تولید محتوا

استاد تولید محتوای جذاب شوید

۴۷ هزار تومان  ۳۷ هزار تومان

نوع محصول : دانلودی

فرمت آموزش : ویدئو

مدت آموزش : ۱ ساعت و ۷ دقیقه

حجم محصول : ۱۱۷ مگابایت

سفارش محصول

 

 

. آیا می خواهید برای وب سایت خودتان تولید محتوا کنید ؟

. آیا به دنبال تولید محتوا اصیل و جذاب می گردید ؟

. ایا نمی دانید که باید چگونه یک مقاله یا پست جذاب بنویسید ؟

. آیا به دنبال تصاویر مناسب برای وب سایت و مقالات خود می گردید ؟

 

این محصول دقیقا پاسخ تمام سوالات شما می باشد.

 

 

آنچه با تهیه این محصول به دست خواهید آورد

با تهیه این محصول شما با تکنیک ها و روش های نوشتن و تولید محتوای جذاب آشنا می شوید و با استفاده از همین محتوا می توانید تخصص خودتان را به همه بازدید کنندگان وب سایت نشان دهید و همچنین محتوای جذاب می تواند عامل اصلی ایجاد اعتماد باشد و با استفاده از این ابزار اعتماد مورد نظر را نیز کسب می کنید.

 

اگر بتوانید به اندازه کافی اعتماد کاربران را با استفاده از محتوای مفید، اصیل و جذاب، جلب کنید، راحت تر می توانید پیشنهادی فروش بدهید و افراد بیشتری از شما خرید خواهند کرد.

 

 

آنچه در محصول تولید محتوا خواهید آموخت

. ۱۳ تکنیک تولید محتوای جذاب و اصیل

. تکنیک های تهیه تصاویر مناسب و بهینه برای محتوا

. چگونه محتوای جذاب بنویسیم

. ۷ تکنیک ایجاد عنوان جذاب

. چگونه یک متن خوب بنویسیم

. چگونه متن را جذاب و تاثیر گذار نماییم

. چگونه محتوای ما مناسب موتورهای جستجو باشد

. تکنیک های جذب دید خواننده

. استفاده از الگوهای گوتنبرگ، F و Z در تهیه محتوای حرفه ای

. به همراه دو کارگاه عملی

. و بسیاری نکات حرفه ای دیگر

 

 

چرا تولید محتوا مهم است ؟

تولید محتوا یکی از کلیدی ترین ابزارهای ایجاد اعتماد و نشان دادن تخصص و یا حتی نشان دادن قابلیت های محصولات شما می باشد، در ۹۰% موارد افراد از روی محتوایی که شما در وب سایت خود منتشر می کنید روی شما قضاوت خواهند کرد و سپس تصمیم می گیرند که به شما اعتماد کنند یا خیر

 

همچنین اگر محتوای شما اصولی طراحی شده باشد، موتورهای جستجو بیشتر به شما توجه خواهند کرد، در این محصول نیز به این مورد هم پرداخته ایم، بنابراین شما در دید موتورهای جستجو محبوب تر خواهید شد و در نتیجه افراد بیشتری شما را خواهند دید.

 

 

محصول تولید محتوا برای چه کسانی مفید است ؟

. صاحبان وب سایت ها

. صاحبان فروشگاه های اینترنتی

. وبلاگ نویسان

. کسانی که قصد نوشتن در فضای اینترنت دارند

 

 

چرا باید این محصول را تهیه کنم ؟

اگر واقعا می خواهید صاحب یک وب سایت و یا یک کسب و کار اینترنتی موفق باشید، باید در ابتدا سعی کنید تخصص خود را به دیگران نشان دهید و ایجاد اعتماد کنید، این تنها با ایجاد محتوای جذاب و ارزشمند اتفاق خواهد افتاد، حتی اگر بخواهید یک فایل صوتی هم ایجاد کنید ابتدا باید یک متن مناسب تهیه کنید.

 

حالا اگر نیازمند تولید محتوا هستید، محتوایی که بتواند ارزشمند و مفید باشد و بتواند شما را به عنوان یک متخصص معرفی کند و همچنین بتواند با کاربر ارتباط برقرار کند، نیازمند یادگیری تکنیک های تولید محتوا می باشید و این محصول نیز دقیقا برای همین هدف تولید شده است

 

حتی اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید باید برای محصولات خودتان محتوا تولید کنید، درباره محصولتان و قابلیت های آن بیشتر بنویسید و اطلاعات کافی منتشر کنید، اگر برای این کار مشکل دارید باز هم این محصول می تواند به شما کمک کند.

 

 

 

چگونه می توانم این محصول را تهیه کنم ؟

خرید دانلودی

این روش برای کسانی است که بسیار عجله دارند و می خواهند همان لحظه محصول را دریافت کنند، برای این کار می توانید بر روی خرید دانلودی کلیک نمایید و با استفاده از رمز دوم کارت بانکی به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و سپس لینک های دانلود را همان لحظه دریافت نمایید.

 

رمز دوم کارت بانکی ندارید ؟

اما کسانی که رمز دوم کارت خود را ندارند، می توانند به صورت دستی به یک عابر بانک مراجعه نموده و مبلغ محصول را کارت به کارت نمایند و سپس با شماره ۰۹۱۷۶۲۳۰۰۲۹ تماس حاصل نمایند، تا لینک دانلود برای آنها ارسال شود

شماره کارت بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۱۳۳۸۶۵۸۷۸۸ به نام محسن مبصرفر

 

نمی توانید دانلود کنید ؟

اگر شما برای دانلود کردن مشکل دارید و نمی توانید خرید دانلودی انجام دهید، لطفا قبل از خرید با شماره ۰۹۱۷۶۲۳۰۰۲۹ تماس بگیرید تا محصول به صورت پستی برای شما ارسال گردد