چرا فروش نداریم

تاریخ انتشار : 1394/07/22

شبکه بازاریابی اینترنتی این بار موضوع نداشتن فروش در برخی از وب سایت ها را بررسی خواهد کرد، سوالی که افراد زیادی با آن روبرو هستند و به دنبال پاسخ آن می گردند، بنابراین در این ویدئو درباره دلایل عدم فروش وب سایت ها صحبت خواهیم کرد.

 

همچنین در این ویدئو به موضوعاتی مانند میزان بودجه یک کسب و کار اینترنتی و آنچه که باعث فروش شما خواهد شد می پردازیم، پیشنهاد میکنم این ویدئو را از دست ندهید. همچنین اگر مایل هستید فروش خود را افزایش دهید، پیشنهاد می کنم بسته آموزش بازاریابی اینترنتی از صفر تا صد را تهیه بفرمایید.

 

برای دانلود این ویدئو کافیست اینجا کلیک کنید – 38MB

مدت ویدئو : 9 دقیقه

 

خلاصه ای از فیلم چرا فروش نداریم

بسیاری از دوستان این سوال مشترک را دارند که چرا فروش نداریم و یا اینکه می گویند ما تا زمانی که از اینترنت پولی به دست نیاوریم هیچ خرجی هم در این راه نخواهیم کرد !

 

بگذارید کمی این موضوع را بشکافیم، به صورت مثال زمانی که شما می خواهید در دنیای واقعی یک کسب و کار فیزیکی راه اندازی کنید اولین کاری که خواهید کرد این است که به دنبال اجاره کردن مکان کسب و کار خواهید رفت، حالا سوال اینجاست، آیا بدون داشتن پول به شما یک مغازه یا یک دفتر خواهند داد ؟

 

حتما کسی چنین کاری را برای شما نخواهد کرد، مگر اینکه با شما شریک شود، بنابراین شما در دنیای فیزیکی برای تهیه مکان کسب و کار و همچنین تهیه اجناس و وسایل مورد نیاز حتما یک سرمایه و بودجه را در نظر خواهید گرفت، در کسب و کار اینترنتی هم روال کار به همین ترتیب است.

 

ممکن است راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بودجه و یا سرمایه پایین تری نسبت به یک کسب و کار فیزیکی نیاز داشته باشد، اما باز هم شما باید یک بودجه برای این کار ببینید، بودجه برای راه اندازی یک کسب و کار و همچنین یک بودجه برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

 

یک کسب و کار اینترنتی نیازمند یک وب سایت مطابق با قوانین بازاریابی، یک سیستم ایمیل مارکتینگ، برنامه ریزی تولید محتوا و بسیاری عوامل دیگر می باشد که در این ویدئو به صورت کامل به آن پرداخته شده است، پیشنهاد می کنم برای به دست آوردن اطلاعات کامل ویدئو را دانلود کرده و تماشا کنید.

4 پاسخ

 1. ببخشیدبنده اصلاواردفیسبوک نمیتونم بشم یعنی فیلتره واصلااونجاحساببازنمیکنم اگردرباره یبازاریابی سنتی مقالاتی بزاریدوبیشتربگین خیلی ممنون میشم مثلا ۲۰روزطول میکشه طرف محصولوببینه وقانع شه خیلی جالب بودازاین مطالب میخوایم ممنون

 2. احسنت برشما درموردبازاریابی سنتی هم اگه میشه بزاریددرباره ی بازاریابی عصبی وبازاریابی ویروسی بزاریدخیلی ممون میشم
  شادموفق وپیروزباشید

  1. درود فراوان
   درباره بازاریابی سنتی حتما میزاریم، بازاریابی عصبی هم همینطور، اگر به دنبار مطالبی درباره بازاریابی ویروسی هستید حتما سری به صفحه فیس بوک ما بزنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *