آیا می دانستید بیشتر کارها به دلیل نداشتن انرژی ناکافی، نیمه کاره رها می شوند ؟چهل رازی که افراد بزگی مانند بیل گیتس، آنتونی رابینز، مالکان فیس بوک، تویتر و والت دیزنی از آن استفاده می کنند تا یک روز عالی با عملکرد بالا را تجربه کنند.

نوع محصول : فایل صوتی قابل دانلودجدیدترین محصولات 40 نکته برای داشتن یک روز پرانرژی و با نشاط

قیمت محصول : 17,900 تومان

مخاطب : افرای که نیاز به انرژی و شادابی بیشتر برای کارهای روزانه خود دارند.

توضیحات : 48 دقیقه فایل صوتی قابل دانلود

 

 

 

آیا شما هم دوست دارید یک روز پرانرژی و با نشاط را تجربه و کارهای بیشتری در روز انجام دهید ؟ این بسته آموزشی که به صورت صوتی تهیه شده است می تواند شما را به هدفتان برساند.

در این بسته با روش های بسیار کاربردی آشنا خواهید شد که به راحتی قابل اجرا می باشند و به شما کمک می کنند تا در طول روز انرژی بیشتری داشته باشید و بتوانید از پس کارها و وظایف روزانه خود بر بیایید، متاسفانه افراد در طول زندگی خود عادت هایی دارند که می تواند به سادگی باعث خستگی زود هنگام شود و دیگر توان کافی برای ادامه فعالیت های روزانه نداشته باشید.

 

 

این محصول برای چه کسانی مفید می باشد

مدیران، کارآفرینان، بازاریابان، دانش آموزان، دانشجویان و تمام کسانی که برای انجام کارها در طول روز نیاز به انرژی و تمرکز بیشتری دارند و می خواهند بیشترین بازدهی را داشته باشند.

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، در ابتدای روز بسیار خسته هستید و با خودتان کلنجار می روید که چگونه کارتان را شروع کنید، یا پس از 1 الی 2 ساعت کار دیگر حس و حال کار کردن یا درس خواندن را ندارید، این حالت ها به دلیل شارژ نشدن انرژی فیزیکی و انرژی روحی می باشد، تنها با تغییر چند عادت روزانه شما هم می توانید از هر دو نظر شارژ شده و بازدهی بیشتری در طول روز داشته باشید.

 

قالب این محصول چگونه است

این یک محصول صوتی با پسوند mp3 می باشد و به راحتی در کامپیوتر، mp3 player های خانگی، همراه، ماشین و حتی درون موبایل شما قابل اجرا می باشد، در هر کجا که باشید می توانید از آن استفاده کنید. حتی درون اتومبیل یا درون تاکسی و خط واحد.

 

 

حتی افراد بزرگی مانند بیل گیتس، استیو جابز، آنتونی رابینز، مارک زاکربرگ برای انجام دادن کارهای روزانه و رسیدن به موفقیت امروزشان نیاز به انرژی، تمرکز و خلاقیت دارند، اگر از این امر غافل شوند به هیچ عنوان نمیتوانند به افراد موفق امروزی تبدیل شوند، در این فایل صوتی شما هم می توانید با این اصول آشنا شوید.

 

استفاده از این محصول چگونه می باشد

این محصول در چهار فایل عرضه می شود و هر کدام حاوی 10 نکته ارزشمند می باشند، شما می توانید در ابتدا یک بار به هر چهار فایل گوش دهید و سپس در بار دوم، پس از گوش دادن هر 10 نکته شروع به انجام کارهای عملی کنید، مانند یک کارگاه عملی، حتی اگر 3 نکته در هر فایل را به صورت عملی انجام دهید متوجه تغییرات در انرژی روزانه خود خواهید شد. شما اگر مریض شده باشید برای بهبود مجبور هستید داروهای خود را سر وقت بخورید، پس سعی کنید با این نکات مانند یک دارو برای بهبود سلامتی خودبرخورد کنید.

 

مشخصات این محصول

زبان آموزش : کاملا فارسی روان

فرمت محصول : mp3

تعداد فایل ها : 4 عدد

مدت زمان آموزش : 48 دقیقه