بازاریابی اینترنتی با میل چیمپ

در وب سایت مقاله ای با نام بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ منتشر شد و در طی آن بسیاری از دوستان خواهان آموزش میل چیمپ mailchimp شدند، در ابتدا می خواستیم آموزش به صورت یک مقاله منتشر شود، اما تصمیم بر آن شد که آموزش به صورت ویدئویی منتشر شود.

 

در این ویدئو به صورت کامل شیوه عضویت، ساخت لیست، اضافه کردن و ایمپرت اعضا و ایمیلها و همچنین برگزاری یک کمپین ایمیل به صورت کامل آموزش داده شده است، البته در اینجا قصد آموزش کلیه اصول ، تکنیک ها و ترفند های بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ را نداشتیم و تنها شیوه آموزش با میل چیمپ را آموزش دادیم.

 

شما با استفاده از این سرویس می توانید عملیات ایمیل مارکتینگ خود را آغاز نمایید، همچنین در این سرویس امکان عضویت 2000 نفر عضو به صورت رایگان وجود دارد، این برای بسیاری از وب سایت ها می تواند کاملا مفید واقع گرد و برای شروع کار بسیار مناسب می باشد.

 

البته برای حرفه ای شدن در آینده محصول بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ به صورت حرفه ای منتشر خواهد شد، که با استفاده از آن می توانید کمپین های بسیار حرفه ای و دوره های آنلاین ایمیلی نیز برگزار کنید و با استفاده از آن بر فروش خود بیفزایید.

 

 

حجم این فایل : 63 مگابایت

مدت زمان فایل : 18 دقیقه

قالب فایل : ویدئویی با پسوند wmv

 

لینک دانلود