کارتون عالی بود

شما همین حالا با موفقیت در دوره ۷ جلسه ای کسب و کار اینترنتی عضو شدید و تا ۵ دقیقه دیگر اولین درس را در ایمیل خودتان دریافت خواهید کرد.برای دریافت بهتر درس ها و همچنین مطلب آموزشی دیگر پیشنهادهای ما را در ادامه صفحه دنبال کنید.

توجه : راهنمای دریافت درس ها

دوست عزیز شما در یک دوره هفت جلسه ای آنلاین شرکت کردید، بنابراین طی هفت روز آینده شما هفت درس و یک کارگاه را درون ایمیل خودتا دریافت خواهید کرد، یعنی هر روز یک درس و درس راس همان ساعتی که اولین درس را دریافت کردید، مثلا اگر امروز راس ساعت ۱:۳۰ دقیقه اولین درس را دریافت کردید، فردا هم راس همین ساعت ایمیل درس برای شما ارسال خواهد شد. فقط اگر همه درس ها را مشاهده کنید به نتیجه خواهید رسید.

آیا شما از جیمیل استفاده می کنید ؟

جیمیل

قدم اول :

لطفاً جیمیل خود را باز کنید و اگر ایمیل ما را در Inbox ندیدید، در بالای صفحه گزینه Promotions را باز کنید.

Promotions

قدم دوم :

یک ایمیل از طرف فکر آبی (abi@fekreabi.net) برای شما ارسال شده است، آن را بکشید و به Primary ببرید

جیمیل

قدم سوم :

یک کادر کوچک بالای لبه‌ها باز می‌شود و از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید همه ایمیل‌ها از طرف ما به پوشه Primary برود و شما گزینه Yes را انتخاب می‌کنید.

جیمیل

آموزش های رایگان بیشتر در تلگرام و اینستاگرام فکر آبی

اینستاگرام فکر آبی

آموزش های کوتاه و ترفند های کاربردی، اطلاع از خبرهای فوری از مزایای عضویت در اینستاگرام فکر آبی می باشد، شما هم می توانید همین حالا عضو شوید.

تلگرام فکر آبی

آموزش های رایگان صوتی، ویدئویی، مقالات کوتاه و اطلاع از تخفیف های ویژه از مزایای عضویت در کانال تلگرام فکر آبی می باشد، شما هم می توانید از این مزایا استفاده کنید.