کارمندی بهترین شغلی هست که من در دنیا میشناسم و از این شغل بهتر اصلا وجود ندارد!

امنترین شغل با حقوق ثابت و کلی مزایا، هیچ ریسکی لازم نیست انجام دهید و تمام ریسک به عهده مدیران سازمان یا کسب و کاری است که شما برای آنها کار میکنید. فوقش مدیر یا صاحب کارت یک غری هم میزنه، آسمون که به زمین نمیاد!

هر ماه با خیالی راحت حقوق خودتان را دریافت میکنید و طبق برنامه ای که دارید همه اون پول رو خرج هزینه های روزمره و چاله هایی میکنید که در زندگی برای هر کسی پیش می آید. تازه این رو یادم رفت بگم که اگر هر زمان لازم داشتید می تونید یک وام با سودهای عجیب و غریب هم بگیرید و چون کارمند هستید حتما دو تا ضامن هم میتونید گیر بیارید و بعد یک وام ۱۰ میلیون تومانی رو ۱۴ میلیون تومان بازپرداخت کنید. اگر این دنیا رو دوست دارید هرگز به کسب و کار اینترنتی فکر نکنید، چون به درد شما نمیخورد!

 

سندروم حقوق ثابت در شروع نکردن کسب و کار اینترنتی

چه روز خوبی، بزار ببینم امروز چه کارهایی رو باید توی اداره انجام بدم، خوب امروز ۱۰ تا کار توی پرتابلم هست که اگر انجام بشه دیگه راحت هستم، فقط خدا کنه تا آخر وقت به این کارها چیزی اضافه نشه، راستی فردا موقع حقوق گرفتن هست، هوررااا، خیالم راحته که این حقوق هست و یک امنیت شغلی دارم، این دنیا واقعا قشنگه

اگر شما دنبال این امنیت و یک حقوق ثابت یا درآمد ثابت ماهانه میگردید به هیچ عنوان به فکر کسب و کار اینترنتی یا راه اندازی هر کسب و کار دیگری نباشید.

چون روح کارآفرینی با دنیای کارمندی در تضاد کامل است و در دنیای کارآفرینی شما نباید به دنبال حقوق ثابت باشید، چون شما برای کسی کار نمیکنید و رئیس کار خودتان هستید، به زبان ساده خودتان برای خودتان کار میکنید.

اگر واقعا شما بخواهید کسب و کار اینترنتی خودتان را داشته باشید و فقط به مدت ۶ ماه هر روز ۳ ساعت روی کسب و کارتان تمرکز کنید، شک نکنید که پس از ۶ ماه، درآمد های عالی خواهید داشت اما با دنیای کارمندی کاملا متفاوت است.

 

بررسی سندروم بهترین ایده کسب و کار اینترنتی

ببین جناب مبصرفر این ایده ها دیگه خز شدن، دنبال یک ایده بهتر میگردم که بترکونم، اصلا به نظر شما چه ایده ای میترکونه یا توی کشورهای خارجی الان چه ایده ای اجرا شده که جواب داده و من همون ایده رو اجرا کنم، راستی شرایط اقتصادی هم که افتضاحه و با این موضوعات پیش اومده چه ایده ای میتونه توی این شرایط درهم و بر هم جواب بده؟

در کل این سوالات من رو یاد یک ضرب المثل میندازه که میگه: مرغ همسایه غازه

 

مرغ همسایه غازه

 

آقای دکتر امروز میره یک رستوران توی نیاوران تهران، یک پرس غذا با مخلفات سفارش میده و موقع تسویه حساب ۲۵۰ هزار تومان پرداخت میکنه، همون موقع برمیگرده و تعداد میزهای رستوران رو میشماره و میبینه که همه میزها پر هستن، بعد مبلغ فاکتور خودش رو در تعداد مشتریان ضرب میکنه و یک لحظه پیش خودش میگه، عجب کار پر سودی! من از صبح تا شب ویزیت میکنم اینقدر پول در نمیارم

چند وقت بعد صاحب همون رستوران مریض میشه و میره پیش همون آقای دکتر که قبلا اومده بود رستوران، این آقای دکتر گویا فوق تخصص هستند و حق ویزیتشون ۶۰ هزار تومن هست، صاحب رستوران پول رو میپردازه و برمیگرده نگاهی به جمعیت میکنه و مبلغ خودش رو در مریض هایی که همون لحظه میبینه ضرب میکنه و تا وقتی که نوبتش میشه، مشتری های بعدی دکتر رو حساب میکنه و پیش خودش میگه این آقای دکتر هم خوب پول مفت در میاره و یک ریال هم سرمایه اولیه لازم نداره، اون وقت من از صبح تا بوق شب باید بوی روغن و غر زدن مشتری رو بشنوم و بعدش یک سودی گیرم بیاد.

این میشه که وقتی شما میخواهید کسب و کار اینترنتی رو شروع کنید دچار سندروم بهترین ایده میشوید اما غافل از اینکه، ایده اصلا مهم نیست بلکه نحوه اجرا ایده مهم است.

درست مثل زمانیکه شما یک لطیفه رو بارها در جوامع مجازی میخونید اما نمیخندید، ولی زمانیکه یک کمدین حرفه ای همان لطیفه را اجرا میکند از خنده به سمت ترکیدن میروید.

 

بررسی سندروم نداشتن سرمایه در کسب و کار اینترنتی

یک ریال سرمایه نداشتم و تازه مستقل شده بودم، از خونه پدر که بیرون اومدم کل دارایی من خلاصه میشد در یک دست لباس بیرونی که برای مراسم پلوخوری هم فقط همون رو داشتم و یک دست لباس خونگی، دروغ نگم یک دونه فلش هم داشتم که همه زحمات من در زمینه برنامه نویسی توی همون فلش بود، حتی یک کامپیوتر هم نداشتم، چون توی خونه پدری دو برادر و یک خواهر بودیم و نمیشد من کامپیوتر رو با خودم ببریم و اون دو نفر هم سهم خودشون رو داشتند.

به عنوان اولین کار توی یک مرکز کامپیوتر مشغول به کار شدم و کار تعمیر کامپیوتر، نصب ویندوز، سر هم کردن کامپیوتر و از این کارها بود، در کنار همه این کارها باید شیشه مغازه رو تمیز میکردم، کف مغازه رو جارو میزدم و طی میکشیدم، حقوق زیادی هم نداشتم اما زمانیکه یک نفر میومد و پروژه دانشجویی، کار تایپ، ساخت پاور پوینت و هر چیزی داشت من با کمترین دستمزد براش انجام میدادم و صاحب کارم میگفت مراقب باش این کارهات برای مغازه من هیچ مشکلی به وجود نیاره، وگرنه اخراجت میکنم

من حتی کامپیوتر نداشتم و بعد از ساعت کاری که باید استراحت میکردم، میرفتم توی کافی نت و کارهای دانشجویی رو انجام میدادم که درآمدم بیشتر بشه و نداشتن سرمایه رو برای شروع کسب و کار خودم بهانه قرار ندادم و از انجام هیچ کاری برای رسیدن به هدف هام خجالت نکشیدم، چون نه از دیوار کسی بالا رفتم و نه حق کسی رو خوردم و به هیچ عنوان از کسی تقاضای کمک نکردم، بنابراین اگر شما هم به دنبال سرمایه میگردید، تنها راه حل شما این است که به دنبال یک کار بگردید و سرمایه خودتان را تهیه کنید.

 

بررسی سندروم شکست در کسب و کار اینترنتی

یک زمانی در ذهن من شکست مثل یک دیوار بزرگ در برابر همه اهدافم بود و یک ذهن کاملا بیمارگونه داشتم اما یک روز همسرم به من گفت: محسن، فکر میکنی اگر شکست بخوری واقعا چه اتفاقی میفته؟ وقتی بهش فکر کردم دیدم واقعا اتفاق وحشتناکی نمیفته، اگر من کار خودم رو از کوچک شروع نکنم و از همان ابتدا بلند پروازی نداشته باشم و اگر بخوام همیشه به شکست فکر کنم باید توی همون مغازه شاگردی کنم و یا اگر اوضاعم بهتر بشه توی یک شرکت کار برنامه نویسی انجام بدم.

 

شکست در کسب و کار اینترنتی

 

هیچ وقت نمیتونم به رویاهایی که دارم دست پیدا کنم، بنابراین باید کوچک شروع کنم و اگر هم شکست بخورم از این اتفاق درس بگیرم، پس از شکست قرار نیست من بمیرم یا برای همیشه نابود بشم، بلکه قویتر شروع میکنم و ادامه خواهم داد، آیا مارک زاکربرگ و دوستش زمانیکه فیس بوک را برای یک هدف شخصی شروع کردند، تصور میکردند یک زمانی به چنین غول عظیمی تبدیل شوند، آیا استیو جابز زمانیکه شرکت خودش را از پارکینگ خانه پدری با دوستش آغاز کرد، تصور این را داشت که روزی دنیا را تغییر خواهد داد؟

 

بررسی سندروم ضمانت در کسب و کار اینترنتی

بچه که بودم، پدر و مادرم من رو به مدرسه بردند و گفتند: از امروز باید با سواد بشی، یک ساعت بعد در خونه بودم و چون دستم به زنگ نمیرسید درب آهنی خونه رو با سنگ اونقدر زدم تا مادرم صدای در رو شنید و در رو باز کرد، وقتی من رو دید شکه شد و گفت تو چه جوری از مدرسه تا اینجا رو تنهایی اومدی، من از مدرسه فرار کرده بودم و اصلا دوست نداشتم مدرسه برم، از روز بعد معلم، مدیر، ناظم، بابای مدرسه چهار چشمی حواسشون به من بود.

اما هر چند وقت یک بار از دستشون در میرفتم، سال اول دبستان رو هر جور شده بود تمام کردم و دیدم مقاومت کردن فایده ای نداره و تا پنجم دبستان، بعد تا سوم راهنمایی، دوران دبیرستان و در آخر به دانشگاه هم رفتم، چون افکار پوسیده جامعه، افکار سنتی و به ارث رسیده پدر و مادر، سیستم غلط آموزشی که در آن پرورش وجود خارجی ندارد، برای همه ما یک فرمول ثابت نوشته است و آن هم این است: خوب درس بخون، نمره های خوب بگیر، بعد برو تا دانشگاه تا بتونی جایی کارمند بشی و در امنیت کامل حقوق بگیری!

در کمترین حالت ممکن پس از ۱۶ سال درس خواندن هیچ کس نتونست به شما و من ضمانت بده که حتما کارمند خواهید شد و در واقعیت بین ۱ تا ۳ درصد جامعه تحصیل کرده فرصت استخدام شدن را دارند، زمانیکه دو نفر یک کسب و کار یکسان رو با شرایط یکسان شروع میکنند، ممکن است یک نفر موفق شود اما دیگری شکست بخورد، چون همیشه بخش دوم هر نتیجه ای خود ما هستیم که چگونه عمل میکنیم

بابک بختیاری یکی از کارآفرین های ایرانی زمانیکه کسب و کار خودش رو شروع کرد، هیچ کس بهش ضمانت نداده بود و دنبال ضمانت برای شروعش نبود، فقط میدونست باید یک کاری انجام بده و شروع کرد و همین شروع کردن و درس گرفتن از اتفاقات باعث شد که امروز یکی از کارآفرین های موفق ایران باشه

زمانیکه بهروز فروتن، صاحب صنایع غذایی بهروز امروز به کمک خانواده شروع به ساخت کسب و کارش در کنج خانه خودش کرد، آیا ضمانتی در موفقیت خودش میدید؟

آیا میدونستید که کسب و کار آقای فروتن یک بار در آتش به صورت کامل سوخت؟ اما دوباره شروع کرد و امروز صاحب صنایع غذایی بهروز است با کلی کارمند و تشکیلات

 

بررسی سندروم کسب و کارهای زرد و فشاری!

وقتی بچه بودم و با خانواده میخواستیم غذای آماده بخوریم، باید حتما از خونه میزدیم بیرون و به یک رستوران میرفتیم تا بتونیم غذای آماده بخوریم، کمی بزرگتر شدیم

رستوران ها اشتراک های تلفنی داشتند و با یک تماس غذا رو بهمون تحویل میدادن، اما حالا نیازی نیست پشت خط تلفن منتظر بمونید و کسی که داره سفارش شما رو میگیره، سفارش رو اشتباهی ثبت کنه یا اینکه بهتون بگه این غذا تموم شده، کافی هست یک اپلیکیشن مثل اسنپ فود رو نصب کنید و در یک لحظه تمام رستوران ها رو براتون لیست میکنه و با فشار چند تا کلیک غذا رو سفارش میدید و حتی مبلغ رو هم میپردازید، در آخر هم میتونید نظرتون رو درباره غذا بگید و حتما منتشر میشه

اگر الان یک جنس دسته دوم، خونه، ماشین یا هر چیز دیگه ای داشته باشید و بخواهید اون رو بفروشید، با فشار چند تا کلیک موفق میشید که اون رو در برنامه دیوار ثبت کنید و خیلی از افراد موفق میشن که این نیازشون رو رفع کنند.

در واقع به یک جامعه کلیکی تبدیل شدیم و فکر میکنیم قرار هست همه چیز با فشار چند کلیک انجام شود و به همین دلیل حتی شروع کسب و کار اینترنتی برای ما در چند کلیک خلاصه میشود، به سراغ سایت های کلیکی میرویم، حتی به دنبال آموزش هایی خواهیم رفت که میگویند فقط با یادگیری راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام از فردا شما فروش خواهید کرد و یا حتی عده ای دیگر میگویند که با این آموزش ها از فردا روزی ۲۰۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت!

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با چند کلیک شروع نمیشود و با چند کلیک هم به درآمد زایی نخواهد رسید، کسب و کار اینترنتی سایت های کلیکی نیست و به دنبال این نباشید که از فردا پولدار شوید، آهسته اما پیوسته با اصول صحیح پیش بروید تا از نتایج واقعی شگفت زده شوید.

 

بررسی سندروم لقمه آماده در کسب و کار اینترنتی

بخور مامان ببینه کیف کنه، ببین هواپیما داره میاد و این داستان غذا خوردن خیلی از ما در کودکی بوده، یعنی لقمه آماده رو در دهان ما گذاشتند.

بعضی مواقع با گریه کردن و بهانه گیری پدر و مادر برامون توپ میخریدن یا هر خواسته دیگه ای رو تامین میکردند، یعنی با گریه کردن و به صورت رایگان به خواسته ها میرسیدیم، البته دهه های ۵۰ و ۶۰ از این خبرها نبود.

البته پدر و مادر من بزرگترین لطف رو در حق من و برادرم کردند، زمانیکه ما خواسته ای داشتیم در برابر خواسته باید کاری انجام میدادیم

مثلا زمانیکه آتاری به بازار اومد و من و برادرم، خودمون رو به در و دیوار زدیم که برامون آتاری بخرن و جواب پدرم این بود که چه کاری انجام میدید که من براتون آتاری بخرم؟

یکی از شرط ها این بود که کارنامه درسی قابل قبولی در پایان سال داشته باشیم، پول تو جیبی خودمون رو توی قلک بندازیم و جمع کنیم، توی کارهای داخل خونه یا بیرون خونه باید مسئولیت قبول میکردیم و این باعث شد یاد بگیریم که هیچ لقمه آماده ای وجود نداره و برای به دست آوردن هر چیزی باید بهاء اون رو بپردازیم

توی کسب و کار اینترنتی باید یاد بگیرید که برای رسیدن به هدف باید بهاء رو بپردازید تا به نتیجه برسید.

 

بررسی سندروم سردرگمی در کسب و کار اینترنتی

روز اول که پدرم برای من و برادرم کامپیوتر خریده بود، نمیدونستم حالا که این کامپیوتر رو روشن کردم چه جوری باید خاموشش کنم یا اصلا چه جوری باید باهاش کار کنم؟

روز بعد پدرم از جایی که کامپیوتر خریده بودیم درخواست کرد که یک نفر رو به ما معرفی کنن تا توی چند جلسه بهمون یاد بده که چه جوری با این کامپیوتر کار کنیم، صاحب همون مرکز کامپیوتر به عنوان معلم خصوصی سه جلسه برای من و برادرم کلاس گذاشت و اصول اولیه رو بهمون یاد داد، واقعا از سردرگمی خلاص شده بودیم و بعدا هم که در دبیرستان رشته کامپیوتر خوندم و باعث شد بیشتر یاد بگیرم

سردرگمی شما در هر کاری به این علت است که آموزش کافی رو ندیده اید که گاها حاضر نیستیم قبول کنیم که باید برای یادگیری به سراغ کسی برویم که این راه رو رفته، بنابراین هزار بار خودمون رو به در و دیوار میزنیم و در انتها هیچ وقت کسب و کار اینترنتی رو شروع نمیکنیم

 

کلام آخر

بند به بند آنچه که در این مقاله برای شما نوشتم واقعیتی هست که با بند به بند وجودم آن را لمس کردم و افرادی که به سراغ کسب و کار اینترنتی می آیند دچار یک یا چند تا از این سندروم ها هستند و اگر تصور شما این است که هیچ کدام از این نوشته ها حقیقت ندارد و حتما راه میانبر دیگری وجود دارد که من از آن بیخبر هستم، پیشنهاد من به شما این است که همین حالا ایمیلی که من برای شما فرستادم را باز کنید و به انتهای ایمیل بروید، روی لینک لغو عضویت کلیک کنید تا دیگر هیچی ایمیلی از من به دست شما نرسد، چون مطمئن هستم که نمیتوانم به شما کمکی بکنم، رسیدن به موفقیت دانش و پشتکار میخواهد و باید بهاء موفقیت را بپردازید.

13 پاسخ

 1. سلام
  ضمن تشکر از مقاله و آموزشهای مفیدتون آیا میشه راهنمایی کنید چه جوری میتونم یک سایت راه اندازی کنم؟
  تشکر
  سلامت و موفق باشید

  1. درود بر شما
   پیشنهاد میکنم با وردپرس سایت خودتون رو طراحی بفرمایید
   سیستم بسیار عالی برای افرادی هست که می خواهند کسب و کار اینترنتی و سایتشان را ایجاد کنند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 2. سلام و درود بر جناب مبصرفر عزیز
  بسیار ممنونم ازاینکه بازهم به موضوعات و نکات حساس دنیای کارآفرینی پرداختید و با زبانی ساده و خودمونی اونارو بیان کردید.
  واقعا ممنونم..با آرزوی سلامتی و موفقیت

 3. سلام اقای مبصرفر
  مقالتون رو خوندم و فوق العاده بود
  من رو یادتون هست؟
  وقتی میخواستم کسب و کارم رو شروع کنم خیلی میترسیدم و توی دوره اول کسب و کار اینترنتی پولسازتون شرکت کردم
  کلی باهام حرف زدید و راهنماییم کردید
  به کمک شما کسب و کارم راه انداختم و خدا را شکر الان راضی هستم
  فقط اومدم بگم ازتون خیلی خیلی ممنون هستم بابت همه زحمتهایی که برام کشیدید

  1. درود بر شما
   دوست عزیز، با توجه به اینکه وبلاگ شما درباره منطقه ای هست که خودتان زندگی میکنید، بهترین روش کسب درآمد میتونه فروش محصولات همان منطقه باشه
   مثل خرما، صنایع دستی و هر چیز دیگری که در منطقه شما وجود دارد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 4. سلام، مقداری از این راههایی رو که اشاره کردید من رفته ام، با تمام وجود همگی رو قبول دارم. فقط زمان باید وجود داشته باشه که بتونم شروع کنم. به امید خدا شاید از اواسط بهار آینده. در آخر ممنون از راهنمایی دلسوزانه شما

 5. سلام و عرض ادب جناب مبصرفر عزیز:

  اینقدر مقالتون دلنشین بود که تا انتها رو خیلی دقیق مطالعه کردم. خوب من از کاربران قدیمی فکر آبی هستم و مدت‌هاست که آموزش های جناب مبصرفر رو دنبال می کنم و یکی از ویژگی های بارزشون، صداقت و سادگی در بیانشون هست (به دور از بزرگ نمایی و آموزش‌های غیر واقعی)

  من خودم قبلا از جناب مبصرفر مشاوره گرفتم و ایده ای که داشتم تقریبا یک سنگ بزرگ بود که ترجیح دادم فعلا اون رو متوقف کنم و یک مقداری زمینی‌تر فکر کنم و دقیقا مطابق با توان و آنچه که من در چنته دارم، کسب‌وکار اینترنتی خودم رو آغاز کنم.

  خوب دغدغه اصلی من در دنیای کسب‌وکار اینترنتی، آموزش است و ایده قبلی بنده هم راه اندازی یک پلتفرم آموزشی بود اما چون واقعا مزیت رقابتی خوبی نسبت به دیگر پلتفرم‌های مطرح پیدا نکردم، ترجیحاً متوقفش کردم.

  خوب در کنار این فراز و فرود کار برنامه نویسی و مارکتینگ برای یک شرکت و یک تیم استارتاپی انجام می‌دادم اما یه چیزی رو بهتون بگم دوستان درست است که وارد شدن به دنیای کارآفرینی پر از ابهام و اگر و اما است ولی باور کنید این‌ها فقط مربوط به اوایل کار است و اگر از دیوار بتونی و سنگین شروع کار عبور کنید، مراحل بعدی به مراتب ساده‌تر می‌شود .

  وب‌سایت اول بنده بود yadino.com‌که هنوز هم سایتش آنلاینه ولی روش کار نمی کنم. از اون جایی که علاقه زیادی به مباحث مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ داشتم، تصمیم گرفتم یک وب‌سایت کاملا تخصصی در این زمینه یعنی آموزش سئو، ساخت سایت و کمک به رشد کسب‌ؤکارهای آنلاین با رویکرد موارد تکنیکال و دیجیتال مارکتینگ داشته باشم که الان وب‌سایت marketerha.com‌رو راه اندازی کرده ام و در حال ساخت و تولید دوره‌های مفید آموزشی هستم.

  بسیاری از این مسیر را مدیون مشاوره ها و همراهی های جناب مبصرفر عزیز هستم و امیدوارم که هر روز در کارشون پیشرفت داشته باشند.

  حتی اگر ۱ درصد من باز هم در این پروژه موفق نشوم، حداقل کاری را که دوست داشته ام انجام داده ام و از اون جایی که هر کاری رو واقعا با علاقه و عشق وافر انجام دهید، قطعا تامین مالی هم اتفاق خواهد افتاد.

  فقط صبور باشید و به دور از تفکر یک شبه پولدار شدن ادامه دهید ….

  ارادتمند، فکرتون آبی

 6. سلام آقای مبصر فر . سوالی ک الان پیش میاد اینه که میگن کسب و کار اینترنتی یعنی ساخت آپ و دیگه کسی خرید از سایت انجام نمیده و باید برنامه نویسی بلد باشی که بتونی آپ بسازی و با برنامه های دیگه رقابت کرد

  1. درود بر شما
   دوست عزیز، این تصور کاملا غلط است و کاربران در عمل برای همه نیازهای خودشون اپلیکیشن های مختلف در گوشی نصب نمیکنند، شما فرض کنید یک فرد برای نیازهای خودش مجبور باشه حداقل ۲۰ نوع اپلیکیشن در گوشی نصب کند، در عمل کاملا خنده دار است و کاربر هیچ حق انتخاب یا جستجویی ندارد. حرف شما یعنی عمر موتورهای جستجو تمام شده است که برعکس این موضوع ثابت میشود و هر روز میزان استفاده از موتورهای جستجو افزایش پیدا میکند و این یعنی کاربران هنوز به سایت بیشتر علاقه دارند تا اپلیکیشن های کاملا محدود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید