کسب و کار اینترنتی سیاه

در بسیاری از وب سایت ها دیده می شود که اقدام به تبلیغ درباره، درآمد های بالا از طریق اینترنت می کنند، البته به  وسیله کسب و کار اینترنتی (روش های اصولی و مناسب) می توان به درآمد رسید، حتی به درآمدهایی که نمی توانید تصویر کنید.

 

اما بعضی از روش هایی که تبلیغ می شود می توان گفت، روشهای سیاه محسوب می شوند، در اکثر مواقع شما تنها به شخص مقابل سود فراوان رسانده اید و در خوشبینانه ترین حالت تنها  چند هزار تومان بی ارزش دریافت کرده اید و در بعضی از مواقع هیچی نصیب شما نمی شود، آن هم با صرف وقت بسیار و همچنین هزینه اشتراک اینترنت.

 

کسب و کار اینترنتی سیاه چیست ؟

کسب و کار اینترنتی سیاه : در واقع نوعی کلاه برداری محسوب می شود، مانند سیستم های هرمی که خیلی از دوستان با آن برخورد کرده اند و یا از دیگران درباره آن ها شنیده اند.

 

انواع کسب و کار اینترنتی سیاه

یکی از شایع ترین کسب و کارهای سیاه، همان سیستم های کلیکی هستند، به شما می گویند به سایت ما بیایید و به راحتی ثبت نام کنید. سپس بر روی تبلیغاتی که به شما می دهیم فقط کلیک کنید و به ازی هر کلیک مبلغی به شما می دهیم، اگر هم زیر مجموعه بگیرید می توانید از درآمد آنها پورسانت بگیرید، حتی بعضی از آنها پا فراتر نهاده و سطح های درآمد مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند، مثلا اگر می خواهید به سطح دو بروید تا درآمد شما افزایش یابد مبلغ ایکس هزارتومان پرداخت نمایید. این  برای وب سایت های خارجی مصداق دارد و هم برای وب سایت های ایرانی.


نتیجه این همه تلاش، صرف وقت و هزینه ها چه خواهد شد : در تمام موارد شما احساس خواهید کرد که سرتان کلاه رفته، حتی درآمد شما به اندازه سرمایه شما نخواهد بود، زمان زیادی را صرف کرده اید، در صورتی که اگر هر کار دیگری انجام می دادید، بازخورد مناسب تری داشتید. حتی گاهی اوقات به بهانه های مختلف درآمد شما به حسابتان واریز نمی شود. اما کسب و کار اینترنتی موضوعی فراتر از این موضوعاتی است که کسب و کارهای سیاه مطرح می کنند.

 

کلام آخر

در همین وب سایت ها کسانی را می بینید که نوشته اند دو میلیون تومان درآمد داشته اند، یا کمتر و بیشتر، اکثر این افراد فقط بازار گرمی میکنند و اصلا به هیچ عنوان خودشان به این کار نمی پردازند. در این نوع از کسب و کارها شما فقط پولتان را به جیب درگران می ریزید. هیچ گاه گول این کسب و کارهای سیاه را نخورید. اگر هم تمایل دارید بیشتر درباره این کلاه برداران اینترنتی بدانید پیشنهاد میکنم مقاله ممد کول و علی بازو و کلاه برداری اینترنتی را حتما بخوانید.

 

در قسمت بعد درباره انواع کسب و کارهای اینترنتی خواهم نوشت، که صد در صد بازدهی خوبی برای شما به همراه خواهند داشت، در واقع روش های صحیح و اصولی کسب درآمد از اینترنت را خواهم گفت، روش هایی که دیگران نیز از آن درآمد های خوبی دارند و بعضی از افراد از همین روش های به درآمد های کلان دست پیدا کرده اند.

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت