بسته بزرگ کسب و کار اینترنتی

بسته بزرگ راه اندازی کسب و کار اینترنتی به همراه 5 هدیه

قیمت این بسته : 279 هزار تومان

موجودی این بسته در انبار : 0 عدد

ویژه کسانی که می خواهند یک شغل مستقل و بدون

 رئیس داشته باشند، همچنین کسانی که می خواهند

از فضای اینترنت برای کسب درآمد و یا گسترش کسب

و کارشان استفاده کنند.

موجودی این بسته تمام شد

از این بسته فقط 0 عدد دیگر باقی مانده

1 – آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی

به کمک این آموزش شما با نحوه ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق آشنا خواهید شد، همچنین یاد خواهید گرفت چونه یک وب سایت را بدون یک خط کدنویسی برای خودتان ایجاد کرده، محصولات و مقالات را به آن اضافه کنید و حتی به درگاه پرداخت متصل شوید.

 

2 – پرواز بر فراز آسمان گوگل، آموزش سئو

قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتتان بازدید کننده بیشتری داشته باشد، افرادی که از موتورهای جستجو وارد وب سایت شما شده اند، راحت تر به شما اعتماد کرده و خرید خود را خواهند کرد، زیرا این افراد خودشان به دنبال شما بوده اند و به صورت طبیعی وارد وب سایت شما شده اند.

 

3 – استاد تولید محتوای جذاب شوید

هر بازدید کننده ای در نگاه اول به محتوای سایت شما نگاه خواهد کرد و سپس اعتماد ایجاد می شود، اگر حتی بازدید کننده از موتورهای جستجو وارد وب سایت شما شود و شما محتوای مناسبی در وب سایت خودتان نداشته باشید، نمی توانید اعتمادی را به دست بیاورید که منجر به خرید شود، در این محصول آموزشی به شما کمک خواهیم کرد که چگونه محتوای مناسبی برای وب سایت خودتان ایجاد کنید.

 

4 – ایمیل مارکتینگ با وردپرس

مهمترین کاری که یک وب سایت باید انجام دهد، جمع آوری اطلاعات بازدید کنندگان و علاقه مندان به کسب و کار شما می باشد و اگر وب سایت شما چنین بخشی را ندارد درست مثل این است که شما اصلا وب سایت ندارید، این کار به وسیله صفحات فرود انجام می شود و در محصول ایمیل مارکتینگ با وردپرس دقیقا همین موضوع را به شما آموزش خواهیم داد.

موجودی این بسته تمام شد

هدایای این بسته

هدایای بسته بزرگ کسب و کار اینترنتی

هدایای بسته بزرگ کسب و کار اینترنتی

1 – کتاب اثر مرکب

اثر مرکب، دستورالعملی اجرایی است که به شما آموزش می دهد زندگی و کسب و کارتان را کنترل کنید، در آن مهارت یابید و آن را به شکل نیازها و خواسته هایتان درآورید. این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی تان را برانگیزد و به زندگی و کسب و کارتان ارزش دهد.

 

همین امروز شروع کنید و از توانایی های این ابزار قدرتمند بهره بگیرید. از این کتاب استفاده کنید تا زندگی و موفقیتی را که همیشه می خواسته اید، کسب کنید. اگر این اصول و تمام کارهای دیگر را به درستی انجام دهید، مطمئن هستم بهترین زندگی و کسب و کار ممکن را تجربه خواهید کرد.

 

2 – دفترچه دستورالعمل بسته ( برگه های تقلب )

همیشه پس از گوش دادن به یک محصول و یا حتی گذراندن یک دوره اگر یک دستورالعمل و برگه تقلب وجود داشته باشد، صد در صد سعی خواهید کرد به آنها عمل کنید تا سریعتر به نتیجه برسید، زیرا در این نوع کتابچه ها و دفترچه ها از شما یک سری کار خواسته می شود و همچنین یک سری نکات ریز و میانبر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

در این دفترچه آنچه که ممکن است در یک جلسه مشاوره برای موفقیت کسب و کار اینترنتی به دیگران بگویم به صورت کامل و نکته به نکته گفته شده است تا شما بتوانید پس از گوش دادن به این مجموعه آموزشی، سریعا کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کرده و آنچه را که یاد گرفته اید سریع تر اجرا نمایید، ارزش همین دفترچه به تنهایی بین 40/000 تا 50/000 تومان است.

 

3 – آموزش کامل سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت

اگر می خواهید فروش واقعی را تجربه کنید، حتما باید هر چند وقت یک بار به تمام اعضاء وب سایت خودتان ایمیل ارسال کنید و برای ارسال چنین ایمیل هایی که نیازمند کمی زیبایی می باشند به ابزار های خاصی نیاز خواهید داشت، میلرلایت دقیقا به همین منظور طراحی شده است و ما به شما کمک خواهیم کرد با این ابزار بسیار قوی آشنا شوید و ایمیل های گروهی و اتوماتیک ارسال کنید.

 

4 – فلش 8 گیگابایتی با گارانتی

درون این فلش تمام آموزش ها کپی شده اند و شما می توانید آن را با خودتان به هر جایی که خواستید ببرید و هر زمانی که لازم داشتید از آن استفاده نمایید.

 

5 – هدیه پنجم چیست ؟

این هدیه را فقط وقتی می فهمید چیست که این بسته را تهیه کنید و توسط پست پیشتاز آن را دریافت نمایید ؟

موجودی این بسته تمام شد

با مشاهده این ویدئو، درباره بسته بیشتر بدانید

بسته بزرگ کسب و کار اینترنتی

از این بسته فقط 0 عدد دیگر باقی مانده

موجودی این بسته تمام شد