شروع کسب درآمد از اینترنت

اگر شما برای شروع کسب درآمد از اینترنت آماده هستید اما نمیدانید باید از کجا شروع کنید، اصلا نگران نباشید من در این مقاله شما را همراهی خواهم کرد تا کمی بیشتر برای ورود به این دنیای پرقدرت آماده شوید.

 

 

مرحله اول برای شروع کسب درآمد از اینترنت

در مرحله اول شما نیاز دارید بدانید که میخواهید از چه روشی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید، یعنی در قدم اول شما باید به دنبال ایده پردازی کسب و کار اینترنتی و ایجاد مزیت رقابتی خود باشید.

 

ایده پردازی گامی بسیار مهم و اساسی برای شما خواهد بود، زیرا در این مرحله تصمیم میگیرید که واقعا میخواهید چه چیزی را در اینترنت عرضه کنید، مثلا شاید شما بخواهید یک فروشگاه کالای دیجیتال راه اندازی کنید و یا اینکه محصولات آموزشی خودتان را در اینترنت بفروشید.

 

در وب سایت فکر آبی محصولی وجود دارد با نام ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی که میتواند در این مرحله به شما کمک کند تا دیدتان نسبت به انتخاب و راه اندازی نوع کسب و کار اینترنتی عوض کرده و همچنین گزینه بهتری برای شروع در اختیار شما قرار دهد.

 

 

اما حالا شما فقط ایده و شیوه کسب درآمد از اینترنت خود را انتخاب کردید، برای ادامه کار به چه اطلاعاتی نیاز خواهید داشت که بتواند میزان موفقیت شما را افزایش دهد و مجبور نشوید در طی این مسیر آزمون و خطاهایی انجام دهید و هزینه های گزافی بابت آن پرداخت کنید.

 

ابزارهای شروع کسب درآمد از اینترنت

. آشنایی با 8 وظیفه اصلی یک مدیر وب سایت

. دانستن 8 سلاح پرقدرت یک وب سایت

. آشنایی با روش های بازاریابی اینترنتی

. آشنایی با روش های ایجاد ترافیک

. آشنایی با بازریابی ایمیلی

. چگونه یک وب سایت راه اندازی کنید

. چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید

. شیوه های صحیح انتخاب نام، ثبت دامین و هاست

. آشنایی با سیستم های ارسال پستی

. آشنایی با سیستم های پرداخت آنلاین

 

 

و بسیاری موارد دیگر که همه اینها در محصولی به نام آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی به صورت کامل توضیح داده شده است و میتواند یک راهنمای بسیار مفید برای شما باشد، اما اگر در حال حاضر قصد تهیه چنین محصولی را ندارید، پیشنهاد من به شما برای شروع، شرکت در دوره رایگان 7 روزه کسب درآمد از اینترنت می باشد.

 

ممکن است کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، وب سایتی ایجاد کنید اما کمی نیاز داشته باشید با شیوه های مدیریت سایت و همچنین تغییر ظاهری سایت آشنا شوید، پیشنهاد من به کسانی که میخواهند از اینترنت کسب درآمد کنند این است که تا آنجا که میتوانند خودشان درباره شیوه های ایجاد سایت و فروشگاه آشنا باشند.

 

بازاریابی برای شروع کسب درآمد از اینترنت

تا اینجا شما با آنچه که برای شروع کسب درآمد از اینترنت نیاز دارید آشنا شدید و حتی ممکن است تا به حال کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده باشید، اما در مرحله بعد حتما باید برای کسب و کار اینترنتی خود تبلیغات کنید، یعنی وارد مرحله تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی خواهید شد، ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای قوی در زمینه بازاریابی اینترنتی محسوب می شود، در وب سایت محصولی با عنوان آموزش راه اندازی ایمیل مارکتینگ با وردپرس وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 

کلام آخر

برای شروع کسب درآمد از اینترنت ابتدا شما باید خود را با اطلاعات کافی مجهز کنید، اگر در یک جنگ شما قویترین سلاح را داشته باشد اما مهمات شما به اندازه کافی نباشد جنگ را خواهید باخت، در کسب و کار اینترنتی این دانش و اطلاعات حکم مهمات به اندازی کافی را دارد و اگر شما به اندازه کافی مهمات داشته باشید پیرو میدان خواهید بود.

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت

2 پاسخ

    1. درود فراوان
      امیدوارم همیشه همراه ما باشید و از مطالب استفاده کنید.
      امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *