گويندگي مناسب و جذاب.
  اين موارد خيلي مهم هستن و خوشبختانه من هر محصولي رو كه از فكر آبي خريد كردم واقعا توي همه فاكتورهاي آموزش خوب بودن.
  مطلب مهم من اينه كه آقاي مبصرفر عنوانهاي آموزشي خيلي خوبي رو تدريس مي كنند مثل محصول استاد توليد محتوا. كه مهمترين بخش يك سايت هست و حالا خود نوشتن يك ايميل كه واقغا بتونه روي مخاطب تاثير بزاره.
  به نظر من اگر بخوايم ارزيابي بكنيم كه اين كارگاه مفيد يا نه به خودمون نگاه كنيم كه الان توي اين سايت هستيم و تا اين مرحله از خريد اين محصول پيش رفتيم يعني ايميلي كه ايشان براي ما ارسال كردن تاثير گذار بوده.
  من كه با كمال ميل در اين كارگاه شركت مي كنم.
  متشكرم.

 6. سلام اقای مبصرفر.
  ما که نمیتونیم دراین کارگاه شرکت کنیم، چه کار باید بکنیم.اگر فیلم گارگاه رو منتشر کنید خیلی زیاد ممنون میشیم

  1. درود فراوان
   دوست گرامی این کارگاه به دلیل تعاملی بودن ( نیاز به ارتباط میان من و شما) ضبط نخواهد شد و حضور شما در کارگاه باعث یادگیری شما خواهد شد، زیرا این کارگاه سراسر کارهای عملی می باشد، در ضمن این کارگاه برای بار دوم برگزار نمی شود و همچنین مشابه این دوره وجود ندارد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 7. با سلام
  چیزی که در وب فارسی ایران آزار دهنده هستش اینکه همه سایتها چسبیدن به آموزش یادگیری ایمیل و درسته که ایمیل مارکتینگ جواب میده در بعضی اوقات ولی اکثرا در ایران با وجود دیگر شبکه های اجتماعی اون قدرت لازم رو نداره سایت شما هم به جای پافشاری بر روی روش های منسوخ گذشته میتونه آموزش بروز شبکه های اجتماعی رو هم یاد بده به کاربران .البتته اگه بتونه !!!
  آموزش تبلیغ نویسی ایمیل با کمپانی های میلرلایت یا میل چیمپ یا گت ریسپانس دردی رو دوا نمیکنه .آقای مبصرفرد

  1. درود فراوان
   دوست گرامی زمان اثبات کرده که جوامع مجازی مانند یک ماده غذایی تاریخ مصرفش خیلی زود تمام می شود اما ایمیل مارکتینگ هیچ گاه منسوخ نشده و نخواهد شد، وقتی هم که یکی از جوامع مجازی منسوخ می شود شما به راحتی مخاطبان خودتان را از دست می دهید، حتی اگر جامعه مجازی جدیدتری هم بیاید باز هم شما بخش بزرگی از مخاطبان خودتان را از دست می دهید، اما ایمیل ثابت کرده که همیشه قویتر از جوامع مجازی می باشد.

   اگر شما هم از قدرت ایمیل مارکتینگ با خبر بودید حتما چنین چیزی رو نمیگفتید، فروش هایی که به وسیله جوامع مجازی صورت می گیرد در مقابل ایمیل مارکتینگ عددی محسوب نمی شود، جوامع مجازی فقط نقش یک شتاب دهنده موقت را دارند، درست مانند سوخت نیتروژنی که برای یک بار می تواند سرعت ماشین مسابقه ای شما را افزایش می دهد و پس از آن نیاز به شارژ مجدد دارد. شما می توانید به صورت موقت و تا زمانی که آن جامعه مجازی منسوخ نشده از آن استفاده بفرمایید.

   سعی خواهیم کرد درباره جوامع مجازی و روش های بازاریابی و حتی نوع محتوای مناسب هم در آینده صحبت کنیم، در ضمن شما اگر ایمیل نویسی بلد باشید مهم نیست از چه ابزاری استفاده می کنید، مهم این است که چه چیزی ارسال می کنید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 8. سلام خسته نباشید

  جناب مبصر فر ماهایی که خارج از تهران هستیم و این امکان وجود نداره که از این کارگاه به صورت حضوری استفاده کنیم چه گناهی کردیم که شما نسخه دانلودی این کارگاه رو ارائه نمیدید؟؟؟؟؟

  باتشکر

 9. سلام
  خسته نباشید
  کاش نظرسنجی صورت میگرفت و مشخص میشد بیشتر شرکت کنندگان دوره بیشتر از چه استانهایی هستن
  شاید شانس شرکت کنندگان در دوره افزایش پیدا میکرد و عده بیشتری به فیض میرسیدن.
  البته کتمان نمیکنم(و به سفارش پیامبر عزیز اسلام که فرمودند:علم بیاموزید ولو اینکه در چین باشد) کسی که تشنه یادگیری مطلبی باشدبعدمسافت و شرایط و … نمیتونه در عزم و اراده اش خللی وارد کنه ولی برای بیشترافراد مشکلات مالی و کرایه و بعد مسافت بی تاثیر نیست.
  سربلندباشید و پیروز

  1. درود فراوان
   دوست گرامی اگر در مرکز استان شما متقاضی کافی وجود داشته باشد، این کارگاه ها را می توانیم در آنجا هم برگزار کنیم

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی از مشهد شما به راحتی می تونید با قطار یا اتوبوس به تهران بیایید، متاسفانه این کارگاه ضبط نخواهد شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 10. با سلام
  دوست داشتم که در این جلسه ۳ ساعته که در تهران برگزار می شود حضور داشتم که مسلما مطالبی مهمی در زمینه جلب اعتماد مخاطبان و ارتقاء فروش وبسایت و ایمیل نویسی آموزش داده خواهد شد . ای کاش تدبیری اندیشه شود برای کسانیکه نمی توانند در این جلسه حضور پیدا کنند .

  1. درود فراوان
   جناب آقای کوشا، این کارگاه به دلیل اینکه سراسر کارهای عملی می باشد نیاز به حضور شما دارد، بنابراین امکان برگزاری آن به شکلی دیگر وجود ندارد، پیشنهاد می کنم حتما در این کارگاه شرکت کنید تا از نتایج به دست آمده آن در کسب و کارتان شگفت زده شوید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 11. سلام آقای مبصرفر
  حیف تهران نیستم وگرنه حتما در کارگاه فوق العادتون شرکت میکردم. ایمیل هاتون و محصولاتتون بینظیره
  دوتا سوال دارم اگرم خواستید که اینجا منتشر نکنید لطفا جوابشو بهم ایمیل کنید :

  1 – تایمر بالا رو با کدم افزونه ایجاد کردید ؟
  2 – جعبه های رنگی که درونشون اخطار هست رو با کدوم افزونه ایجاد کردید؟

  مرسی از شما 🙂

  1. درود فراوان
   دوست گرامی امیدوارم که بتونید در این کارگاه و کارگاه های آینده حتما شرکت کنید.

   برای شمارنده از افزونه Easy CountDowner
   برای باکس ها از صفحه ساز Visual Composer

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید