آموزش وردپرس

در دو درس قبلی آموزش طراحی وب سایت به شما شیوه نصب وردپرس و شیوه کار با پیشخوان وردپرس را آموزش دادیم و این بار در قالب ویدئویی دیگر قصد داریم شیوه درج یک نوشته یا همان قرار دادن یک مطلب را در وردپرس به شما آموزش دهیم.

 

 

در محصول آموزش کسب و کار اینترنتی به اهمیت وجود مطالب و مقالات اشاره کرده بودیم و همچنین گفته بودیم یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت، بخش مقالات آن می باشد، مخاطبان شما از طریق همین مطالب با شما ارتباط برقرار می کنند و میزان تخصص شما را تشخیص می دهند و در نهایت به کاربران وب سایت شما تبدیل می شوند و سپس همین کاربران به خریداران، خریداران به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

 

بنابراین این ویدئو آموزشی را به این موضوع مهم که همان درج یک مطلب در وردپرس می باشد، اختصاص داده ایم، درج یک مطلب یا نوشته در وردپرس کار چندان سختی نمی باشد و شما هم می توانید چنین کاری را انجام دهید، تنها کمی باید با ابزارها و گزینه های این بخش آشنا شوید.

 

اگر شما تا اینجای آموزش طراحی وب سایت با وردپرس را دنبال کرده باشید، یاد گرفته اید که بدون یک خط کدنویسی هم می توان یک وب سایت طراحی کرد و این یک باور دور از ذهن نمی باشد.

 

اگر تمایل دارید واقعا یک کسب و کار اینترنتی برای خودتان راه اندازی کنید، پیشنهاد می کنم محصول فوت و فن کسب و کار اینترنتی را تهیه بفرمایید تا شما هم بتوانید، بدون یک خط کدنویسی برای خودتان یک وب سایت بسازید و همچنین با چند ترفند کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید.

 

دانلود ویدئو آموزش درج مطلب در وردپرس با کیفیت بالا