کسب درآمد از اینترنت

آیا کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد ؟

میزان کسب درآمد از اینترنت چه قدر است ؟

آیا بدون سرمایه هم می توان از اینترنت کسب درآمد کرد ؟

 

آیا کسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد

کسب درآمد از اینترنت یک حقیقت محض است، کسب و کار اینترنتی امروزه یکی از مشاغل پر درآمد چه در دنیا و چه در ایران محسوب می شود و بسیاری سایت های ایرانی نیز در این زمینه موفق بوده اند، اما رمز اصلی موفقیت آنها کسب دانش مورد نیاز، پشتکار، جدی بودن و باور داشتن کارشان بوده است، مانند دیجی کالا، نت برگ، تخفیفان، چاره، کافه بازار، ایستگاه، پونیشا و …

 

افرادی ممکن است پس از خواندن مقالات کسب و کار اینترنتی و شنیدن رقم های خیلی بالا موقتا تحریک شوند و اقدام به راه اندازی یک وب سایت کنند، اما خیلی زود نا امید می شوند، اگر از این دسته افراد هستید لطفا از خواندن ادامه این مطلب خودداری نمایید !

 

اگر شما ایده ای دارید و می خواهید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید، اولین مرحله مرد عمل بودن است، بسیاری ایده های جالبی در سر دارند اما هیچ گاه آن را به مرحله عمل نمی گذارند، تا اینکه چند وقت بعد یک نفر همان ایده را پیاده سازی می کند، اگر امروز شما به یک ایده فکر می کنید یقین داشته باشید کس دیگری هم به آن فکر می کند، اما تفاوت در عمل کردن است.

 

با توجه به رشد روز افزون کاربران در ایران و تشنه بودن این کاربران به اطلاعات، ترافیک های روزانه خیابان ها، گرما و یا سرمای طاقت فرسا، مناطقی که از داشتن یک کتابخانه یا فروشگاه مناسب محروم هستند، همه اینها باعث میشود که کسب درآمد از اینترنت سریعتر رشد کند و فرصت بیشتری برای شما ایجاد شود، زیرا افراد نیاز دارند تا راحت تر و بدون دردسر خرید خود را انجام دهند و درگیر مسائلی که گفتیم نشوند.

 

کسب و کار اینترنتی یک گنجینه طلایی محسوب می شود که در ایران هر روز رشد می کند و فرصت های فراوانی ایجاد می کند و شما باید از آن بهره ببرید، امروزه افراد حتی زمانی که می خواهند یک فرش بخرند در اینترنت درباره یک فرش خوب تحقیق می کنند، اگر شما فروشنده یک فرش باشید و وب سایت هم داشته باشید، می توانید از این فرصت استفاده کرده و مورد اطمینان خریدار قرار بگیرید.

 

مهم نیست چه کالا یا خدماتی برای فروش یا ارائه دارید، اینترنت بهترین فضا برای پیدا کردن مشتریان بیشتر و وفادار می باشد، بازاریابی اینترنتی برای شما بسیار ارزانتر از سایر روش ها تمام می شود و اگر اصولی استفاده شود بازده بسیار مناسب تری به همراه خواهد داشت.

 

میزان کسب درآمد از اینترنت

میزان کسب درامد از اینترنت هیچ گونه سقف خاصی ندارد و بستگی مستقیم به کار و پشتکار شما دارد، ممکن است شما فعالیت مناسبی نداشته باشید و تنها یک وب سایت نامناسب را ایجاد کرده باشید، پس نباید توقع خاصی داشته باشید، اما ممکن است شما تنها یک وبلاگ داشته باشید اما بسیار فعالانه عمل می کنید، خودتان را به دیگران معرفی و از روش های بازاریابی اینترنتی و اصول کسب و کار اینترنتی استفاده می کنید، یقین داشته باشید که شما موفق خواهید شد.

 

در ایران وب سایت های موفق از ماهیانه 3/000/000 تا 1/200/000/000 تومان درآمد دارند، این ارقام کاملا واقعی و بر اساس میزان فروش آنها می باشد، هیچ کدام از این درآمد ها را هرگز نمیتوانید در هر کاری متصور شوید، بسیاری از آنها با سرمایه کم آغاز کرده اند اما امروز از تشکیلات بزرگی برخوردار می باشند.

 

اگر میخواهید بدانید که به چه روش هایی میتوان از اینترنت کسب درآمد کنید، قبلا یک مقاله با عنوان انواع کسب و کار اینترنتی و کسب در آمد از اینترنت را وب سایت منتشر کرده ایم که با مطالعه آن می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

افرادی هم درباره کسب درآمد از وب سایت های کلیکی سوالاتی کرده اند که یک مقاله با عنوان کسب و کار اینترنتی سیاه نیز در وب سایت موجود است که حتما می تواند راه گشای این دسته از دوستان قرار گیرد.

 

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه

البته برای دوستای که سرمایه اولیه ای در دست ندارند نیز روش هایی وجود دارد، البته پیشنهاد می کنم در ابتدا با کار کردن در دنیای فیزیکی سعی در جمع آوری این سرمایه کنید، اما اگر باز هم سرمایه کافی ندارید روش های دیگری نیز برای کسب درآمد از اینترنت برای شما دوستان عزیز وجود دارد.

 

می توانید در وب سایت پونیشا ثبت نام کرده و با استفاده از مهارت های خودتان سفارشات دیگران را انجام داده و اقدام به کسب درآمد کنید، مانند برنامه نویسی، ترجمه مقالات، طراحی وب سایت، عکاسی، معماری و …، اما اگر مهارت خاصی ندارید می توانید در وب سایت های همکاری در فروش ثبت نام کرده و با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند، کالاهای آنها را فروخته و کسب درآمد کنید، در مقالات بعدی درباره این روش به صورت کامل توضیح خواهم داد.

 

اگر مشتاق هستید که درباره کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت اطلاعات بیشتری کسب کنید یک محصول به نام آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی درون وب سایت موجود می باشد که پاسخ بسیاری از سوالات شما را خواهد داد، اصول یک کسب و کار اینترنتی موفق را توضیح خواهد داد و به شما کمک می کند خودتان وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و شروع به کسب درآمد از اینترنت کنید.

 

اگر امروز به یک ایده کسب درآمد از اینترنت فکر می کنید سعی کنید حتما برای پیاده سازی آن اقدامی انجام دهید، مثلا ثبت دامین آن، اگر نمی توانید هزینه بالای ایجاد یک وب سایت را بپردازید سعی کنید به دنبال یک شریک مناسب بگردید و یا اینکه خودتان شروع به یادگیری و پیاده سازی وب سایت نمایید، بسیاری از افراد از یادگیری هنر و علم طراحی وب سایت هراس دارند، اما من هم مثل شما روزی از طراحی وب سایت هیچ چیز نمیداستم.

 

اما یک روز تصمیم به یادگیری این علم گرفتم و در مدت زمان کوتاهی توانستم وب سایت های زیادی رو ایجاد کنم، وقتی این کار را یاد گرفتم هرگز باور نمیکردم که به این سادگی باشد، برای افرادی که دوست دارند قدم به دنیای طراحی وب سایت بگذارند می توانید از محصول فوت و فن کسب و کار اینترنتی استفاده نمایید، که میتواند به شما در این زمینه کمک نموده و چراغ های این راه را برای شما روشن کند.

 

کلام آخر

امیدوارم شما هم با تصمیم بسیار جدی، داشتن پشت کار فراوان و باور داشتن خودتان شروع به کسب درآمد از اینترنت کنید ، تجربیات و موفقت های خودتان را با ما در میان بگذارید تا ما و دوستان از آنها استفاده نماییم، منتظر نظرات و سوالات شما کاربران گرامی هستیم.

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت